خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

الأحد ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام عرب پور
دبیراجرایی نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر استان کرمان:
برنامه های دهه امامت و ولایت باید با حفظ اصول وحدت و پرهیز از تنش باشد
حجت الاسلام عرب پور با اشاره به طرح پیشنهاد برگزاری یکصد برنامه در دهه امامت و ولایت در استان کرمان؛ اظهار کرد: برنامه های این دهه باید با حفظ اصول وحدت و پرهیز از تنش و توهین باشد.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۴:۱۳

امامت اهل بیت از برکت وجود حضرت زهرا سلام الله علیها باقی ماند
همزمان با سوم جمادی الثانی، سالروز شهادت مظلومانه حضرت زهرا سلام الله علیها، جای جای استان پهناور کرمان سوگوار این مصیبت عظمی است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۱

استاندار کرمان:
اجلاس های نماز باید از نظری به عملی سوق داده شود
استاندار کرمان بر تشکیل کارگاه های آموزشی نماز در دستگاه های اجرایی و اعتقاداتی که منجر به نماز می شود تاکید کرد و افزود: اما لازمه آن همکاری اساتید است و اجلاس های نماز باید از تئوری و نظری به عملی سوق دهیم.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۰:۰۶

رسالت امروز هیئت های مذهبی، توجه به مطالبات رهبر معظم انقلاب است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات استان کرمان با اشاره به نقش مهم هیئت ها در آگاه سازی جامعه، گفت: رسالت امروز مبلغین، مداحان و سایر ارکان هیئت های مذهبی، بررسی مطالبات رهبر معظم انقلاب است که باید مسیر فعالیت خود را در این راستا قرار دهند.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۱۲:۵۷

بی قانونی، نتیجه ضعف ایمان و اعتقادات است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت کرمان با تصریح به اینکه معضل اصلی جامعه، ضعف زیاد از نظر باورهای دینی و اعتقادات است؛ نتیجه این ضعف را بی قانونی دانست و گفت: این بی قانونی از کشیدن چک بی محل تا مفاسد اجتماعی، اسراف، تجمل گرایی و... را شامل می شود.

۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۰۹:۲۰