خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی ربیعی
سخنگوی دولت در نشت خبری:
دستگیری‌ها در نهاد ریاست‌جمهوری کذب است
ربیعی ادعای کریمی قدوسی مبنی بر دستگیری چند تن در نهاد ریاست جمهوری را کذب دانست و گفت: امیدوارم مقام های قضایی در پرونده ‌"آمدنیوز" اتهامات بی پایه ای که مایه تشویش اذهان عمومی می‌شود را مورد رسیدگی جدی قرار دهند.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۴:۰۲

ربیعی با اشاره ابلاغ آیین‌نامه‌ اجرایی قانون مبارزه با پولشویی:
کارگروه‌های مبارزه با پولشویی تشکیل می‌شود
ربیعی تصویب آئین نامه ماده (۱۴) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی را گامی مهم در مبازه و ریشه کنی فساد عنوان کرد و گفت: بر اساس این‌ آیین نامه کارگروه ملی ارزیابی ریسک مکلف است کارگروه‌های تخصصی را جهت بررسی خطر پولشویی و تامین مالی تروریسم تشکیل دهد.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۵:۱۶

ربیعی:
مبارزه ساختارمند با فساد خواست عمومی است
سخنگوی دولت در توییت های جداگانه ای نوشت: دولت امروز لایحه مقابله بافساد را تصویب کرد، زیرا مبارزه ساختارمند با فساد خواست عمومی است.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۷:۴۳

سخنگوی دولت
با ابلاغ قانون، هزاران فرزند این سرزمین هویت خود را بازیافتند
سخنگوی دولت در توییتی نوشت: با ابلاغ قانون حالا هزاران فرزند این سرزمین، باهویتی بازیافته، فرصت بالندگی در دامان سرزمین مادری را خواهند داشت.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۷:۳۹

سخنگوی دولت:
صلح در دسترس است
ربیعی در یادداشتی نوشت: تاریخ نشان می‌دهد که همزیستی میان کردها و ترک‌ها در هزاره تمدنی اسلام یک واقعیت اصیل بوده است و جنگ‌ها و منازعات قومی پدیده جدیدی است که در زهدان هویت‌های مرگبار ناسیونالیستی و مداخلات استعماری متولد شده اند.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۲۰:۰۴

ماجراجویی علیه نفتکش ایرانی
ربیعی در یادداشتی نوشت: حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ از اقدامات شرارت باری است که به نظر می‌رسد عواملی مشکوک در پس آن، یکبار دیگر همت خود را برای تنش دیگری گرفته‌اند.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۱:۳۵

پیروزی با ۶+۱۴ گل
سخنگوی دولت نوشت: همنشینی مهربانانه دختران با ظواهر و پوشش‌های متفاوت، قاب‌های ماندگاری خلق کرد. زنان و دختران ایرانی با حضور آرام، منظم، شاد، پرهیجان، امن، برابر و متین خودشان دو گل دیگر هم به دو دروازه زدند.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۰۸:۳۲

ربیعی اعلام کرد:
درخواست ولیعهد عربستان از عمران خان برای مذاکره با روحانی درباره سعودی‌‌ها
سخنگوی دولت گفت: نخست‌‌وزیر پاکستان اعلام کرد ولیعهد عربستان از وی خواسته است تا با روحانی درباره سعودی‌‌ها مذاکره کند.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۰۷:۳۲

توصیه سخنگوی دولت ساعاتی پیش از حضور زنان و مردان در ورزشگاه آزادی
سخنگوی دولت در پیامی توییتری پیش از حضور زنان و مردان در ورزشگاه آزادی توصیه هایی را در این باره مطرح کرد.

