خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

السبت ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Saturday, November 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حزب موتلفه
از سوی حزب موتلفه اسلامی
اجرای طرح طریق الحسین (ع) در راهپیمایی اربعین حسینی
طرح طریق الحسین (ع) برای دومین سال توسط شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی در راهپیمایی اربعین اجرا می‌شود.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۴:۴۰

میرسلیم:
آمریکا برای عملی کردن تهدیدهای خود نیازمند پشتیبانی عملی و روانی است
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تحریم آمریکایی ها از سال ۸۵ گفت: به اینکه آمریکا برای عملی کردن تهدیدهای خود نیازمند پشتیبانی عملی و روانی است.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۷:۳۶

ترقی در گفتگو با شبستان:
دولت حرف اصناف را بشنود/ با مذاکره فشار از روی اصناف کم شود
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حزب موتلفه و دبیر کل جامعه اصناف بارها شعارهای نامناسب را برای پیگیری حقوق اصناف محکوم کردند، گفت: دولت حرف اصناف را بشنود و با مذاکره فشار را از روی آنها کاهش دهد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۳:۱۴

فرزندان امام خمینی (ره)پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند
خبرگزاری شبستان: حزب موتلفه در بیانیه ای به مناسبت سالگرد رحلت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد تاکید کرد: فرزندان امام خمینی (ره) امروز در داخل مرزهای جمهوری اسلامی و فراتر از آن پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۱۹

بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین‌المللی احزاب آسیایی
بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین‌المللی احزاب آسیایی (ICAPP) با مشارکت یکصد نفر از رهبران، دبیران کل و مقامات ارشد ۴۰ حزب و سازمان سیاسی از ۲۵ کشور آسیایی و نیز مسئولان سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۳۷

دشمن همیشه درحال توطئه و برنامه‌ریزی است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: دشمن همیشه درحال توطئه و برنامه‌ریزی است و این اغتشاشات نیز با برنامه ریزی دشمنان دنبال شده بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۹

آیت‌الله سعیدی:
حزب اسلامی باید از کلام چند پهلو و پیچیده پرهیز کند/منکرها و معروف‌های مرتبط با اربعین حسینی شناسایی شود
خبرگزاری شبستان:تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) گفت: حزب اسلامی باید از کلام چند پهلو و پیچیده پرهیز کند و اظهارنظر صریح، آشکار و منطبق با اهداف حزب باشد؛ باید از هر کاری که مخالف شأن حزب اسلامی است پرهیز شود.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۸:۱۳

دولت باید در مورد وضع تحریم‌های جدید پاسخگو باشد
خبرگزاری شبستان:محمدنبی حبیبی با اشاره به مصوبه کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در مورد وضع تحریم‌های جدید گفت: دولت در مورد وضع تحریم‌های جدید باید پاسخگو باشد.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۶:۵۴

بیانیه حزب موتلفه اسلامی بمناسبت ایام‌الله ۲۲ بهمن ودعوت به در راهپیمایی
افق روشن آینده در گرو اعتماد به قدرتی است که انقلاب اسلامی را خلق کرد
خبرگزاری شبستان:در بیانیه موتلفه اسلامی در۳۸سالگرد پیروزی انقلاب تاکید شد:افق روشن آینده در اعتماد به قدرتی است که انقلاب اسلامی را خلق کرد؛قدرت نرم الهی که از وحدت ملی و حمایت مردم به نمایش گذاشته شد و اتکا به آن نوید تمدن ایرانی اسلامی را می دهد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۷

میرسلیم:
برای یکپارچگی حول محور رهبری باید فداکاری کرد
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ما در جامعه با موضوعی به نام دوقطبی مواجه هستیم و این مساله به معنای عدم یکپارچگی در کشور است، گفت: برای یکپارچگی حول محور رهبری باید فداکاری کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۸

