خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سپنتا نیکنام
تشکر محسن هاشمی از مجمع تشخیص مصلحت نظام
رییس شورای شهر تهران با اشاره به اقدام روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: از مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تصویب مجوز بازگشت سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد تشکر می کنیم و به این هموطن زرتشتی تبریک می گوییم.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۱:۳۹

توضیح کدخدایی در مورد جلسه مجمع تشخیص/ یک رای، یک خبر و یک عکس البته بی‌ربط!
سخنگوی شورای نگهبان در یادداشتی با عنوان «یک رأی، یک خبر و یک عکس البته بی‌ربط» در مورد جلسه روز شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیح داد.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۷:۲۱

کولیوند از موافقت مجمع تشخیص با طرح اصلاح قانون شوراها خبر داد:
سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بازمی گردد
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موافقت مجمع تشخیص مصلحت نظام با طرح اصلاح قانون شوراها گفت: بر این اساس با بازگشت سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد موافقت شد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۲۴

حجت الاسلام مصباحی مقدم:
پرونده سپنتا در جلسه امروز مجمع رسیدگی می شود/همه اعضا در جلسات حضور فعال داشته باشند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: موضوع حضور اقلیت‌ها در شوراهای شهر و روستا و تعیین تکلیف وضعیت سپنتا نیکنام در دستور کار جلسه ۳۰ تیرماه مجمع قرار دارد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۸:۰۸

کدخدایی در نشست خبری:
رد صلاحیت روحانی را باور نکنید/تخلفات نمایندگان؛مدنظر شورای نگهبان/نظر مجمع درباره سپنتا نیکنام صائب است
سخنگوی شورای نگهبان در مورد رد صلاحیت روحانی در شورای نگهبان گفت: آنچه وظیفه ما است این است که همه مواضع شورای نگهبان توسط بنده اعلام شود و هر چیزی غیر از این باشد را باور نکنید.

۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۲:۰۲

با مصوبه مجلس و در صورت تصویب شورای نگهبان:
سپنتا نیکنام در عضویت شورای اسلامی شهر یزد باقی می ماند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس در اصلاح قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شوراهای اسلامی مصوبه ای داشته اند که در صورت تایید شورای نگهبان سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد در عضویت این شورا باقی می ماند.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۰:۰۳

روابط عمومی دیوان عدالت اداری:
دستور موقت صادره درخصوص عضو شورای شهر یزد به قوت خود باقی است
خبرگزاری شبستان: روابط عمومی دیوان عدالت اداری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: دستور موقت صادره در خصوص عضو شورای شهر یزد به قوت خود باقی است.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۵:۱۱

جنیدی با حضور در غرفه شبستان:
سپنتا نیکنام از لحاظ حقوقی استحقاق ابقاء در سمت شورای شهر را دارد
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی رییس جمهور گفت: گزارش جامع فقهی و حقوقی در خصوص سپنتا به دولت ارایه داده ایم. این فرد از لحاظ حقوقی استحقاق ابقاء در سمت شورای شهر را دارد.

۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۵:۰۱

آیت الله آملی لاریجانی در محتوا با نظر شورای نگهبان درباره سپنتا مخالف است/ خوب است نظرشان را تغییر دهند
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام والمسلمین ‌هادی صادقی معاون قوه قضاییه در باره عضو زرتشتی شورای شهر یزد با روزنامه ایران گفت وگو کرده است.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۳:۳۷

آیت الله یزدی:
اقلیت‌های محترم بدانند که شورای نگهبان مخالف حقوق شهروندی نیست
خبرگزاری شبستان: فقیه شورای نگهبان گفت: مشکل اصلی از ضعف قانون انتخابات است. من چندین بار به مجلس نامه نوشتم که قانون انتخابات را درست کنید.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۱:۴۴

قدردانی کدخدایی از موضع آملی لاریجانی درباره تصمیم شورای نگهبان در قبال سپنتا نیکنام
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای نگهبان از موضع‌ رئیس قوه قضاییه در خصوص نظر فقهی اخیر شورای نگهبان درباره سپنتا نیکنام، قدردانی کرد.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۰۷:۴۸

نماینده زرتشتیان خبر داد؛
پیگیری رئیس‌جمهور برای رفع حکم تعلیق سپنتا نیکنام
خبرگزاری شبستان: نماینده زرتشتیان در مجلس از موافقت و همراهی رییس جمهور با ریاست مجلس برای رفع حکم تعلیق سپنتا نیکنام خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۶:۱۰

حجتی کرمانی:
فتوای امام درباره منع عضویت یک زرتشتی در شورای شهر را منتشر کنید
خبرگزاری شبستان: اصل مطلب هم مشکل معرفتی ماست ما نمی‌دانیم امروزه حتی دولتهای مقتدر «وکیل» مردمند و «وکالت» یک زرتشتی آن هم در شورای شهر که دولتی هم نیست، بالضروره جایز است.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۰:۱۴