خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٧ شوّال ١٤٤٠

Friday, June 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه سنگر
امام جمعه سنگر:
دروغ های ادامه دار ترامپ/ صداقت در هیچ یک از مسئولین آمریکایی وجود ندارد
حجت السلام تجدد با اشاره به اینکه «ترامپ» در سخنانش صداقت ندارد ولی می گوید ارتباط ایران با آمریکا منجر به پیشرفت ایران می شود، گفت: اگر ما می خواهیم به پیشرفت برسیم باید روی پای خودمان بایستیم و پیشرفتی که جزء اعطاهای استکبار جهانی باشد، نمی خواهیم.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۲۱:۵۰

امام جمعه سنگر:
هدف معامله قرن به رسمیت شناختن اسراییل و ایجاد چتر امنیتی برای آن است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه ملت ایران نشان دادند پشتیبان آرمان فلسطین هستند، گفت: هدف معامله قرن به رسمیت شناختن اسراییل و ایجاد چتر امنیتی برای آن است.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۷:۱۱

امام جمعه سنگر:
وحدت و پشتیبانی مردم عامل موفقیت دولت در پیشبرد پروژه ها است
حجت السلام تجدد با بیان اینکه حضور گیلانی ها در دیدار ریاست جمهوری «حجت» را به اثبات رساند و آن این بود که دولت هم باید با نهایت تدبیر مقداری بار را از دوش ملت بردارد، گفت: وحدت و پشتیبانی مردم عامل موفقیت دولت در پیشبرد پروژه ها است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۲۱:۰۸

امام جمعه سنگر:
قرارگاه سپاه مجموعه ای از جوانان متفکر است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه قرارگاه سپاه مجموعه‌ای از جوانان متفکر است، گفت: «صبر»، «تدبیر و کوشش»، «تکیه بر جوانان» و «اتحاد» چهار راه حل مقام معظم رهبری برای عبور از بحران اقتصادی است.

۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۲۲:۲۱

امام جمعه سنگر:
ضرورت توجه بر عقلانیت و شجاعت در رابطه با spv/ انقلاب ایران در حیاط خلوت آمریکا نفوذ کرده است
حجت السلام تجدد با بیان اینکه آمریکا بر حقارت خود پس از انقلاب اسلامی ایران اعتراف کرده است، گفت: قبل از انقلاب سرنوشت ملت در خارج از جغرافیای ایران رقم می خورد اما اکنون انقلاب ما در حیات خلوت آمریکا نفوذ کرده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۰

امام جمعه سنگر:
تفکیک اسلام ناب محمدی از اسلام آمریکایی از ثمرات انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه انقلاب ما چهل ساله نیست بلکه نطفه اش از زمان شهادت حضرت زهرا سلام الله بسته شد، گفت: تفکیک اسلام ناب محمدی از اسلام آمریکایی از ثمرات انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۲

امام جمعه سنگر:
استکبار جهانی نسبت به شناخت انقلاب عاجر است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه گاهی بیش از اندازه قدرت آمریکا بزرگ و قدرت ما کوچک شمرده می شود اظهار کرد: استکبار جهانی در طول این چهل سال اشتباهات فاحشی را در نگاه به انقلاب داشته است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۴

امام جمعه سنگر:
ضرورت عجین شدن علم مدرن و علم دین/ سال های آینده به وحدت بیشتری نیاز داریم
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که در سال های آینده به وحدت بیشتر نیاز داریم، گفت: جناح های سیاسی بر علیه هم حرف نزنند و برای تکمیل تولید و رشد اقتصادی و بالا بردن پول ملی در کنار هم باشند.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۷:۱۳

امام جمعه سنگر:
نماز ما را شجاع بار آورده/ جنگ، جنگ اقتصادی است
حجت الاسلام تجدد با بیان اینکه نماز آن چیزی است که ما را شجاع بار آورده است، گفت: در جامعه ای که نماز خوانده شود فحشا و منکرات نخواهد بود.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۵۵

دشمن غیرت و هویت خود را با پول معامله می کند
امام جمعه سنگر با بیان اینکه دشمن غیرت و هویت خود را با پول معامله می کند، گفت: روز مجلس باید روز وفاق امت اسلامی باشد و دولتمردان باید با وحدت و مدیریت اقتصادی مردم را آهسته آهسته از مشکلات دور کنند .

