خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٨ رجب ١٤٣٨

Tuesday, April 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خیمه معرفت
بازدید ۱۷ هزار نفر مسافر از بقاع متبرکه شهرستان تویسرکان
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان اظهار کرد: در طرح نوروزی امسال ۱۷ هزار نفر گردشگر مذهبی از بقاع متبرکه شهرستان تویسرکان بازدید کردند.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۳:۵۹

برپایی ۷۸۲ خیمه معرفت در بقاع متبرکه کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اعلام کرد: امسال ۷۸۲ خیمه معرفت در قالب طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه کشور برپا شده است.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۳:۳۷

رییس اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل:
برپایی خیمه معرفت با پنج غرفه در حرم هلال بن علی(ع)
خبرگزاری شبستان: رییس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل گفت: خیمه های معرفت با پنج غرفه در قالب طرح آرامش بهاری نوروزی در حرم امامزاده هلال بن علی (ع) برپا شده است.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۹:۵۷

برپایی خیمه معرفت در ورودی شهر تهران در بزرگراه قم – تهران
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جنوبغرب تهران از برپایی خیمه معرفت در ورودی شهر تهران در بزرگراه قم – تهران خبرداد.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۰:۴۰

تشرف یکی مسیحی استرالیایی به دین اسلام در امامزاده صالح(ع) تهران
خبرگزاری شبستان: یک مسیحی استرالیایی در آخرین روز سال ۹۵ و در لحظه تحویل سال، با حضور در خیمه های معرفت امامزاده صالح(ع) تهران به دین مبین اسلام تشرف یافت.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۱:۵۵

مسئول اعزام مبلغ اداره کل اوقاف وامور خیریه استان تهران خبرداد:
برگزاری منبرهای ۳ دقیقه ای در امامزادگان بین راهی تهران
خبرگزاری شبستان: مسئول اعزام مبلغ اداره کل اوقاف وامور خیریه استان تهران با اشاره به برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در امامزادگان این استان گفت:امسال در قالب این طرح ۱۱۰روحانی و مبلغ شامل؛ روحانی اعزامی از قم و روحانیان بومی در این طرح مشارکت دارند.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۰:۵۴

برپایی ۱۲ خیمه معرفت در بقاع متبرکه همدان
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برپایی ۱۲ خیمه معرفت در ۱۲ بقعه متبرکه استان همدان در ایام تعطیلات نوروز خبرداد.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۲:۳۵

ابوالفضل بهرام پور در ویژه‌برنامه «دریای معرفت» فرهنگسرای گلستان:
انسان باید به درک لذت واقعی برسد
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه «دریای معرفت» با هدف ترویج فرهنگ حیات بخش قرآنی و سرلوحه قراردادن آموزه های دینی در زندگی و با موضوع تفسیر قرآن با حضور علاقمندان در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۴۲

برگزاری همایش یاوران وقف در همدان
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری همایش یاوران وقف روز دوشنبه (۱۵ آذر) جاری در سالن انصار امام حسین(ع) همدان خبرداد.

۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۲:۱۹

برپایی «خیمه های معرفت» در همه بقاع متبرکه استان در ماه محرم
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهرگفت: در ماه محرم به منظورآگاهی بخشی و بصیرت افزایی در همه بقاع استان خیمه های معرفت برپا می شود.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۱:۵۳

برپایی «خیمه معرفت» در مسجد امامزاده یحیی (ع)
خبرگزاری شبستان: همه روزه در ماه رمضان در مسجد امامزاده یحیی (ع)، «خمیه‌ معرفت» برای پاسخگویی به سوالات شرعی و مذهبی مردم بر پا است.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۵:۳۴

حجت الاسلام شرفخانی خبر داد:
ارائه خدمات مشاوره با حضور ۲۵۰۰ مبلغ در خیمه های معرفت
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی سازمان اوقاف با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی در ۲۱۸۸ امامزاده کشور، گفت : در قالب این طرح ۴۷۱ خیمه معرفت با حضور ۲۵۰۰ روحانی و مبلغ برای ارائه مشاوره در زمینه های مختلف به زائران برپا شده است.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۴:۰۳

۹ فقره وقف جدید در استان سمنان ثبت شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: در نیمه نخست فروردین ماه و همزمان با اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری ۹ فقره وقف جدید در استان ثبت شد.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۲۰:۰۰

 برای نخستین بار:
برپایی خیمه معرفت در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران
خبرگزاری شبستان: طرح آرامش بهاری از ۲۸ اسفند سال گذشته در ۲۲ بقعه متبرکه قم آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروز امسال ادامه خواهد داشت.یکی از نوآوری های امسال در استان قم برپایی خیمه معرفت در حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران است .

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۱:۵۷

مدیرکل اوقاف استان قم:
اجرای طرح آرامش بهاری عمل به منویات رهبری است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: هدف از برگزاری طرح آرامش بهاری، عمل به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی است.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۰:۰۷

اجرای طرح آرامش بهاری در ۲۶ امامزاده لنگرود
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه لنگرود از برگزاری طرح آرامش بهاری در ۲۶ امامزاده شهرستان خبر داد و گفت: : امسال خیمه های معرفت نیز در سه امامزاده محمد کلیدبر، امامزاده محمد سفید آستانه و امامزاده حسن کومله برپا می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۸

به مناسبت هفته وقف صورت می‌گیرد:
برگزاری زنگ انشاء وقف در مدارس خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری زنگ انشاء وقف در مدارس استان خبر داد.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۰۸:۴۷

به مناسبت هفته وقف؛
برپایی ۱۴ ایستگاه وقف و خیمه های معرفت در خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برپایی ۱۴ ایستگاه وقف با عنوان «همه واقف باشیم» و «خیمه های معرفت» در خراسان شمالی همزمان با هفته وقف خبر داد.

۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۴:۱۹

رئیس سازمان اوقاف خبر داد:
پذیرایی از ۴۰۰هزار زائر در مسیر رفت/ آمادگی برای پذیرایی از ۷۰۰هزار زائر در مسیر برگشت از کربلا
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف وامور خیریه با بیان اینکه ۴۰۰هزار نفر از زائران پیاده اربعین در مسیر رفت توسط این سازمان پذیرایی و خدمت‌رسانی شدند، گفت: در مسیر برگشت آمادگی پذیرایی از ۷۰۰هزار زائر را داریم.

۱۳۹۴/۹/۹ - ۱۲:۱۳

شرفخانی : 
خیمه های معرفت با حضور ۲ هزار روحانی در مسیر حرکت زائران اربعین برپا می شود 
خبرگزاری شبستان: ​معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ۲۰۰۰ نفر از روحانیون با برپایی خیمه های معرفت و پاسخگویی به مسائل شرعی از سراسر کشور در مسیرهای حرکت زائران به سمت کربلای معلی مستقر می شوند.

۱۳۹۴/۹/۱ - ۰۹:۳۵