خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

الجمعة ١٩ ذو القعدة ١٤٤١

Friday, July 10, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسماء و صفات حق تبارک و تعالی
آیت‌الله صدیقی:
سیر در اسماء الهی انسان را از غفلت حفظ می‌کند
آیت‌الله صدیقی گفت: سیر در اسماء الهی انسان را با حالت ابتهاج به خدا وصل می‌کند چنین اشخاصی هیچ گاه از یاد خدا غافل نمی‌شوند.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۷:۵۶

حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:
پیامبر(ص) و اهل بیت (ع)تجلیگاه تامه اسماء و صفات الهی هستند
حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: سعه وجود پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) تجلیگاه تامه اسماء و صفات الهی هستند بنابراین هرکس به آنان نگاه کند گویا که خدا را دیده است.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۲:۴۹

استاد حوزه علمیه:
بزرگترین آینه اسماء الهی حضرت محمد(ص) و اهل بیت هستند
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: همه هستی آینه الهی هستند اما بزرگترین آینه اسماء و صفات الهی حضرت محمد(ص) و اهل بیت ایشان هستند.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۰:۳۵

استاد حوزه علمیه:
مسلمانان جایگاه اسماء الهی را دریابند
خبرگزاری شبستان: مسؤول بخش قرآنی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: مسلمانان جایگاه اسماء الهی را دریابند چراکه ارکان هر چیزی پر از اسم خداوند است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۳

«اسماء و صفات حق تبارک و تعالی» کتابی از «غلامحسین ابراهیمی دینانی»
خبرگزاری شبستان:«اسماء و صفات حق تبارک و تعالی» کتابی از«غلامحسین ابراهیمی دینانی» در تبیین مساله اسماء و صفات الاهی است که توصیه می شود آن را مطالعه کنید.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۳:۳۴