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:
نجومی‌بگیران باید از کار برکنار و وجوه را به خزانه برمی‌گرداندند
خبرگزاری شبستان:حبیبی گفت:کمترین جرم نجومی‌بگیران و یا کسانی که دستور پرداخت حقوق‌های نجومی را داده‌اند، «تصرف در وجوه دولتی» با «تصرف در وجوه عمومی» است. متصرفان وفق قانون دیوان محاسبات باید از کار برکنار و وجوه را به خزانه برمی‌گرداندند.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۵۳

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی :
مسئولان از افزایش قیمت بی رویه کالاهای اساسی جلوگیری کنند
خبرگزاری شبستان:حبیبی گفت:قیمت برخی از اقلام کالاهای اساسی در هفته های اخیر افزایش بی رویه یافته است؛ مسئولان در این زمینه موظف به جلوگیری از آن هستند.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۴:۰۶

محمد نبی حبیبی در نشست خبری حزب موتلفه؛
اصولگرایان در انتخابات به ائتلاف نرسند، موتلفه نامزد خود را معرفی می کند 
خبرگزاری شبستان:انتخابات شوراها و ریاست جمهوری از چندماه اینده پیش رو خواهد بود و در عین حال حزب موتلفه به مواضع اصولگرایان پایبند است و اگر اصولگرایان به ائتلاف برسند همان نامزد ائتلاف را می پذیریم اما باید بگوییم که حزب موتلفه نامزد خود را دارد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۳:۵۵

نشست رسانه ای حزب موتلفه اسلامی
نشست رسانه ای حزب موتلفه اسلامی به مناسبت روز خبرنگار در هتل بزرگ تهران برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۳:۴۶

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:
مطالبه افکار عمومی مجازات مدیران خاطی و رد وجوه به بیت المال است
خبرگزاری شبستان: حبیبی با اشاره به خطبه های عید فطر مقام معظم رهبری در خصوص حقوق های نجومی گفت:مطالبه افکار عمومی مجازات مدیران خاطی و رد وجوه به بیت المال است.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۵:۰۹

مراسم بزرگداشت شهدای موتلفه
مراسم بزرگداشت شهداي موتلفه شب گذشته در مسجد جهاد برگزار شد.

۱۳۹۵/۳/۲۶ - ۰۳:۴۷

دیدار حزب موتلفه با حزب الله و جنبش عمل در لبنان
خبرگزاری شبستان:ترفی از دیدار حزب موتلفه با احزاب حزب الله و جنبش عمل در لبنان برای شرکت در کنفرانس وحدت اسلامی خبر داد.

۱۳۹۴/۹/۷ - ۱۱:۰۲

حبیبی:
غرب باد کاشته است که طوفان درو می‌کند
خبرگزاری شبستان: دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در واکنش به حوادث فرانسه گفت: غرب باد کاشته است که طوفان درو می‌کند؛ حوادث پاریس گوشه‌ای از آثار این طوفان است.

۱۳۹۴/۸/۲۷ - ۰۹:۳۲

اخبار حوزه احزاب در هفته گذشته:
برگزاری کنگره سراسری کارگزاران/ دیدگاه دبیر کل حزب موتلفه درباره برجام
خبرگزاری شبستان:برگزاری نشست هم‌اندیشی ۷۰ حزب معتدل و مستقل، برگزاری کنگره سراسری کارگزاران، دیدگاه دبیر کل حزب موتلفه درباره برجام، مذاکره‌کنندگان باید خاطرات خود را آماده کنند از سرتیترهای مهم اخبار حوزه احزاب در هفته گذشته بود.

۱۳۹۴/۸/۹ - ۰۷:۱۹

اخبار حوزه احزاب در هفته ای که گذشت:
تعیین شورای مرکزی یازدهمین دوره حزب موتلفه/ بررسی ساختار نظارت استصوابی در ۱۱ کشور
خبرگزاری شبستان: بررسی ساختار نظارت استصوابی در ۱۱ کشور دنیا، تعیین شورای مرکزی یازدهمین دوره حزب موتلفه اسلامی، سندی از نظارت استصوابی شورای نگهبان در سال ۶۰ از سرتیترهای مهم اخبار حوزه احزاب در هفته گذشته بود.

۱۳۹۴/۸/۳ - ۰۷:۰۳