خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تاکسی اینترنتی
«اسنپ» در زنجان شروع به کار کرد
سامانه هوشمند حمل و نقل«اسنپ» که در ۵۹ شهر کوچک و بزرگ کشور به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد، کار خود را در زنجان آغاز کرد.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۰۷:۰۴

گزیده اخبار ۳۱ تیر /
تدوین آیین نامه نظارت بر تاکسی های اینترنتی/بلوکه شدن پول پرستاران توسط تعاونی اعتبار سازمان نظام پرستاری
تدوین آیین نامه نظارت بر تاکسی های اینترنتی/بلوکه شدن پول پرستاران توسط تعاونی اعتبار سازمان نظام پرستاری / تشکیل کمیته مشترک برای حفظ ۱۵ باغ و ... از جمله اخبار اجتماعی برگزیده خبرگزاری شبستان در ۳۱ تیر۹۷ می باشد.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۶:۰۲

مدير عامل سازمان تاكسيراني قم اعلام کرد:
ورود نرم افزار تاکسی اینترنتی خوش به تاكسيراني قم/خدمت رسانی ۱۵ تاکسی فول آور به زائرین خارجی
خبرگزاری شبستان:مدير عامل سازمان نظارت و مديريت بر تاكسيراني شهرداري قم گفت: نرم‌افزار خوش تنها سامانه بومي و مورد تأييد سازمان تاكسيراني با هدف تأمين امنيت مسافر، كرايه ارزان‌تر در خدمات‌رساني به شهروندان و زائران راه‌اندازي شده است .

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۶:۰۵

عضو هیات مدیره اتحادیه تاکسیرانی شهری
اتحادیه تاکسیرانی هیچ نظارتی بر فعالیت تاکسی های اینترنتی ندارد/حمل و نقل مردم یک موضوع امنیتی است
خبرگزاری شبستان: عضو هیات مدیره اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: ما به‌عنوان متولی حمل‌ونقل کشور، فعالیت تاکسی‌های اینترنتی را تضمین نمی‌کنیم و هیچ نظارتی بر روی فعالیت شرکت‌ها وجود ندارد.

۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۱:۲۶