خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

الأربعاء ١٦ ربيع الثاني ١٤٤٢

Wednesday, December 2, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله صفایی بوشهری نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامي در استان و امام جمعه بوشهر
امام جمعه بوشهر:
فتح خرمشهر مدرسه ای آسمانی است برای هر کس که می خواهد بر مشکلات پیروز شود
خرمشهر محصول توکل به خدا، توسل به اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، علم و دانش نظامی، مجاهدت شهادت طلبانه و ولایتمداری رزمندگان آسمانی ایران است و همچنین فتح خرمشهر مدرسه ای آسمانی برای هر کس که می خواهد بر مشکلات پیروز شود است.

۱۳۹۹/۳/۳ - ۰۹:۳۵

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
سالم‌ سازی جامعه با فرهنگ اقامه نماز محقق می‌شود
آیت الله صفایی بوشهری بیان کرد: وقتی انسان نماز اقامه می‌کند ضمن اینکه در معماری شخصیت آن اثرگذار است با تعهداتی که برای انسان ایجاد می‌کند زمینه سالم‌سازی جامعه از خانواده تا اجتماع عمومی را فراهم می‌کند.

۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۶:۴۹

امام جمعه بوشهر:
مسئولان با رای ملت پُست گرفته اند پس باید خادم مردم باشند
صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید خور را هزینه نظام و ملت کنند، اظهار داشت: مسئولان با رای ملت پست گرفته اند پس باید خادم مردم باشند و با توجه به مطالبات آنان زمینه آرامش و آسایش آنان را فراهم کنند.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۵:۰۳

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
مبلغین مردم را به دیانت، تقوا، معنویت و ولایتمداری هدایت می کنند
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه کسی که با خداست و طهارت باطن دارد همیشه آرام است و هیچ حزن و اندوهی ندارد، اظهار داشت: مبلغین مردم را به دیانت، تقوا، معنویت و ولایتمداری هدایت می کنند.

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۲۱:۳۴

امام جمعه بوشهر:
مردم در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را به این نظام و انقلاب اثبات کرده اند
آیت اله صفایی بوشهری تصریح کرد: مردم در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را به این نظام و انقلاب اثبات کرده‌اند و در این راه خون داده‌اند و باید با ایجاد اشتغال و توسعه تولید برای رفع مشکلات مردم تلاش شود.

۱۳۹۸/۹/۸ - ۱۷:۲۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
صراط کانون های فرهنگی هنری مساجد صراط رسیدن انسان به طراز اسلامی است
آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: در کانون های فرهنگی هنری مساجد جهت جذب جوانان و پرورش انسان طراز اسلامی اقدامات خوبی انجام گرفته است اما هنوز با جایگاه اصلی فاصله دارد که این مهم نیازمند تلاش همگان می باشد.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۶:۵۰

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
لزوم برنامه ریزی دقیق جهت ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف بهزیستی
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه بهزیستیِ محیط انسانی یک اصل بنیادین و استراتژیک است اضافه کرد: برای ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف بهزیستی بایستی برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد و مهم ترین آن پیشگیری است.

۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۰:۴۴

رئیس حوزه هنری استان بوشهر:
منطقه پرواز ممنوع، فیلم ارزشمندی در سینمای انقلاب اسلامی است
پارسایی فر بیان کرد: رویکرد این فیلم یک رویکرد امیدوارانه است و نگاهی که سینمای ما در حال حاضر به آن نیاز دارد، امیددهی و روشن بینی به آینده است.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۲۰:۳۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
هیچ وقت نباید نقد و انتقاد را تخریب بدانیم
آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: هیچ وقت نباید نقد و انتقاد را تخریب بدانیم بلکه باید آن را به مانند یک بال دانست که انسان را به سمت بالا اوج می دهد و این کار باید به کمک فرهنگ صورت می گیرد.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۹:۳۱

