خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

الخميس ٨ شعبان ١٤٤١

Thursday, April 2, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مریم حضرتی
ابلاغ سه مصوبه شورای هماهنگی پرستاری کشور به دانشگاههای علوم پزشکی کشور
حضرتی طی نامه ای مصوبات جلسه ویدئو کنفرانس مورخ ۲۰/۱۲/۹۸ با اعضای شورای هماهنگی پرستاری کشور را جهت اجرا به دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی ابلاغ کرد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۹

دعوت از پرستاران داوطلب برای مقابله با کرونا
معاون پرستاری وزارت بهداشت از فراخوان این وزارتخانه برای حضور پرستاران داوطلب جهت مقابله با کرونا در بیمارستان‌ها خبر داد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۴

معاون پرستاری وزارت بهداشت اعلام کرد:
تغییر زمان نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران
حضرتی از تغییر زمان نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران خبرداد وگفت: آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران به دلیل همزمانی با آزمون صلاحیت بالینی پزشکی در تاریخ ۱۷ بهمن برگزار نمی شود و به زمان دیگری در سال ۱۳۹۸ موکول شده که تاریخ آن متعاقبا اعلام می شود.

۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۷

معاون پرستاری وزارت بهداشت خبر داد:
آغاز ثبت نام نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران
حضرتی از آغاز ثبت نام نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران خبرداد و گفت: آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در ۳۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور در ۱۷ بهمن ماه ۹۸ برگزار می شود.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۰۸:۲۰

معاون پرستاری وزارت بهداشت:
خبر جذب پرستاران بیگانه در کشور به هیچ عنوان صحت ندارد
حضرتی با تکذیب خبرجذب پرستاران اتباع بیگانه در کشور گفت: اساسا این موضوع صحت ندارد و متاسفانه افرادی که خود را به ظاهر مدافع پرستاری قلمداد می کنند با اهداف مشخص چنین اخباری را عنوان می کنند.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۱:۳۳

وزارت بهداشت ۵ هزار پرستار استخدام می کند
حضرتی گفت: مجوز استخدام ۹ هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت اخذ شده است که ۵ هزار نفر آن پرستار خواهد بود.

۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۳:۵۸

معاون پرستاری وزارت بهداشت:
نظام پرداخت حقوق پرستاران عادلانه نیست
حضرتی گفت: نیازمند تغییر در نظام پرداخت حقوق پرستاران هستیم چرا که اگر بیمارستانی درآمد بیشتری داشته باشد، حقوق بیشتری به پرستاران می پردازد و اگر آن بیمارستان درآمد کمتری داشته باشد، حقوق کمتری به آنها پرداخت می کند که این نظام، عادلانه نیست.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۴:۳۸

مراقبت در نظام سلامت، حلقه مفقوده سيستم بهداشت و درمان است
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اينكه هدف اصلي معاونت پرستاري ارائه مراقبت هاي با كيفيت و مقرون به صرفه به همه مردم است، گفت: امر مراقبت، در نظام سلامت ما، حلقه مفقوده سيستم بهداشت و درمان است.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۴۱

شرکت ۱۵۰ هزار پرستار در بسیج ملی فشار خون
حضرتی گفت: ۱۵۰ هزار پرستار در بیمارستان های کشور در دو شیفت صبح و عصر در بسیج ملی فشار خون شرکت می کنند.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۰۲

معاون پرستاری وزارت بهداشت:
فوت پرستار لارستانی به دلیل بیماری قلبی مادرزادی بوده است
حضرتی گفت: متاسفانه مرحوم عالیان، کارشناس پرستاری ۲۳ ساله اهل لار، جان خود را از دست داد که در فضای مجازی شایعاتی درخصوص مرگ وی مطرح شد ولی مرحوم عالیان، مبتلا به بیماری مادرزادی قلبی آئورت بوده و ۴ سال پیش نیز، جراحی قلب انجام داده بود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۲

معاون پرستاری وزارت بهداشت در بازدید از انجمن اوتیسم ایران:
از هر ۷۰ تولد، یک نوزاد مبتلا به اوتیسم است
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه در ایران از هر ۷۰ تا ۱۰۰ نوزاد متولد شده یک نوزاد مبتلا به اوتیسم است، گفت: نوزاد متولد شده با والدین مسن تر در معرض خطر ابتلای بیشتری به اوتیسم هستند.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۳:۵۵

معاون پرستاری وزارت بهداشت خبر داد:
تشکیل واحد مدیریت بحران پرستاری در معاونت پرستاری
خبرگزاری شبستان:معاون پرستاری وزارت بهداشت از تشکیل تیم ملی پرستاری بحران در معاونت پرستاری خبر داد و گفت: همچنین تیم های متناظر در مناطق ده گانه آمایشی علوم پزشکی کشور با استفاده از افراد آموزش دیده تشکیل خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۳

معاون پرستاري وزارت بهداشت در همايش بزرگداشت روز پرستار:
۱۰ هزار دانشجوي پرستاري در مقاطع مختلف درحال آموزش هستند
خبرگزاری شبستان:معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: ۱۹۴ دانشكده پرستاري و ١٩٤٠ عضو هيات علمي پرستاري اعم از استاد، دانشیار و مربی داريم كه نشانگر وضعیت علمی مطلوب پرستاری در کشور است و همچنین ۱۰ هزار دانشجوي پرستاري در مقاطع مختلف درحال آموزش هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۴:۰۷

انتصاب مدیران ارشد خانم در وزارت بهداشت دولت دوازدهم
خبرگزاری شبستان: انتصاب مدیران ارشد خانم در وزارت بهداشت دولت دوازدهم وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در احکامی سه خانم را در پستهای مهم این وزارتخانه منصوب کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۴:۳۵