خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه مشهد
امام جمعه مشهد:
طرح منع پخش اعترافات متهمان از رسانه ملی و عمومی ضد شفاف سازی است
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که طرح منع پخش اعترافات متهمان از رسانه ملی و عمومی ضد شفاف سازی است، گفت:در قانون اساسی بر علنی بودن محاکمات تاکید شده است زیرا حقوق اسلامی باید در منظر مردم اجرا شود.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۵:۱۳

امام جمعه مشهد:
توکل و توسل سرمایه ایرانیان در مقابله با دشمنان است
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که آمریکا از ساختار مردم‌سالاری دینی کشورمان اطلاع ندارد؛ گفت: ما سرمایه‌ای به نام معنویت داریم، ما با توسل خود را با اولیای خدا پیوند داده و با توکل همه چیزمان به خدا واگذار شده است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۵:۴۸

امام جمعه مشهد:
دقت در سیمای امت پیغمبر برای ما جامعه انقلابی را مجسم می‌کند
آیت الله علم الهدی با بیان این که دقت در سیمای امت پیغمبر برای ما امروز جامعه انقلابی را مجسم می‌کند، گفت:برای تطبیق جامعه انقلابی کشورمان با جامعه انقلابی پیغمبر اسلام، باید ۵ خصوصیت را رعایت کنیم که اولین آنها استکبار ستیزی است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۴:۳۴

امام جمعه مشهد:
یکی از ثمرات اربعین حسینی نابودی دشمنان اسلام است
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که اربعین نشانه اراده الهی بر نصرت اسلامی است، گفت:سنت خدا بر این است که دشمنانش را به دست و تصمیم خودشان هلاک می‌کند و این ها نتیجه اربعین امام حسین(ع) است.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۴:۴۰

امام جمعه مشهد؛
پیاده‌ روی اربعین پاسخ به توطئه‌ های دشمنان است
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که راهپیمایی اربعین روزی همه دنیا را شیفته امام حسین (ع) می‌کند، گفت: دشمنان جریان اربعین را در تضاد با منافع استعماری خودشان می‌بینند بنابراین سعی در تضعیف آن دارند.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۳:۵۲

امام جمعه مشهد:
نیروی انتظامی یکی از بزرگ ترین محورهای قدرت نظام است
آیت‌الله علم‌ الهدی با اشاره به این که نیروی انتظامی یکی از بزرگ‌ترین محورهای قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: امروز مردم نمایه‌ای از ایثارگری های دوران دفاع مقدس را می توانند در سیمای خدمات نیروی انتظامی مشاهده کنند.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۴:۰۶

امام جمعه موقت مشهد:
عزت ما در زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا است
حجت‌الاسلام فرزانه با اشاره به اینکه حق خداوند اخلاص، بندگی خدا و تلاش برای تحقق حکم خدا در جامعه است، گفت: هرچه می‌توانید یاد شهدا را زنده نگه دارید و تمثال این ها را در همه جا نصب کنید زیرا عزت ما در این مسائل است.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۵:۴۳

امام جمعه مشهد:
دولت به جای حاشیه سازی مشکلات معیشتی مردم را حل کند
آیت الله علم الهدی گفت: فشارهای معیشتی و اقتصادی مردم را به جان آورده است، آن وقت شما وارد حاشیه می‌شوید، به‌ جای حاشیه‌ سازی مشکلات مردم را برطرف کنید.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۱۵:۲۷

امام جمعه مشهد:
سرمایه نقدی موجود در کشور باید در تولید مصرف شود
آیت‌الله علم‌ الهدی گفت: عزیزان ما که صاحب نقدینه هستند، سرمایه را در تولید مصرف کنند، سرمایه را در جریان مصرفی مثل تفریحگاه‌ها و عیاشی‌ها نبرند، مشکل ما در مشهد همین است.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۴:۳۳

امام جمعه مشهد:
راه حل برطرف کردن تحریم ها دست دراز کردن به سوی دشمن نیست
آیت الله علم الهدی با تاکید بر اینکه اینستکس از برجام هم بدتر است، گفت:برای برطرف کردن مشکل تحریم نباید سراغ دشمن برویم زیرا دشمن به تعهداتش عمل نمی‌کند.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۵:۱۹

امام جمعه مشهد:
دشمن می خواهد جامعه را دو قطبی کند
آیت الله علم الهدی گفت: امروز در مملکت هرچه حرف از بی‌بندوباری می‌شنوید، مربوط به جریان سیاسی است که می‌خواهد جامعه را دو قطبی کند.

۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۸:۵۱

امام جمعه مشهد:
جریان ثروت به دنبال راه اندازی بازار گردشگری مشهد برای سرمایه‌ پروری هستند
آیت الله علم الهدی گفت:پیش بینی شده تا پایان سال ۳۵ میلیون نفر به مشهد مشرف می شوند، در این فضا برخی می‌خواهند بازار گردشگری را برای سرمایه‌ پروری خود راه بیندازند؛ قربانی این جریان جوان مشهدی و جوان زائر است.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۵:۲۶

امام جمعه مشهد:
نخستین شاخصه انقلابی بودن اعتقاد و باور به اصول انقلاب است
آیت‌الله علم‌ الهدی با اشاره به اینکه استکبارستیزی تنها با مرگ بر آمریکا گفتن صورت نمی‌گیرد، گفت: از مواضع انقلابی نباید در هیچ بعدی کوتاه بیاییم زیرا این امر تنها به ضرر انقلاب نیست بلکه به ضرر ملت، کشور و آینده ایران خواهد بود.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۴:۳۵

امام جمعه مشهد:
جامعه با حجاب، جوانان دیندار را پرورش می دهد
آیت الله علم الهدی گفت: قانون حجاب در سال ۸۵ در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد؛ از سال ۸۵ تا الان ۱۳ سال می‌گذرد و متاسفانه این قانون خاک می‌خورد؛چرا آقایان مسئول عکس‌العملی ندارید.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۴:۵۱

امام جمعه مشهد:
مسئولان غنی سازی ۲۰ درصد‌ و آب سنگین اراک را راه اندازی کنند
آیت الله علم الهدی گفت: در آرایش جنگی محکم بایستید، غنی سازی ۲۰ درصد‌ و آب سنگین اراک را راه بیندازید و بدانید که مردم هم با شما هستند؛ این مردم با مستکبر معامله نمی‌کنند.

۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۶:۰۳

امام جمعه مشهد:
شرکت‌های دانش بنیان در میدان اقتصاد حرف اول را می‌زنند
آیت الله علم الهدی گفت:از پارک علم و فناوری مشهد دستگاه‌های کشور استفاده می‌کنند و در زمینه صادرات به خارج نیز فعال هستند لذا ازعزیزان مسئول می‌خواهم توجه بیشتری به این عرصه کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۶:۴۶

امام جمعه مشهد:
بازار جهانی تحمل حذف نفت ایران را ندارد
آیت الله علم الهدی گفت: مشکلاول از همه متوجه خود آمریکا خواهد بود زیراکشورهایی مثل هند و ژاپن، مصرفشان نفت ایران است وآمریکا نمی‌تواند رابطه اقتصادی‌اش را با این کشورها قطع کند.

۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۶:۱۵

امام جمعه مشهد:
نمودار تشکیل جامعه اسلامی جوانان هستند
آیت الله علم الهدی گفت:جامعه اسلامی را ما باید تشکیل دهیم و نمونه آن در جوامع اروپایی شده و آمریکایی وجود ندارد، مقام معظم رهبری فرمودند جوانان جلودار هستند و در این سیل، نمودار تشکیل جامعه اسلامی را به جلوداری جوانان دیدیم.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۶:۴۰

امام جمعه مشهد:
جریان‌ هایی که سپاه در دفاع مقدس صورت داد همان خط سیدالشهدا(ع) است
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه جریان‌هایی که سپاه در طول دفاع مقدس و دفاع از حرم صورت داد همان خط سیدالشهدا(ع) است، گفت:آمریکا، زورگوی مسلح گزنده‌ است که تمام اصول روابط بین‌الملل را نقض می کند.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۶:۲۸

امام جمعه موقت مشهد؛
حل مشکلات کشور به دست جوانان امکان پذیر است/ استکبار منشاء تمام پلیدی ها
حجت الاسلام فرزانه گفت: به کسی اهانت نمی‌کنم اما حل مشکلات کشور به دست نسل جوان است، بیخود حل مشکلات را در برجام‌ نبینیم زیرا منشاء تمام پلیدی‌ها در استکبار است و نباید به او امید بست و دست به سویش دراز کرد.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۷:۰۸