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
لزوم نگاه ویژه فعالان حوزه وقف استان بوشهر به عرصه کتاب و کتابخوانی
آیت‌الله صفایی بوشهری خواستار نگاه ویژه فعالان حوزه وقف استان بوشهر به عرصه کتاب و کتابخوانی شد و بیان کرد: باید کتابخانه‌ای جامع برای نگهداری کتاب‌های فوق‌العاده کهن به عنوان گنجینه‌ای غنی در استان داشته باشیم.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۹:۰۴

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
لزوم نگاه ویژه به نیازهای جوانان
آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم نگاه ویژه به نیازهای جوانان بیان کرد: با توجه به مشکل مسکن و اشتغال جوانان هدایت وقف به چنین حوزه‌هایی می‌تواند آثار و دستاوردهای زیادی داشته باشد.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۷:۴۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
باید باور کنیم مدیریت استراتژیک پدافند غیرعامل فراجنگ سخت است
آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: دیدگاه مهم این است که پدافند غیرعامل در زمان مدیریت کل زمان حیات تاسیسات مورد توجه است، باید باور کنیم مدیریت استراتژیک پدافند غیرعامل فراجنگ سخت است.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۸:۴۵

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
لزوم نهادینه شدن فرهنگ جهاد در سطح جامعه
آیت الله صفایی بوشهری گفت: جهاد به معنی حرکت پرشور، سراسر شعور، نشات گرفته از ایمان و بصیرت، مقابل دشمن قرار گرفتن و تا حد جان مبارزه کردن است که باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۰:۰۱

نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله صفایی بوشهری اقامه شد
نماز ظهر عاشورا در مصلی جمعه بوشهر با حضور با شکوه عزاداران حسینی به امامت آیت الله صفایی بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اقامه شد.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۱۸:۱۷

همزمان با عاشورای حسینی؛
اقامه نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله صفایی بوشهری
نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز سه شنبه ۱۹ شهریور در مصلی جمعه بوشهر اقامه می شود.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۳:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
انسان‌محور پیشرفت و بزرگ‌ترین منبع ثروت جامعه است
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین ارکان یک جامعه و کشور حوزه بهداشت و درمان است تصریح کرد: انسان‌محور پیشرفت و بزرگ‌ترین منبع ثروت جامعه است و بهداشت و درمان با انسان سروکار دارد.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۲۱:۳۳

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
نیروی انتظامی یکی از ارکان مهم تمدن‌آفرینی در ساختار ایران اسلامی است
آیت الله صفایی بوشهری گفت: نیروی انتظامی از ارکان مهم تمدن‌آفرینی در ساختار نظام اسلامی ایران است و پیشرفت و توسعه و هر حرکتی برای رسیدن به تمدن اسلامی یکی از ارکان آن امنیت است که با تلاش نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی حاصل می‌شود.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۹:۵۶

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
انقلاب اسلامی ایران مظهر سبک زندگی اسلامی و مکتب حسینی است
آیت الله صفایی بوشهری تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مظهر سبک زندگی اسلامی و مکتب حسینی است و تنها پرچم بالا و چراغ روشن اسلام ناب است، مقابله با این نظام و انقلاب را در دستور کار دارند.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۲۱:۰۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
حرکت به سمت خودکفایی و تولید محصولات دانش‌بنیان از اهداف مهم گام دوم انقلاب اسلامی است
آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه گام دوم انقلاب کاملا مبتنی بر علم دانش‌بنیان است، ادامه داد: حرکت به سمت خودکفایی و تولید محصولات دانش‌بنیان از اهداف مهم گام دوم انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب نیز بر این موضوع تاکید ویژه‌ای دارد.

۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۷:۳۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی مساجد کشور:
بیش از ۸۰ درصد جمعیت کانون های مساجد را جوانان تشکیل می دهند
حجت الاسلام ارزانی گفت: با توجه به اینکه بیش از ۸۰ درصد جمعیت کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور را جوانان تشکیل می‌دهند باید ویژه برنامه هایی برای این گروه سنی تنظیم شود.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۵۴