خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩

Sunday, January 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس
تنها راه برون رفت از شرایط اقتصادی شهرداری، سرمایه گذاری است
خبرگزاری شبستان: شهردار شیراز با تاکید بر اینکه تنها راه برون رفت از شرایط اقتصادی شهرداری، سرمایه گذاری است، گفت: میل به سرمایه گذاری به شدت کاهش یافته است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۴

شهرداری اجازه تخریب باغ های شیراز را ندهد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز گفت: برنامه ریزی کنید که باغ حفظ شود اجازه ندهیم باغ ها به هر قیمتی که شده از بین برود و هزینه ها را کم و زیاد کنیم تا از این پیج تنگنای اقتصادی رد شویم تا به برکت الهی برسیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۱

عناصر مسئله دار به خاطر اشراف اطلاعاتی نیروی انتظامی شناسایی شدند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه عناصر مسئله‌ دار سلطنت‌ طلب، منافق و گروه‌ هایی که دنبال بهانه هستند و می ‌خواهند مشکلاتی را برای نظام ایجاد کنند، شناسایی شدند، گفت: این مهم به خاطر اشراف اطلاعاتی نیروی انتظامی بوده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۷

دعوت نمایندگان مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری برای حضور مردم در راهپیمایی ۱۴ دی
خبرگزاری شبستان: ۲ تن از نمایندگان مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری برای حضور مردم در راهپیمایی ۱۴ دی دعوت کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۳

اعضای کانون های شیراز، در راهپیمایی «تجلی حمایت از امنیت ملی» شرکت می کنند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری و مساجد فارس با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در راهپیمایی مقابله با اغتشاشگران، گفت: اعضای کانون های شیراز، در راهپیمایی «تجلی حمایت از امنیت ملی» شرکت می کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۹

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار فارس به مناسبت ارتحال آیت الله حائری شیرازی
خبرگزاری شبستان: آیت الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در فارس و مهندس اسماعیل تبادار، استاندار فارس در پی درگذشت آیت الله حائری شیرازی،‌ پیام تسلیت مشترک صادر کردند.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۰۹:۴۴

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در فارس در پی درگذشت آیت الله حائری شیرازی
خبرگزاری شبستان: آیت الله اسدالله ایمانی، نماینده مقام معظم رهبری در فارس و امام جمعه شیراز، در پی درگذشت عالم گرانقدر و استاد اخلاق آیت الله حاج شیخ محی الدین حائری شیرازی (قدس الله نفسه) پیامی صادر کرد.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۰۸:۲۲

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار فارس جان باختن جمعی از هموطنان در زلزله غرب کشور را تسلیت گفتند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و استاندار فارس در پیام مشترکی، جان باختن جمعی از هموطنان را در حادثه زمین لرزه غرب کشور تسلیت گفتند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۰:۳۰

خدمات دهی در موکب احمدبن موسی، شایسته نام مردم فارس است
خبرگزاری شبستان: رئیس هیات امنای موکب احمدبن موسی (ع) با اشاره به ارائه خدمات مردم فارس در قالب موکب احمدبن موسی به زائران اربعین حسینی در شهر کربلا گفت: خدمات دهی در موکب احمدبن موسی در شهر کربلا، شایسته و درخورشان مردم فارس است.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۳:۰۶

حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۰:۲۷

مجموعه جهاد کشاورزی سهم عمده ای در تامین سفره های مردم دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به اینکه مجموعه جهاد کشاورزی سهم عمده ای در تامین سفره های مردم دارد، گفت: مسئله اقتصاد مقاومتی بر ۲ پایه دانش و روحیه جهادی بنا شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۴:۴۴

ساخت سریال در خصوص حضرت شاهچراغ (ع) در آشنایی مردم با ایشان موثر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس، ساخت سریال فاخر از زندگینامه و به خصوص هجرت حضرت شاهچراغ (علیه السلام) را در آشنایی مردم با این فرزند امام هفتم (علیه السلام) موثر دانست.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۵:۵۹

عدالت اجتماعی در پرداخت زکات تنها به واسطه عملکرد جامع شورای زکات امکان پذیر است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره زکات کمیته امداد استان فارس گفت: ایجاد عدالت اجتماعی و ساماندهی دریافت زکات فطره مردم در روز عید فطر یکی از مهمترین اهداف کمیته امداد به عنوان دبیر شورای زکات است که با همکاری سایر ادارت و دستگاه ها انجام می شود.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۷:۳۲

محرومیت جنوب شهر در رسانه ها منعکس شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه باید محرومیت های جنوب شهر در رسانه ها منعکس شود، گفت: این مسئله باید به یک گفتمان اساسی در رسانه ها تبدیل شود.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۹:۳۶

فرهنگ عشایر نباید از بین برود
خبرگزاری شبستان: امروزه با توجه به تغییراتی که در سبک زندگی روی داده، باید مسئولین به گونه ای برنامه ریزی کنند تا از از بین رفتن فرهنگ غنی عشایر جلوگیری شود، فرهنگی که هزاران سال است مانا بوده و استمرار داشته است.

۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۰:۱۴

باید اسم ارتش در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز گفت: باید اسم ارتش در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد کند و هرگاه اسم ارتش جمهوری اسلامی و آمادگی آن آمد، دشمن حساب کار را بکند و از توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی پرهیز كند.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۳:۳۷

باید راه و سیره علوی در جامعه پیاده سازی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با اشاره به میلاد سراسر نور امام امیرالمومنین علی (علیه السلام)، گفت: باید راه و سیره علوی در جامعه پیاده سازی شود.

۱۳۹۶/۱/۱۸ - ۱۶:۰۹

امروز ولنگاری و لاابالی گری فرهنگی جامعه را تهدید می کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه امروز ولنگاری و لاابالی گری فرهنگی جامعه را تهدید می کند، گفت: باید ظاهر جامعه را از آلودگی ها پاک کنیم.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۰

موسسات قرآنی فارس نتوانسته اند بعد از ۲۷ سال، اتحادیه قرآنی تشکیل دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز گفت: موسسات قرآنی ما نتوانسته اند بعد از ۲۷ سال یک اتحادیه منسجم را تشکیل دهند، اگر اتحادیه تشکل های قرآنی شکل گرفته بود بهتر می توانست از حقوق قرآن، مردم و حاملان قرآن دفاع کند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۹

برگزاری مراسم عزاداری فاطمیه دوم به میزبانی نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی نهاد نماینده ولی فقیه در فارس گفت: مراسم عزاداری فاطمیه دوم به میزبانی آیت الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز برپا خواهد بود.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۸:۰۹