خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرتضی آبدار
ویژه برنامه های هفته گردشگری در آذربایجان‌شرقی اعلام شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از برگزاری برنامه‌های متنوع هفته گردشگری استان با تمرکز بر ارتقای آموزش، مهارت و اشتغال خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۲ - ۱۹:۳۹

افزایش ۱۵ درصدی بازدید از موزه‌های آذربایجان‌شرقی
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: بازدیدها از موزه‌های استان از ابتدای فصل تابستان تا نیمه اول مردادماه ۱۵ درصد افزایش داشته است.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۶:۰۳

ساماندهی جداره های جنوبی و غربی محوطه مسجد جامع مرند
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ساماندهی جداره های جنوبی و غربی محوطه مسجد جامع مرند، خبر داد.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۵:۱۲

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی:
تداوم پروژه والمان منوط به اخذ مجوز از میراث فرهنگی است
آبدار امروز در جریان بازدید خبرنگاران؛ تداوم پروژه والمان خیابان بارون آواک را منوط بر اخذ مجوز از میراث فرهنگی استان عنوان کرد.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۵۹

فروش یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومانی در نمایشگاه صنایع دستی تبریز
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از فروش یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومانی صنایع دستی در نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۵:۱۹

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی:
اجرای ۶۲ پروژه بزرگ گردشگری در استان آذربایجان‌شرقی
آبدار از اجرای ۶۲ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۸۰۷ میلیارد تومان در استان خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۸:۲۸

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجانشرقی:
مدیرکل هستم و اصراری برای ماندن ندارم
آبدار گفت: بنده در حال حاضر مدیرکل هستم و اصراری هم برای ماندن ندارم اما در این زمینه مدیریت ارشد استان و سازمان مرکزی تصمیم نهایی را خواهند گرفت.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۲۰:۱۰

سایت تاریخی سرند متعلق به دوره اشکانیان است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از اتمام مرحله نخست کاوش باستان شناسی و نجات‌بخشی گورستان تاریخی سرند شهرستان ورزقان خبر داد.

۱۳۹۸/۳/۸ - ۱۶:۱۲

۳۱ تیر ماه ؛ دریافت نشان ملی مرغوبیت و برتری صنایع دستی
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی از برگزاری مرحله استانی دریافت نشان ملی مرغوبیت و برتری صنایع دستی خبر داد.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۵:۳۶

مدیر کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی:
اتمام مرمت ۴ خانه تاریخی تا پایان سال جاری
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از فعالیت ۲۰ کارگاه مرمت خانه تاریخی در سال ۹۸ و اتمام مرمت چهارخانه تاریخی تا پایان سال‌جاری خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۴۰

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبر داد؛
تداوم طرح توسعه مجموعه تاریخی باغ کمال تبریز
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تداوم طرح توسعه مجموعه تاریخی باغ کمال با مشارکت سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۵:۲۲

مدیرکل میراث فرهنگی استان:
ضعف اطلاع‌رسانی در رویداد تبریز ۲۰۱۸ را قبول دارم
آبدار گفت: متأسفانه کمیته تبلیغات، بازاریابی، اطلاع رسانی و بین الملل ستاد تبریز ۲۰۱۸ که مسؤولیت آن را معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری بر عهده داشت؛ عملکرد مطلوبی نداشته است.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۰۹:۱۳

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی:
تاکنون ریالی از اعتبارات تبریز ۲۰۱۸ جذب نشده است
آبدار گفت: ۱۰۸ طرح بزرگ برای توسعه صنعت گردشگری آذربایجان شرقی در قالب طرح های مربوط به رویداد تبریز ۲۰۱۸ تعریف شده است.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۸:۲۷

آغاز مرمت مسجد تاریخی حسن پادشاه تبریز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آغاز مرحله اول مرمت و ساماندهی مجموعه تاریخی مسجد حسن پادشاه ( اوزون حسن) تبریز تا پایان سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۶:۰۴

رشد ۲۹ درصدی بازدید گردشگران نوروزی از آذربایجان شرقی
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی از رشد ۲۹ درصدی بازدید گردشگران نسبت به مدت مشابه سال گذشته از ثبت دو میلیون و ۳۵۴ هزار و ۱۷۷ مورد بازدید، از جاذبه های گردشگری آذربایجان شرقی تا ۱۱ فروردین خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۵:۳۲

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی:
سامانه جامع گردشگری و خبرگزاری تبریز ۲۰۱۸ راه‌اندازی می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ایجاد سامانه جامع گردشگری و خبرگزاری تبریز ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: این دو سامانه با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان در تبریز رونمایی می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۵:۰۱

ماجرای گردشگران مسجد کبود تبربز/ قولهایی که میراث فرهنگی داد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی گفت: حفظ حرمت مسجد و منبر در کنار پاسداری از میراث فرهنگی اولویت اداره کل است.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳:۵۵