خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صفدر پناهی
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد:
حکایت آمیر احمد و تمثیل های درس اخلاق هرگز فراموش شدنی نیست
پناهی ضمن تسلیت ارتحال آیت الله «آ میراحمد تقوی»، گفت: حکایت آمیر احمد، معراج السعاده و تمثیل های درس اخلاق هرگز فراموش شدنی نیست.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۱:۴۲

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد:
باید نماینده ای به مجلس راه پیدا کند که برآمده از آرای پاک مردم باشد
پناهی ضمن تاکید بر اینکه همه ما باید تلاش کنیم که آرای صندوق ها پاک باشد، گفت: تلاش کنیم نماینده ای به مجلس راه پیدا کند که برآمده از آرای پاک مردم باشد.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۲۲:۳۷

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد:
حمایت ائمه جمعه از نیروها و جریان های انقلابی/نهضت جوان گرایی، بی احترامی به پیشکسوتان نیست
پناهی ضمن تاکید بر این نکته که ائمه جمعه باید از جریان انقلابی حمایت کنند که اختصاص به گروه و جناح خاصی ندارد، اذعان داشت:خوشبختانه ائمه جمعه ما در سطح استان ملجاء نیروهای انقلابی از همه جناح ها و گروه ها هستند.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۰۹:۳۰

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
سنگ تمام مردم در زمینه برگزاری نماز جمعه/ائمه جمعه رابطه استخدامی با شورای سیاست گذاری ندارند
پناهی ضمن تاکید بر اینکه مردم در راستای برگزاری باشکوه نماز جمعه سنگ تمام می گذارند، گفت: ما استخدامی در نماز جمعه نداریم و امام جمعه ای داریم که ۴۰ سال امام جمعه بود و از هیچ مزایای استخدامی و حتی بیمه برخوردار نیست.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۰:۱۲

ستاد نماز جمعه اعلام کرد:
اقامه نماز جمعه شهر یاسوج توسط آیت الله حسینی
نماز جمعه این هفته شهر یاسوج توسط آیت الله سیدعلی اصغر حسینی اقامه می شود.

۱۳۹۸/۵/۳ - ۲۰:۴۳

دغدغه ائمه جمعه و مردم کهگیلویه و بویراحمد در زمینه دشت سقاوه، صحرای کلاچو و عرصه های منابع طبیعی
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اتفاقی در بهترین نقطه گردشگری استان مثل سقاوه مارگون افتاد که تناسبی با منابع طبیعی ندارد، تاکید کرد: این منطقه سرزمینی ارزشمند است که مقرر شده در آن پتروشیمی راه اندازی شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۷

نفوذ یکی از مهم ترین برنامه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی ایران است
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد به تلاش های دشمنان برای نفوذ در ارکان نظام اشاره کرد و گفت: نفوذ یکی مهم ترین حربه های دشمنان است که همواره برای براندازی این نظام در طول چهار دهه گذشته از آن استفاده کردند.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۴:۱۴

سخنان امام جمعه از سر دلسوزی است/امام جمعه به دنبال مچ گیری از مسئولان نیست
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هرگز امامت جمعه ای به دنبال مچ گیری از مسئولی نبوده، گفت: امام جمعه خود از مسئولین فرهنگی جامعه است که باید در راستای حل مشکلات تلاش کند.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۵:۴۸

قدرت دفاعی و موشکی کشور قابل مذاکره نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج ضمن تاکید بر اینکه قدرت دفاعی و موشکی ایران قابل مذاکره نیست، اذعان کرد: این قدرت یک سد پولادین و مستحکم برای دفاع از مرزهای کشور است.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۵:۲۵