خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امیر حسین قاضی زاده هاشمی
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
حوزه راهبردی امریکا به ایران به عنوان رهبر جدید جبهه مقاومت تغییر پیدا نمی کند
قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه حوزه راهبردی امریکا به ایران به عنوان رهبر جدید جبهه مقاومت تغییر پیدا نمی کند، گفت: منافع امریکا در سراسر جهان به خطر افتاده و انتظار تغییر راهبردی امریکا نسبت به ایران، انتظار نادرستی است.

۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۰۹:۳۲

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
ایران در یک راهبرد زمانی، محدودیت هایی را که در برجام پذیرفته است، کنار می گذارد
قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه در طول یک دهه مذاکره، به این دریافت رسیدیم که طرف اصلی ما آمریکایی ها هستند نه اروپایی ها گفت: این مسیر، گامی به جلو است و در یک راهبرد زمانی، ایران محدودیت هایی را که در برجام پذیرفته است، کنار می گذارد.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۰۷:۲۴

عضو هیئت رئیسه مجلس مطرح کرد:
ضمانت اجرایی طرح های دهگانه ضد آمریکایی/در همان سطحی که آمریکایی‌ها در طرح‌های ۲۰۰ گانه خود ضد ایران عمل می‌کنند وارد می‌شویم
قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه سری دوم طرح‌های ۱۰ گانه ضد آمریکایی که به مجلس ارائه شده است ضمانت اجرایی دارد، گفت: در همان سطحی که آمریکایی‌ها در طرح‌های ۲۰۰ گانه خود ضد کشورمان عمل می‌کنند وارد می‌شویم.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۰۷:۰۷

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
برای مبارزه با فساد مدیران اصلی کشور به طور ویژه باید کنترل شوند
قاضی زاده هاشمی بر این نکته تاکید داشت که برای مبارزه با فساد مدیران اصلی کشور به طور ویژه باید کنترل شوند تا مسیر اصلی نظارت به انحراف کشیده نشود.

۱۳۹۸/۵/۸ - ۰۸:۰۱

عضو هیأت رئیسه مجلس مطرح کرد:
تغییر رویکرد ایران بر مبنای زبان قدرت/ روابط بین الملل بر اساس قدرت است
قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه روابط بین الملل بر اساس قدرت است، گفت: تصمیمی که مسئولان ایران برای خروج از برخی تعهدات کشورمان از برجام می گیرند تغییر رویکرد ایران بر مبنای زبان قدرت است.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۷:۳۴

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
وجود مشکل مزمن در نوشتن بودجه های سنواتی/ در بخش بودجه سلامت قانون رعایت نشده است
قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه در نوشتن بودجه های سنواتی مشکل مزمنی داریم، گفت: امسال این مشکل به علت تهدیدهای خارجی، بیشتر است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۲

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی:
احزاب در کشورهای اسلامی برای رشد مردم سالاری تلاش کنند
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب اسلامی برای رشد مردم سالاری در کشورهای خود تلاش کنند و هدف آنها ایجاد وحدت در جامعه اسلامی باشد.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۱:۴۶

عضو هیئت رییسه مجلس در گفتگو با شبستان:
ارایه لایحه به مجلس در صورت نیاز به قانون دائمی تغییر ساعت اداری در ماه رمضان
خبرگزاری شبستان:عضو هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه دولت می توانست برای تغییر ساعت کاری درماه رمضان طبق اختیارات خودعمل کندو نیازی به مصوبه مجلس و قانون در این زمینه نبود،گفت:دولت اگر می خواهد این موضوع راتبدیل به قانون دایمی کند باید لایحه ارایه دهد.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۷:۵۳

مبارزه با فساد و تبعیض نیازمند صدای بلند رسانه‌ای است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ابوذر نماد عدالت خواهی بود گفت: در این مقطع از انقلاب اسلامی،مهمترین مسئله مبارزه با فساد و تبعیض است و این نیازمند صدای بلندی از جریان رسانه‌ای است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۹

قاضی زاده هاشمی در گفتگو با شبستان:
دولت نیازهایش را به مجلس اعلام کند/موضوع موسسات مالی و بحران آب از جمله اولویتهای دولت باشد
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت نیازهایش را به مجلس اعلام کند تا مجلس متناسب با آنها قانون نویسی داشته باشد گفت: دولت بحث موسسات مالی و همچنین بحران آب را در اولویت برنامه هایش قرار دهد.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۹:۱۵