خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸

الاثنين ١٣ ربيع الأوّل ١٤٤١

Monday, November 11, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله صفایی بوشهری نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامي در استان و امام جمعه بوشهر
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
لزوم نگاه ویژه به نیازهای جوانان
آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم نگاه ویژه به نیازهای جوانان بیان کرد: با توجه به مشکل مسکن و اشتغال جوانان هدایت وقف به چنین حوزه‌هایی می‌تواند آثار و دستاوردهای زیادی داشته باشد.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۷:۴۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
باید باور کنیم مدیریت استراتژیک پدافند غیرعامل فراجنگ سخت است
آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: دیدگاه مهم این است که پدافند غیرعامل در زمان مدیریت کل زمان حیات تاسیسات مورد توجه است، باید باور کنیم مدیریت استراتژیک پدافند غیرعامل فراجنگ سخت است.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۸:۴۵

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
لزوم نهادینه شدن فرهنگ جهاد در سطح جامعه
آیت الله صفایی بوشهری گفت: جهاد به معنی حرکت پرشور، سراسر شعور، نشات گرفته از ایمان و بصیرت، مقابل دشمن قرار گرفتن و تا حد جان مبارزه کردن است که باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۰:۰۱

نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله صفایی بوشهری اقامه شد
نماز ظهر عاشورا در مصلی جمعه بوشهر با حضور با شکوه عزاداران حسینی به امامت آیت الله صفایی بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اقامه شد.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۱۸:۱۷

همزمان با عاشورای حسینی؛
اقامه نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله صفایی بوشهری
نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز سه شنبه ۱۹ شهریور در مصلی جمعه بوشهر اقامه می شود.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۳:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
انسان‌محور پیشرفت و بزرگ‌ترین منبع ثروت جامعه است
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین ارکان یک جامعه و کشور حوزه بهداشت و درمان است تصریح کرد: انسان‌محور پیشرفت و بزرگ‌ترین منبع ثروت جامعه است و بهداشت و درمان با انسان سروکار دارد.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۲۱:۳۳

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
نیروی انتظامی یکی از ارکان مهم تمدن‌آفرینی در ساختار ایران اسلامی است
آیت الله صفایی بوشهری گفت: نیروی انتظامی از ارکان مهم تمدن‌آفرینی در ساختار نظام اسلامی ایران است و پیشرفت و توسعه و هر حرکتی برای رسیدن به تمدن اسلامی یکی از ارکان آن امنیت است که با تلاش نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی حاصل می‌شود.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۹:۵۶

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
انقلاب اسلامی ایران مظهر سبک زندگی اسلامی و مکتب حسینی است
آیت الله صفایی بوشهری تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مظهر سبک زندگی اسلامی و مکتب حسینی است و تنها پرچم بالا و چراغ روشن اسلام ناب است، مقابله با این نظام و انقلاب را در دستور کار دارند.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۲۱:۰۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
حرکت به سمت خودکفایی و تولید محصولات دانش‌بنیان از اهداف مهم گام دوم انقلاب اسلامی است
آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه گام دوم انقلاب کاملا مبتنی بر علم دانش‌بنیان است، ادامه داد: حرکت به سمت خودکفایی و تولید محصولات دانش‌بنیان از اهداف مهم گام دوم انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب نیز بر این موضوع تاکید ویژه‌ای دارد.

۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۷:۳۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی مساجد کشور:
بیش از ۸۰ درصد جمعیت کانون های مساجد را جوانان تشکیل می دهند
حجت الاسلام ارزانی گفت: با توجه به اینکه بیش از ۸۰ درصد جمعیت کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور را جوانان تشکیل می‌دهند باید ویژه برنامه هایی برای این گروه سنی تنظیم شود.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۵۴

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
سفرحج انسان در تراز بندگی خدا را می سازد
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه سفرحج انسان در تراز بندگی خدا را می سازد، افزود: انسانی که از سفر حج برمی‌گردد باید محور اخلاق، ایمان و تقوا برای خانواده و جامعه باید باشد.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۲۲:۰۳

