خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

الخميس ١٤ ربيع الثاني ١٤٤١

Thursday, December 12, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه سنگر
امام جمعه سنگر از شورای نگهبان خواست؛
افرادی که سابقه اخلاقی، امنیتی و اقتصادی دارند به مردم معرفی نشوند
حجت‌الاسلام محمدیان از شورای نگهبان خواست برای رضایت خدا و خانواده شهدا مدبرانه سعی کرده افرادی را به مردم معرفی کنند که دارای سابقه های اخلاقی، امنیتی و اقتصادی نباشند.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۷:۳۹

امام جمعه سنگر؛
ضرورت شعور در کنار شور انتخابات/ شفافیت آرا حداقل مطالبه گری یک ملت است
حجت‌الاسلام محمدیان شفافیت آرا را کمترین حق مطالبه گری یک ملت دانست و گفت: اگر شعور را کنار شور انتخاباتی بگذاریم پیروزیم در غیر این صورت خودمان ضرر می کنیم.

۱۳۹۸/۹/۸ - ۱۸:۰۵

امام جمعه سنگر:
وظیفه امروز روحانیون از بین بردن نمادهای غیرخدایی است
حجت‌الاسلام محمدیان با بیان اینکه اهل تقوا بر مدار حق هستند، گفت: کار امروز ما باید از بین بردن نمادهای غیر خدایی در جامعه باشد.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۷:۳۸

امام جمعه سنگر:
همدلی و اتحاد باید در مدار حق و ولایت باشد
حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه همدلی و اتحاد باید در مدار حق و ولایت باشد گفت: با حضور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان یکبار دیگر به دنیا ثابت می کنیم که توطئه دشمنان بعد از گذشت ۴۰ سال هنوز در عزم مردم تاثیری نگذاشته است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۹:۰۸

امام جمعه سنگر:
دو قطبی شدن و تفرقه ضربه بزرگی به اسلام و انقلاب است
حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه دو قطبی شدن و تفرقه ضربه بزرگی به اسلام و انقلاب می زند، گفت: در ۴۰ سال گذشته با کسی تقابل نداشتیم زیرا دشمنان در این سال ها همیشه جنگ نظامی و اقتصادی را برما تحمیل کردند.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۹:۵۰

امام جمعه سنگر
پیشرفت ما نباید عزت ملی و استقلال کشور را زیر سوال ببرد
حجت‌الاسلام سیدرضایی با بیان اینکه ما به‌دنبال عزت ملی هستیم عزتی که دست ما را پیش بیگانگان باز کند نمی خواهیم گفت: پیشرفت ما نباید عزت ملی و استقلال کشور را زیر سوال ببرد.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۷:۵۳

امام جمعه سنگر:
«دین» باید در جامعه حیات پیدا کند
حجت الاسلام محمدیان با تاکید بر حیات دین در جامعه، اظهار کرد: نماز جماعت، نهی از منکر، مسئله حجاب، اربعین و... سبب جریان یافتن «دین» در جامعه، می شوند.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۵:۳۷

امام جمعه سنگر:
عزت ایران حاصل خون شهدا است
حجت‌الاسلام محمدیان با بیان اینکه عزتمان را به سبب مذاکره به دست نیاورده‌ایم، گفت: ما فرزندان خمینی کبیر هستیم و عزت را به سبب مقاومت و مجاهدت این ملت بدست آورده ایم.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۷:۰۹

امام جمعه بخش سنگر معرفی شد
مراسم تکریم امام جمعه سابق بخش سنگر و معارفه امام جمعه جدید این بخش پیش از خطبه های نماز جمعه امروز در مسجد مصلی این شهر با حضور نمازگزاران برگزار شد.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۵:۴۷

امام جمعه موقت سنگر؛
جای خالی «خاطرات» و «وصیت شهدا» در کتب درسی/ دشمن می خواهد مانع صدور انقلاب به کشورهای دیگر شود
سیدرضایی با تاکید بر ضرورت درج خاطرات و وصیت شهدا در کتب درسی، اظهار کرد: صدا و سیما با پخش برنامه های دفاع مقدس فاصله ای که بین دفاع مقدس و نسل جوان افتاده است را پر کنند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۸:۲۹

