خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩

Saturday, January 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زلزله کرمانشاه
سردار صادقی خبر داد:
اتمام اسکان موقت مردم ۹ روستای زلزله زده کرمانشاه توسط سپاه نینوای گلستان
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه نینوا گلستان از اتمام عملیات اسکان موقت مردم ۹ روستای زلزله زده استان کرمانشاه توسط این نهاد خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۹

تحویل ۲ هزار کانکس ساخته شده ارتش به بنیاد مسکن
خبرگزاری شبستان:جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش با اشاره به تحویل پیش از موعد ۲ هزار کانکس ساخته شده از سوی این قرارگاه به بنیاد مسکن جهت بهره مندی زلزله زدگان سرپل ذهاب، گفت: قرار بود این کانکس‌ها ۲۰ روزه ساخته شوند، اما زودتر آماده شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۰

هلال احمر در سخت ترین شرایط، آرامش بخش جمعیت محتاج است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با اشاره به دخالت انسان در سرنوشت طبیعت اظهار کرد: هلال احمر در سخت ترین شرایط، آرامش بخش جمعیت محتاج است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶

حضور فعال داوطلبان جمعیت هلال احمر زنجان در زلزله کرمانشاه قابل تقدیر است
خبرگزاری شبستان: دبیرکل جمعیت هلال احمربا تقدیر از حضور فعال داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: داوطلبان بیشترین حضور را در حوادث غیرمترقبه دارند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۸

جهانگیری تاکید کرد؛
لزوم سرعت بخشی به بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه و کرمان
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور بر لزوم سرعت بخشیدن به روند بازسازی مناطق زلزله زده استان های کرمانشاه و کرمان تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۸

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران؛
ساخت ۵۰ خانه دائمی در ۲۰ روستای زلزله زده استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران، با اشاره به حضور و امداد رسانی نیروهای سپاه در ساعات اولیه زلزله، گفت: اسکان دائم زلزله زدگان از همان ساعات اولیه با ساخت ۵۰ باب خانه دائمی در ۲۰ روستا در دستور کار قرار گرفت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۶

بکارگیری ابزارهای تشویقی برای تسریع در بازسازی مناطق زلزله زده
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: بنیاد مسکن برای ایجاد انگیزه و تشویق مردم در بازسازی سریع منازل خود در مناطق زلزله‌زده سازوکار تشویقی درنظر بگیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۲

امام جماعت مسجد امام حسین (ع):
گردآوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌دگان غرب کشور ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد امام حسین (ع) گفت: گردآوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌دگان غرب کشور به ویژه برای ساخت مسکن و مراکز علمی، بهداشتی و فرهنگی در مناطق آسیب‌دیده ادامه دارد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۰

پیشگیری یکی از مهمترین اولویت های قبل از وقوع حوادث طبیعی است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: پیشگیری قبل از وقوع حوادث طبیعی یکی از مهمترین اولویت های است که باید توسط مسئولان خدمات عمرانی شهری مدنظر قرار گیرد تا شاهد کاهش تلفات در حوادث طبیعی باشیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۱

نمایش همت، غیرت و شجاعت داوطلبان در زلزله کرمانشاه / آشیانه بالگرد امدادی تامین شد
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر استان همت، غیرت و شجاعت خود را در زلزله کرمانشاه به طور کامل نمایش دادند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۰

دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور:
نیروهای امدادی هلال احمر استان اردبیل یکی از قویترین تیم های امداد و نجات کشور است
خبرگزاری شبستان: دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور گفت: نیروهای امدادی و داوطلبانه جمعیت هلال احمر استان اردبیل یکی از قویترین و بهترین تیم های امداد و نجات کشور است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۵

کمک ۵ میلیارد تومانی زنجانی ها به زلزله زدگان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در ادامه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه میزان کمک زنجانی‌ها به هم وطنان زلزله زده در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی تاکنون به ۵میلیارد و ۱۴۲ میلیون تومان رسیده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۸:۲۱

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین:
احداث مسکن زلزله زدگان اولویت کمک به کرمانشاه است
خبرگزاری شبستان: قائم مقام کمیته امداد استان قزوین گفت: ساخت مسکن برای مددجویان اولویت اساسی برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۱

سردار جعفری پایان ماموریت سپاه در مناطق زلزله‌زده را اعلام کرد
خبرگزاری شبستان: فرمانده کل سپاه گفت: با احداث بیش از ۸ هزار و ۱۰۰ کانکس توسط سپاه در مناطق زلزله‌زده غرب کشور، پایان ماموریت خود را در این منطقه اعلام می‌کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۸

ارسال سومین محموله کمک رسانی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه به مناطق زلزله زده غرب کشور
خبرگزاری شبستان: سومین محموله از کمک های جمع آوری شده در منطقه سوم برای مردم زلزله زده کرمانشاه به مناطق آسیب دیده این استان ارسال شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۹

۳۵۰ میلیون ریال اعتبار به مؤسسات قرآنی زلزله‌زده غرب کشور تخصیص داده شد
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآن و عترت از اختصاص ۳۵۰ میلیون ریال اعتبار به مؤسسات قرآنی زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۶

مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران:
۷۵ درصد فضاهای آموزشی مکان مناسبی برای اسکان مردم هستند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه ۳۵ درصد از این مدارس نیز مقاوم سازی و به روز شدند، اظهار کرد: ۷۵ درصد مدارس سطح شهر تهران مقاوم سازی شدند که مسئولان می توانند در مواقع اضطرار برای اسکان مردم استفاده کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۳

بازدید وزیر ارشاد از شهرستان ثلاث باباجانی و دلجویی از زلزله زدگان
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از زیرساخت های فرهنگی شهرستان ثلاث باباجانی و بخش ازگله با حضور در محل اسکان زلزله زدگان یکی از روستاهای ازگله از آنان دلجویی کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۰۹:۵۲

خسارت ۴ میلیارد تومانی زلزله به کتابخانه های عمومی کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، خسارت وارده به ۷ کتابخانه عمومی فعال در مناطق زلزله زده استان را ۴ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بازسازی و مقاوم سازی کتابخانه ها از محل کمک ۶۰ میلیاردی بانک ها صورت می گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۰۰:۴۷

کتابخانه های مناطق زلزله زده کرمانشاه بازسازی می شوند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بازدید از کتابخانه عمومی دهخدا در شهرستان قصر شیرین، گفت: کتابخانه های عمومی آسیب دیده در زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه، بازسازی یا مقاوم سازی می شوند.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۰۰:۳۷