خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نقد ادعای احمد بصری
مهدویت در بازار نشر...
روایت «رهنمای کور» از واقعیت ادعایِ یمانی بصری
خبرگزاری شبستان: کتاب «رهنمای کور» با زیر عنوان نقد مدعی یمانی بصری، به قلم محمد شهبازیان و از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۹:۱۲

حجت الاسلام شهبازیان در گفتگو با شبستان(۱۱):
نقد ادعای یمانی در بهره گیری از استخاره در اثبات امامت
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر مهدوی گفت: استخاره در روایات به معنای طلب خیر و کمک از خداست و این عمل نمی تواند دلیل برای اثبات امر مهم و بی بدیل امامت به کار رود.

۱۳۹۳/۱۲/۴ - ۱۴:۳۷

حجت الاسلام شهبازیان در گفتگو با شبستان(10):
با استخاره به قرآن می توان حجت الهی را شناخت؟
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر مهدوی گفت: احمد بصری می گوید، می توان از طریق استخاره با قرآن به امامت یک امام پی برد و حقانیت او را ثابت کرد. درحالی که در سیره عملی رسول خدا(ص)، ائمه و یارانشان دلیل اثبات امامت با استخاره جایگاهی ندارد.

۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۱۳:۲۸