امام جمعه سنگر؛
سیاست‌های کلان نظام باید توسط مقام معظم رهبری مشخص شود
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه سیاست‌های کلان نظام باید توسط مقام معظم رهبری مشخص شود، تصریح کرد: رهبر انقلاب بارها اعلام کرده اند که« با آمریکا مذاکره نمی کنیم» و اگر این نظر تغییر پیدا کند باید از طرف شخص رهبری باشد.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۲۰:۱۴

امام جمعه سنگر:
جاذبه امام رضا(ع) و استمرار تشیع در ایران/ صیانت از پاکدامنی مقاومت است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه جاذبه امام رضا(علیه السلام) مرزها را در نوردیده و انسان های صاحب بصیرت را دور خود جذب می کند، گفت: دشمنان می دانند تا زمانی که عفت، حجاب و پاکدامنی در میان ایرانیان است مقاومت و استقامت هم است.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۷:۰۶

رییس ستاد نماز جمعه سنگر:
مسجد و مصلی مرکز حکومت اسلامی در هر منطقه ای است
حسینی اعتبار و آبروی دین را که مرکز حکومت اسلامی در هر منطقه ای است مسجد و مصلی آنجا دانست و اظهار کرد: برای تکمیل فاز دوم مصلی سنگر ۵۵۰ میلیون تومان نیاز است.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۶:۴۴

امام جمعه سنگر:
ملت ایران هیچ‌گونه هراسی از مستکبران عالم ندارد
حجت الاسلام تجدد با قدردانی از سربازان گمنام امام زمان(عج) در تحقیرهای اخیر آمریکا، تاکید کرد: ملت ایران نه تنها از آمریکا بلکه از مجموعه مستکبرین عالم نمی ترسد و هراسی به دل راه نمی دهد.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۷:۱۶

امام جمعه سنگر:
دروغ های ادامه دار ترامپ/ صداقت در هیچ یک از مسئولین آمریکایی وجود ندارد
حجت السلام تجدد با اشاره به اینکه «ترامپ» در سخنانش صداقت ندارد ولی می گوید ارتباط ایران با آمریکا منجر به پیشرفت ایران می شود، گفت: اگر ما می خواهیم به پیشرفت برسیم باید روی پای خودمان بایستیم و پیشرفتی که جزء اعطاهای استکبار جهانی باشد، نمی خواهیم.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۲۱:۵۰

امام جمعه سنگر:
هدف معامله قرن به رسمیت شناختن اسراییل و ایجاد چتر امنیتی برای آن است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه ملت ایران نشان دادند پشتیبان آرمان فلسطین هستند، گفت: هدف معامله قرن به رسمیت شناختن اسراییل و ایجاد چتر امنیتی برای آن است.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۷:۱۱

امام جمعه سنگر:
وحدت و پشتیبانی مردم عامل موفقیت دولت در پیشبرد پروژه ها است
حجت السلام تجدد با بیان اینکه حضور گیلانی ها در دیدار ریاست جمهوری «حجت» را به اثبات رساند و آن این بود که دولت هم باید با نهایت تدبیر مقداری بار را از دوش ملت بردارد، گفت: وحدت و پشتیبانی مردم عامل موفقیت دولت در پیشبرد پروژه ها است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۲۱:۰۸

امام جمعه سنگر:
قرارگاه سپاه مجموعه ای از جوانان متفکر است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه قرارگاه سپاه مجموعه‌ای از جوانان متفکر است، گفت: «صبر»، «تدبیر و کوشش»، «تکیه بر جوانان» و «اتحاد» چهار راه حل مقام معظم رهبری برای عبور از بحران اقتصادی است.

۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۲۲:۲۱

امام جمعه سنگر:
ضرورت توجه بر عقلانیت و شجاعت در رابطه با spv/ انقلاب ایران در حیاط خلوت آمریکا نفوذ کرده است
حجت السلام تجدد با بیان اینکه آمریکا بر حقارت خود پس از انقلاب اسلامی ایران اعتراف کرده است، گفت: قبل از انقلاب سرنوشت ملت در خارج از جغرافیای ایران رقم می خورد اما اکنون انقلاب ما در حیات خلوت آمریکا نفوذ کرده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۰

امام جمعه سنگر:
تفکیک اسلام ناب محمدی از اسلام آمریکایی از ثمرات انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه انقلاب ما چهل ساله نیست بلکه نطفه اش از زمان شهادت حضرت زهرا سلام الله بسته شد، گفت: تفکیک اسلام ناب محمدی از اسلام آمریکایی از ثمرات انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۲