۱۳۹۸/۷/۱۸ - ۰۹:۳۵

سخنگوی دولت:
ما در قبال کودکان این سرزمین و فردای ایران مسئول هستیم
ربیعی در توئیتی با بیان اینکه ما در قبال کودکان این سرزمین و فردای ایران مسئول هستیم، تاکید کرد: سیاست گذاری برای کودکان باید دارای پیوستگی از نهاد خانواده تا نهادهای ثانویه مثل مدرسه، جامعه، نهادهای مدنی و دولت باشد.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۰۹:۰۵

سخنگوی دولت:
توسعه روابط با همسایگان از اولویت‌های دولت است
ربیعی با تاکید بر این که توسعه روابط با همسایگان از اولویت های دولت است، گفت: حضور رئیس جمهوری در اجلاس اوراسیا با حضور ۶ کشور منطقه در همین راستا صورت گرفت.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۲:۵۲

سخنگوی دولت:
رهاورد سفر نیویورک: صلح منطقه‌ای در دسترس قرار گرفت
ربیعی نوشت: ایران در فراسوی «اسم برجام» آمریکا را دعوت به بازگشت به «رسم برجام» کرد. «رسم برجام» که در متن انگلیسی به «چارچوب» ترجمه شد چیزی نیست جز همان چارچوب جهانی «۵ به‌علاوه یک» که با ایران «هفت جانبه» می‌شد.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۰۸:۲۸

ربیعی در نشست خبری:
اگر عربستان به دنبال تغییر رفتار باشد از آن استقبال می‌کنیم
سخنگوی دولت با بیان اینکه از تغییر رفتار واقعی عربستان استقبال می کنیم، گفت: البته صرف نظر از مباحثی که امروز منتشر کردند، اگر صادقانه واقعاً به دنبال تغییر رفتار باشند ما استقبال می کنیم.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۴:۴۰

روایت توییتری سخنگوی دولت ‬⁩از سخنان ترامپ در سازمان ملل
«علی ربیعی» در یادداشتی توییتری نسبت به سخنان رییس جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان داد.

۱۳۹۸/۷/۲ - ۲۲:۴۳

سخنگوی دولت:
رئیس‌جمهور صدای ملت را در سازمان ملل طنین‌انداز می‌کند
ربیعی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به نیویورک گفت: آمریکایی‌ها تصور می‌کنند می‌توانند صدای ایران را خاموش کنند اما به اعتقاد ما رئیس جمهوری در این سفر قادر خواهد بود این صدا را طنین‌انداز کند.

۱۳۹۸/۷/۱ - ۱۵:۲۳

سخنگوی دولت با اشاره به گزارش در سه ماهه اول سال:
رشد سرمایه و تولید اقتصادی بدون نفت مثبت شده است
ربیعی با بیان اینکه در سه‌ماهه نخست امسال رشد بخش کشاورزی به مثبت ۶.۵ درصد بوده است، گفت: این مسئله از آن جهت بسیار خوب است که در سه ماهه آخر سال گذشته سه واحد منفی بوده و الان با رشد ۹.۵ درصدی به ۶.۵ درصد رسیده است.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۴:۴۸

سخنگوی دولت در نشست خبری:
تحت تحریم مذاکره نخواهیم کرد/دادگاه‌های مبارزه با فساد جایی برای صید سیاسی نیست
ربیعی با اشاره به اینکه یکبار تحت تحریم مذاکره کردیم و دیگر تحت تحریم مذاکره نمی کنیم، گفت: اگر ترامپ اقدامات لازم را انجام دهد و اعتماد را به ما بازگرداند و به ملت ایران احترام بگذارد؛ چارچوب های قبلی ۱+۵ به قوت خود باقی است و مذاکرات می‌تواند در

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۳:۴۴

سخنگوی دولت
چگونه می‌توان داستانی برای برجام ساخت و سوز و گداز صهیونیستی در لحظه شکل‌گیری توافق هسته‌ای را ندید
ربیعی در یادداشتی نوشت: در داستان‌ها یا سریال‌هایی که این روزها برای «اتم» سرهم‌بندی می‌شود هیچ اشاره معناداری به نقش صهیونیسم و لابی پرقدرت اسرائیل در برجام ستیزی وجود ندارد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۰۹:۲۵

سخنگوی دولت:
دولت با لایحه شفافیت در مسیر کاهش فساد حرکت می کند
ربیعی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: دولت با اقداماتی مانند لایحه شفافیت در مسیر کاهش فساد حرکت می کند و بخشنامه رئیس قوه قضاییه هم اقدام مثبتی در مبارزه با فساد است.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۱:۴۶

سخنگوی دولت:
بولتون رفت و ما هنوز ایستاده‌ایم
ربیعی به برکناری جان بولتون واکنش نشان داد و در توئیتی نوشت: بولتون رفت و ما هنوز ایستاده‌ایم.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۰۷:۴۰