خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

الخميس ٦ صفر ١٤٤٢

Thursday, September 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزارت‌آموزش و پرورش
شبستان گزارش می دهد
بلاتکلیفی کنکوری پایه دوازدهمی ها
تمام دانش آموزان و فرهنگیان با مشکلات آموزش آنلاین رو به رو هستند اما مشکلات دانش آموزانی که کنکور دارند دو چندان است. کنکور به تنهایی یک مسئله استرس زا است و اکنون هم تکلیفی قطعی نشده است که آیا تمام دروس پایه دوازدهم در کنکور می آید یا خیر؟

۱۳۹۹/۲/۱۷ - ۰۸:۲۱

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران مطرح کرد:
کمبود معلم در شهر تهران با استقرار پایه دوازدهم
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه تعداد ۴ هزار و ۸۰۰ بازنشسته داریم گفت: تعداد ۳ هزار نفر هم برای استقرار پایه دوازدهم نیاز داریم.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۰:۰۲

جزئیات مسابقات قرآنی دانش آموزان تشریح شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور قرآنی وزارت آموزش و پرورش ضمن تکذیب حذف مسابقات قرآنی از آموزش و پرورش، جزییات مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۶:۰۹

تصادف سرویس دانش آموزی/ ۹ مصدوم؛ یک فوتی
خبرگزاری شبستان: سرپرست سازمان اورژانس کشور از تصادف سرویس دانش آموزی خبر داد و گفت: ۹ نفر مصدوم شده اند و یک نفر فوت شده که دانش آموز نیست.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۴:۳۱