خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٧ رمضان ١٤٣٩

Tuesday, May 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمک های مردمی
جمع آوری بیش از ۳۱ میلیارد ریال کمک های مردمی در قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در اعلام نخستین آمار جشن نیکوکاری میزان کمک های مردمی را بیش از ۳۱ میلیارد ریال اعلام کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۰

بیش از ۳۰۰ پایگاه جشن نیکوکاری در چهارمحال و بختیاری فعال می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری از استقرار ۳۸۱ پایگاه جشن نیکوکاری در استان خبر داد و گفت: این مراکز به مدت سه روز برای جمع آوری کمک های مردمی فعال است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۶

رشد بیش از ۲۰ درصدی کمک های مردمی در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از رشد ۲۳ درصدی کمک های مردمی در استان خبر داد و گفت: این امر نشان از افزایش اعتماد مردم به این نهاد است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۷:۳۱

۲۵ پایگاه ثابت جشن نیکوکاری در لرستان دایر می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، از دایر شدن ۲۵ پایگاه ثابت در شهر های استان و همچنین پایگاه های سیار در مدارس، مساجد و مصلی های نماز جمعه برای جمع آوری کمک های مردمی خبرداد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۱

کمک ۵۵ میلیارد ریالی مردم خراسان رضوی به جشن نیکوکاری
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: جشن نیکوکاری در خراسان رضوی با جذب هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده که خوشبختانه تاکنون پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن با مشارکت مردم نیکوکار جذب شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۷

جشن نیکوکاری، گامی موثر برای حمایت از نیازمندان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، جشن نیکوکاری را گامی موثر در حمایت از نیازمندان جامعه دانست و افزود: تلاش می شود ازهمه ظرفیت ها در برگزاری جشن نیکوکاری استفاده شود.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۱:۵۹

حماسه حضور مردم در پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت بسیار ستودنی است
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت در استان اردبیل گفت: حماسه حضور مردم در پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت بسیار ستودنی است و ملت ایران از نابودی گروه های تکفیری و تروریستی داعش خوشحال هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱:۳۲

ارسال آخرین محموله کمک های مردم خوزستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان، از ارسال کمک های مردمی این استان به مناطق زلزله زده غرب کشور توسط ۲۰ تریلر و کامیون خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۳

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین:
کمک ۷۳ میلیارد ریالی قزوینی ها به زلزله زدگان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: مردم استان قزوین ۷۳ میلیارد و ۱۷۸ میلیون ریال از طریق هلال احمر به زلزله ‌زدگان کرمانشاه کمک کردند.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۵:۱۹

مناسبت های ملی و مذهبی فرصت مناسبی برای توسعه فعالیت های خیرخواهانه است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از کمک ۹۴۳ میلیون تومانی زنجانی‌ها به نیازمندان در قالب طرح احسان حسینی خبر داد و گفت: باید از فرصت های ملی و مذهبی برای فعالیت های خیرخواهانه بهره مند شد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۹:۴۴

ارسال کمک های مردمی لرستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، گفت: تاکنون ۳۸۶ کامیون کمک های مردمی استان لرستان به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شده است.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۲:۱۰

آمار کمک‌های زنجانی‌ها به زلزله‌زدگان کرمانشاه به مرز ۱۲ میلیارد ریال رسید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: تاکنون ۱۱ میلیارد و ۷۲۵ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال از سوی مردم زنجان به زلزله‌زدگان کمک شده است.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۷:۴۸

محموله کمک های مردمی آستارا به زلزله زدگان ارسال شد
خبرگزاری شبستان: سومین محموله کمک های مردمی آستارا به زلزله زدگان کرمانشاه ارسال شد.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۵:۲۸

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج خبرداد:
۲۵ میلیارد ریال کمک مردمی به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد
خبرگزاری شبستان: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: کمک های مردمی به ارزش ۲۵ میلیارد ریال توسط رده های مختلف بسیج این شهرستان سازماندهی و به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۲:۳۹

ارسال ۱۰ هزار کیلو اقلام مختلف به مناطق زلزله زده کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز با اشاره به اینکه با تاکید بر اینکه کمک های مردمی شمال غرب شیراز به مناطق زلزله زده کرمانشاه، گفت: ۱۰ تن اقلام مختلف همچون پتو، موکت، لباس گرم، کیسه خواب و چادر به این مناطق ارسال می شود.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۰:۴۰

ساماندهی کمک های مردمی در دستور کار هلال احمر است
خبرگزاری شبستان: نماینده بازرسی سازمان امداد و نجات هلال احمر، گفت: در حال حاضر ساماندهی کمک های مردمی در دستور کار جمعیت هلال است.

۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۲۰:۱۳

مدیرکل کمیته امداد گلستان اعلام کرد:
ارسال ۱۲ کامیون کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده/ مردم نوعدوست ۶۶۳ میلیون کالای غیر نقدی کمک کردند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: کمیته امداد استان گلستان همزمان با سراسر کشور تاکنون ۱۲ دستگاه کامیون کمک های مردمی را برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال کرده است.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۴:۰۵

کمک ۳۵ میلیارد ریالی مردم لرستان به زلزله‌زدگان غرب کشور
خبرگزاری شبستان:مردم لرستان تاکنون سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مردم زلزله‌زده کرمانشاه کمک کرده‌اند.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۳:۵۹

زلزله ای که قلب ها را به هم نزدیک تر کرد/ کمک های مردم قزوین به کرمانشاه رسید
خبرگزاری شبستان: وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری در غرب ایران، صحنه های تلخ و جانگدازی را بر جای گذاشت، ولی در کنار این تلخی ها، صحنه هایی از عشق و صمیمت خلق شد که نشان داد اتحاد مردم این سرزمین گسستنی نیست.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۹:۲۴

جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد و گفت: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی، روز جمعه در مصلی‌های نماز جمعه استان دایر شدند.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۷:۵۸