خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کنترل بازار ارز
کارشناس اقتصادی:
تغییر سیاست های بانک مرکزی در ماه های اخیر موجب شده نرخ ارز را حول نرخ بنیادی مدیریت کنیم
زمان زاده با بیان اینکه تغییر سیاست های بانک مرکزی در ماه های اخیر موجب شده نرخ ارز را حول نرخ بنیادی مدیریت کنیم، گفت: بانک مرکزی در ماه های اخیر با کنترل انتظارات تورمی و انتظارات بازار ارز، توانست تقاضای سفته بازی را در این بازار به حداقل برساند.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۷:۵۴

کارشناس اقتصادی:
بانک مرکزی ضمن پرهیز از هیجانات، بازار ارز را به سمت قیمت های واقعی مدیریت کرد
احمدی با بیان اینکه بانک مرکزی ضمن پرهیز از هیجانات، بازار ارز را به سمت قیمت های واقعی مدیریت کرد، گفت: مردم باید متوجه شوند که مدیریت بازار ارز، الزاما ارزان شدن بازار ارز نیست بلکه قیمت گذاری بازار ارز در راستای رشد توسعه اقتصادی است.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۷:۵۲

مدیر اداره صادرات بانک مرکزی:
اعتقاد بانک مرکزی حفظ ثبات بازار ارز است
کریمی با اشاره به اینکه اعتقاد بانک مرکزی حفظ ثبات بازار ارز است، گفت: بانک مرکزی در راستای اصول تخصصی و حرفه ای خود و بر اساس قوانین بالادستی به ویژه قانون پولی و بانکی کشور و مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی از سال ۱۳۹۷ وارد دوران جدیدی شد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۷:۵۰

کارشناس مسائل پولی و بانکی:
بانک مرکزی با برنامه ریزی تاثیر عوامل سیاسی بر نرخ ارز را کنترل کرد
رحمانی با اشاره به نقش بانک مرکزی در کنترل نرخ ارز گفت: بانک مرکزی با برنامه ریزی تاثیر عوامل سیاسی و تشنج های منطقه بر نرخ ارز را کنترل کرده است.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۷:۳۷

در پی سیاست های کنترلی بانک مرکزی صورت می گیرد؛
آرامش بهاری در انتظار بازار طلا و ارز
بانک مرکزی در سال جاری عزم جدی بر کنترل نوسانات بازار ارز و طلا داشته است و سیاست های اعمالی این نهاد بنا به گفته کارشناسان اقتصادی نتیجه بخش بوده است و بر این اساس پیش بینی می شود در بهار سال آینده شاهد آرامش در بازار طلا و ارز باشیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۷

هوشیاری مردمی اساس مقابله با فضای اخیر اقتصادی در کشور است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه درک شرایط حاکم بر بازار در کنترل بازار موثر است گفت: هوشیاری مردمی اساس مقابله با فضای اخیر اقتصادی در کشور است.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۱:۳۷

امام جمعه تبریز:
کنترل مناسبی بر بازار سکه و ارز صورت نگرفته است
آل هاشم با بیان این که همه ما از مشکلات اقتصادی در مضیقه هستیم، گفت: بعد از خروج آمریکا از برجام کنترل مناسبی بر بازار سکه و ارز صورت نگرفته است و خواسته های مردم و گلایه های آنها به حق و قابل توجه است.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۰:۴۱

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی:
افزایش قیمت در کالاهای اساسی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، در خصوص شایعاتی مبنی برافزایش قیمت‌ها و نبود کالاهای اساسی در استان با گفت: مردم استان مطمئن باشند که نگرانی از بابت تأمین کالاهای اساسی و حتی غیراساسی در استان وجود ندارد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۳:۴۸

ادامه تلاطم های بازار ارز
خبرگزاری شبستان: بازار ارز بیش از یک ماه است که دچار نوساناتی شده و این نوسانات تمام معادلات تجاری دولت، فعالان اقتصادی و مردم را به هم ریخته است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۹

کاهش نرخ ارز/دلار از ۴ هزار تومان کمتر شد
خبرگزاری شبستان: در دوره های گذشته زمانی که نرخ ارز افزایش می یافت سرمایه گذاری ها به آن سمت می رفت و بازار ارز از کنترل دولت ها خارج می شد اما این بار مردم به یاری دولت پرداخت و بازار ارز از تشنج دو روزه خارج شد.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۰:۵۱