امام جمعه بوشهر:
حج یک عمل سیاسی و تکلیف دینی است
آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه حج یک عمل سیاسی و تکلیف دینی است، افزود: برخی‌ها می‌خواهند این فریضه الهی را محدود به یک سری اعمال عبادی و بدون پیام کنند درحالی که حج عزت برای اسلام، اتحاد و همگرایی برای عدالت در جهان و مقابله با شرک است.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۴۴

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
شکست معامله قرن درس عبرتی برای استکبار جهانی و رژیم صهیونیست است
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه نشست بحرین دوستان و دشمنان واقعی ملت فلسطین را به جهانیان معرفی کرد، گفت: شکست معامله قرن درس عبرتی برای استکبار جهانی و رژیم صهیونیست است.

۱۳۹۸/۴/۷ - ۱۷:۲۹

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
جهان استکبار به دنبال ایجاد جنگ جهانی در فضای مجازی است
آیت الله صفایی بوشهری بیان کرد: جنگ جهانی در فضای مجازی نیز از برنامه‌های آینده و پیش‌روی جهان استکبار به سرکردگی آمریکا است که اکنون برای مدیریت فکرها، اندیشه‌ها و امور اجتماعی و فرهنگی برنامه‌ریزی می‌کند.

۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۷:۱۱

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
مسئولان در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب کوشش و تلاش جهادی داشته باشند
آیت الله صفایی بوشهری گفت: مقام معظم رهبری بیان داشتند که کار مدون بر روی بیانیه گام دوم انقلاب انجام شده و لازم است مسئولان در اجرای آن کوشش جهادی داشته باشند.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۵:۱۰

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
دانشگاه مذاهب اسلامی در راستای تحقق اندیشه رشد علمی و اتحاد میان تمامی مذاهب اسلامی بنا شده است
آیت الله صفایی بوشهری گفت: دانشگاه مذاهب اسلامی در راستای تحقق اندیشه رشد علمی و معرفتی و ایجاد وحدت و اتحاد میان تمامی مذاهب اسلامی تشکیل شده است.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۱:۳۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
مهم ترین رویکرد در صنعت برق جلب رضایت مردم است
صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه مهم ترین رویکرد در صنعت برق جلب رضایت مردم است که در این زمینه باید خدمت مورد نیاز آنها از جمله برق پایدار تامین شود، بیان کرد: برای تحقق این مهم مردم نیز در قبال صنعت برق رسالت سنگین مصرف بهینه را عهده دار هستند.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۱۹

امام جمعه بوشهر:
سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بیانگر ضعف و در بن‌بست قرار گرفتن آمریکا است
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بیانگر ضعف و در بن‌بست قرار گرفتن آمریکا است و افزود: آمریکا از طرفی پیام مذاکره با ایران را ارسال می‌کند از طرفی دیگر تحریم‌های خود بر علیه کشور را تشدید می‌کند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۴۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
مردم از افزایش قیمت‌ها و گرانی مضاعف در استان گلایه دارند/ سیستم‌های نظارتی جهت کنترل قیمت کالاها در بازار استان بوشهر قوی شوند
آیت الله صفایی بوشهری بوشهر با بیان اینکه مردم از افزایش قیمت‌ها و گرانی مضاعف در استان گلایه دارند، اضافه کرد: جهت کنترل قیمت کالاها در بازار استان بوشهر باید سیستم‌های نظارتی قوی شوند و تعاونی‌ها در راستای مبارزه با گران فروشی همکاری کنند.

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۳:۳۰

نماینده رهبر معظم انقلاب در استان و امام جمعه بوشهر:
پیشرفت های نظام جمهوری اسلامی ایران در ساختار آماری انقلاب در تاریخ بی نظیر است
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه این همه پیشرفت های نظام جمهوری اسلامی ایران در ساختار آماری انقلاب در تاریخ بی نظیر است، تصریح کرد: براساس تاکید رهبر معظم انقلاب ۴۰ سال اول باید مایه امید فراوان برای ۴۰ ساله دوم انقلاب باشد.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۵:۰۵