خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌ آموز در ۹ هزار مدرسه مشغول به تحصیل می ‌شوند
خدابنده با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید ۲۹۳ مدرسه در قالب ۱۲۰۴ کلاس درس با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح می‌شود، گفت: در سال تحصیلی جدید یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز و ۹۰ هزار معلم در ۵۲ هزار کلاس درس ۹ هزار مدرسه خراسان رضوی حاضر می‌شوند.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۴:۰۵

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
تقویت رشد اجتماعی دانش آموزان در شکل گیری هویت اسلامی ایرانی آنها موثر است
خدابنده گفت: تقویت رشد اجتماعی دانش آموزان از سیاست های سازمان دانش آموزی است و برنامه ها و فعالیت های مختلفی که توسط این سازمان انجام می شود در جهت شکل گیری هویت اسلامی ایرانی دانش آموزان و کمک به رشد اجتماعی آن ها تاثیرگذار خواهد بود.

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۴:۲۱

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
توجه جدی به امر به معروف باعث پایداری دین و اصلاح جامعه می شود
خدابنده با اشاره به اینکه رسالت ما در آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادین است و این سند بر اساس آموزه ها و تعالیم دینی و قرآنی تدوین شده است، گفت:توجه جدی به امر به معروف و نهی از منکر باعث پایداری دین و اصلاح جامعه می شود.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۳:۱۱

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
۳۵ میلیارد تومان برای اصلاح سیستم گرمایشی مدارس هزینه شده است
خدابنده گفت: طی پنج ماه گذشته مبلغ ۳۵ میلیارد تومان برای اصلاح سیستم گرمایشی مدارس هزینه شده است که این رقم نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۵:۴۳

مدیرکل آموزش و پورش خراسان رضوی:
مراکز یادگیری سوادآموزی در راستای تحقق عدالت آموزشی ایجاد شده است
خدابنده گفت:مراکز یاددهی و یادگیری سوادآموزی را یکی از مراکزی دانست که در راستای تحقق عدالت آموزشی و عدالت اجتماعی ایجاد شده است و در جهت توانمندسازی و ایجاد خودانگیزگی در افراد بسیار موثر بوده و نتایج خوبی به همراه داشته است.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۶:۲۲

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
پیوند مدرسه و مسجد از اولویت های آموزش و پرورش است
خدابنده با بیان اینکه اولویت برنامه های پرورشی تقویت آموزه های دینی دانش آموزان است، گفت: حضور روحانیون در مدارس برای برگزاری نماز جماعت، پاسخ به شبهات و پیوند مدرسه و مسجد هم از اولویت ها است که باید مورد توجه ویژه تر قرار گیرد.

۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۶:۱۶

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
استفاده از ظرفیت خانواده ها در بهبود کیفیت امر تعلیم و تربیت تاثیرگذار است
خدابنده گفت: با توجه به اینکه سند تحول بنیادین به بنیان خانواده توجه جدی کرده است در این بین ارتباط و تعامل مدرسه، انجمن اولیاء و مربیان و استفاده از توان و ظرفیت خانواده ها در بهبود کیفیت امر تعلیم و تربیت بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

۱۳۹۸/۶/۶ - ۰۰:۳۰

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
رسالت ما در آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادین است
خدابنده با اشاره به اینکه در حال حاضر در آموزش و پرورش خراسان رضوی ۵۷۰ پروژه دردست اجرا داریم که کار بسیار بزگ و سنگین و بی نظیری است، گفت: رسالت ما در آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادین است.

۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۱۶:۴۶

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
آموزش‌های حقوق شهروندی دانش‌ آموزی جایگزین سند ۲۰۳۰ شده است
خدابنده با بیان اینکه در سال تحصیلی گذشته عزل ۲ مدیر متخلف و تذکر کتبی به ۸ مدیر خطاکار را داشتیم، گفت:آموزش‌های حقوق شهروندی دانش‌ آموزی جایگزین سند ۲۰۳۰ شده است.

۱۳۹۸/۵/۲ - ۱۴:۵۰

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
سند تحول بنیادین بر اساس آموزه های اسلامی و اخلاقی تدوین شده است
خدابنده گفت:در آموزش و پرورش کشور اجرای سند تحول بنیادین یک وظیفه و تکلیف است و این سند براساس مبانی و آموزه های اسلامی، اخلاقی و اعتقادی تدوین شده است.

۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۰:۱۱

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
اجرای عدالت در کشور مهمترین و بزرگترین رسالت قوه قضائیه است
خدابنده گفت: اجرای عدالت در کشور مهمترین و بزرگترین رسالت و وظیفه سنگینی است که برعهده این نهاد گذاشته شده است و امیدواریم مثل همیشه در اجرای این امر مهم موفق باشند.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۳:۴۵

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
مهمترین سرمایه های هر سازمانی نیروهای انسانی هستند
خدابنده گفت: بهترین و مهمترین سرمایه های هر سازمانی سرمایه های انسانی هستند و اگر این سرمایه انسانی منجر به تولید سرمایه اجتماعی شود یعنی آن سازمان و نهاد فوق توانسته کار خودش را به خوبی انجام دهد.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۴:۴۳

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
یکی از عناصر و فاکتورهای مهم در توسعه پایدار سرمایه انسانی است
خدابنده گفت: یکی از عناصر و فاکتورهای مهم در توسعه پایدار در همه جوامع سرمایه انسانی است و اگر قرار است در مسیر توسعه حرکت کنیم به سرمایه انسانی توانمند و خلاق نیاز داریم.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۳:۰۴

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی؛
باید با ایجاد ارتباط بین خانواده و مدرسه در راستای ارتقاء تعلیم و تربیت تلاش کنیم
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت :باید با ایجاد ارتباط مناسب بین مدرسه و خانواده در راستای ارتقا سطح تعلیم و تربیت بکوشیم.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۴۷

مدارس حق گرفتن هزینه اجباری هنگام ثبت نام ندارند
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:مدارس حق گرفتن هیچ نوع هزینه اجباری را هنگام ثبت نام ندارند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۸:۱۲

شناخت فلسفه تعلیم و تربیت برای معلمان یک ضرورت است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بنای توسعه در جوامع بشری را در عملکرد معلمین می باشد شناخت فلسفه تعلیم و تربیت برای معلمان یک ضرورت است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۳۱

مشهد میزبان سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان کشور است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان کشور در مشهد برگزار می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۷:۵۵

تلاش برای ساماندهی مطلوب و اجرای شفاف فرآیند نقل و انتقالات معلمان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: اگر به دنبال رفع مشکلات مالی در آموزش و پرورش هستیم باید در زمینه ساماندهی منابع انسانی گام های موثر و جدی برداریم.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۲:۲۸

مشاورین مدارس باید زمینه اعتماد دانش آموزان به اورژانس اجتماعی را ایجاد کنند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مشاورین مدارس باید نقش ارتباطی با اورژانس اجتماعی و اعتمادسازی دانش‌آموزان را ایفا کنند.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۱:۲۹