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۸:۲۵

فرزندان فرهنگی لیله المبیت/با هجرت تکلیف تمام نمی شود
خطیب جمعه سنگر با بیان اینکه با هجرت تکلیف تمام نمی شود، گفت: پیامبر ، اسلام و دین تشیع آمدند و به ما هویت دادند و اکنون دشمن در تلاش است تا هویت، اسلامیت و انقلابی بودن را از ما بگیرد و پاهای ما را در استمرار این آرمان سست کند.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۷:۴۰

ایرانی یعنی حمایت از مستضعفین عالم/نقشه راه فرهنگی کشور هنوز ابتر است
خطیب نماز جمعه سنگر با بیان اینکه فرهنگ اسلام ناب نبوی و علوی در کشور نهادینه نشده و نقشه این راه ابتر است،گفت: مقاومت اسلامی تلاش ما برای پیروزی است چرا که پیروزی مستضعفان جهان پیروزی ما است.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۸:۰۷

ولایت، رأس نظام/ محافظین ارزش های اسلام ناب در این مملکت حاکمیت می کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنگر با بیان اینکه محافظین ارزش های اسلام ناب در این مملکت حاکمیت می کنند که در راس آنها مرجعیت و ولایت فقیه است، گفت: مردم در همه انتخابات شرکت کرده اند و اکنون باید هر سه قوا درکنار رهبری بنشینند تا مشکلات حل شود.

۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۱۸:۴۰

حجاب و حیا وسیله ای دفاعی برای دختران/ دشمن را در جنگ فرهنگی ناکام بگذارید
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت سنگر با بیان اینکه حجاب و حیا برای دختران یک وسیله دفاعی است، گفت: نوع حجاب و پوششی که در جامعه اسلامی می بینیم بسیار نگران کننده است و باید تلاش کنیم تا با ترویج فرهنگ عفاف دشمن را در این جنگ فرهنگی ناکام بگذاریم.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۲۰:۲۲

صبرمان تمام شود غنی سازی بالاتر از ۲۰ درصد را انجام می دهیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنگر با بیان اینکه عقیده مرز نمی شناسد، اظهار کرد:دشمن با تحریم‌ها می خواهد ملت ایران را خسته کند و بدنبال این است که با ناامید کردن ملت ایران در مسئله هسته ای پیروز میدان باشد و برخی از رسانه ها هم به آنان کمک می کنند.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۲۰:۰۷

بدنبال تمدن انقلابی/ دشمن در صدد است مردم را نسبت به کارکردهای انقلاب ناامید کند
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با بیان اینکه قرن آینده، قرن تمدن اسلام ناب محمدی باشد،گفت: مسولین ما نباید با ناکارآمدی های خود حربه به دست دشمنان بدهند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۹:۳۳

شعف اطعام به ایتام/ دشمنان ملت ایران مقاومت را بر نمی تابند
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با تاکید بر اینکه خط قرمز ما مسایل امنیتی است، خاطر نشان کرد: تعامل با کسی که هیچکدام از شئونات انسانی و اسلامی را رعایت نمی کند معنایی جز ذلت نخواهد داشت.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۸:۰۷

سبقت در تولید علم راهی برای جلو زدن از دشمنان/ دشمن نسبت به ولایت حسود است
خبرگزاری شبستان : امام جمعه سنگر با بیان اینکه اگر می خواهیم از دشمنانمان جلو بزنیم باید در تولید علم از آنها سبقت بگیریم، گفت: وحدت و اتحاد، ارتقاء علمی و مایوس نشدن در کمک به مقاومت نقشه راه ما باشد.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۲۳:۳۰

نماینده ولی فقیه محور یکپارچگی، همدلی و وحدت است
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با تاکید بر اینکه نماینده ولی فقیه محور یکپارچگی، همدلی و وحدت است، اظهار کرد: نماینده ولی فقیه می تواند در انسجام، وحدت و همراهی جامعه نقش اساسی داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۷:۲۵

نفس جمهوری اسلامی، پرچم و نظام مقدس نبوی و علوی برای استکبار جهانی لقمه گلو گیر است
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با بیان اینکه نفس جمهوری اسلامی، پرچم و نظام مقدس نبوی و علوی برای استکبار جهانی لقمه گلو گیر است، گفت: تا زمانی که برای ظلم ستیزی و در مسیر طرفداری از محرومین حرکت می کنیم شیطان بزرگ ما را رها نمی کند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۴