خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بازار جهانی
توسعه بازار غذای حلال در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۶ میلادی
گزارش تحقیقات تجاری درباره «بازار غذای حلال» حاکی از توسعه مداوم این بازار در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۶ میلادی است.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۰۸:۲۰

با راه اندازی قراردادهای آپشن در بورس کالا فراهم می شود
بورس کالا مرجع بین المللی تعیین کننده قیمت طلای سرخ
بورس کالا باهدف برای شفاف کردن معاملات زعفران وبسترسازی برای صادرات منسجم آنها اقدام به راه اندازی معاملات آتی و قراردادهای آپشن کرده و به اعتقاد کارشناسان این اتفاق می تواند زمینه تبدیل بورس کالا به مرجع تعیین قیمت بین المللی طلای سرخ را فراهم آورد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۴

کشاورزان استان های شمالی حمایت شوند
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز منطقه‌ای تحقیقات و آموزش برنج آسیای مرکزی و غربی از تدوین سند طرح خودکفایی برنج خبر داد و گفت: برنج بازار جهانی، برنج شکنده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۰

مونا خوش اقبال در گفتگو با شبستان:
راه اندازی «کاما» در راستای معرفی آثار هنرمندان ایرانی در بازار جهانی هنر است
خبرگزاری شبستان:این هنرمند از افتتاح مجموعه فرهنگی و هنری کاما در سیزدهم بهمن ماه با معرفی آثار مصطفی نوربخش در تهران خبر داد و گفت: راه اندازی «کاما» در راستای معرفی آثار هنرمندان ایرانی در بازار جهانی هنر است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۳

گسترش کشت گیاهان دارویی مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: فرماندار قزوین گفت: موضوع گیاهان دارویی مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است و گسترش کشت گیاهان دارویی از مصادیق بارز این امر است.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۳:۳۳

رعایت استانداردهای به روز دنیا، شرط اصلی حضور در بازارهای جهانی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل سازمان استاندارد آذربایجان غربی گفت: اگر بخواهیم محصولات خود را در بازارهای جهانی عرضه کنیم باید به سطح استانداردهای روز دنیا برسیم.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۴:۳۳

زيرساخت‌هاي مناسب براي صادرات در بنادر مختلف هرمزگان ايجاد شود/استانداردسازی كالاها براي رقابت در بازارهای جهانی مورد توجه قرار گيرد
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان گفت: باید بنادر و گمرکات استان را تقویت و زیرساخت لازم را در آنها ايجاد کنیم تا صادرات کالا از طریق بنادر متعدد درمناطق مختلف هرمزگان صورت گیرد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۱:۰۲

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در گفتگو با شبستان:
برای کار با بازار جهانی مشکل داریم/«کپی رایت»مانع به یغما رفتن زحمات مالک اثر
خبرگزاری شبستان:سیدمرتضی موسویان گفت: ما مشکل کپی رایت داریم و زحمت زیادی که فرد می کشد به راحتی توسط دیگران به یغما می رود. معتقدم تاقانون کپی رایت را تصویب نکنیم در بازارهای بین المللی نمی توانیم حضور جدی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۸:۵۳

محمد اطبایی در گفت‌وگو با شبستان عنوان کرد؛
بازار جهانی برای فیلم ایرانی کوچک است/ فرمولی برای موفقیت فیلم‌های ایرانی در بازار جهانی نداریم
خبرگزاری شبستان: اطبایی گفت: تعداد سینماهای نمایش دهنده فیلم های هنری و مستقل به حداقل رسیده است و جای آنها معمولاً پردیس‌های سینمایی ساخته شده یا تغییر شغل داده‌اند و در نتیجه ظرفیت‌های نمایشی برای اکران فیلم‌های هنری محدود شده است.

۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۰۹:۴۴

طلای سرخ ایران با لغو تحریم ها بازار جهانی را تصاحب می کند
خبرگزاری شبستان:شرایط کنونی ایران وفراهم شدن مسیر ایران با سایر کشورها باعث شده تا امکان صادرات این محصول نیز فراهم شود به گونه ای که روزنامه نیویورک تایمز در این باره نوشته است که لغو تحریم های ایران در آینده نزدیک؛ شروع فصل تازه ای برای زعفران است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۰

مدیرکل استاندارد استان قزوین:
ورود به بازار جهانی بدون رعایت استانداردها ممکن نیست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل استاندارد استان قزوین گفت: اگر کشوری بخواهد به بازارهای جهانی راه یابد که این امر هدف همه تولیدکننده ها است، بدون رعایت استاندارد این امر معنا ندارد.

۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۱۲:۳۱