خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی
معاون استاندار خراسان رضوی:
توسعه عرصه‌ کشاورزی با مشارکت جهادگران و حمایت مسئولان تحقق می‌یابد
جعفری با اشاره به اینکه ۷۳ درصد جمعیت خراسان رضوی شهرنشین هستند، گفت: با برنامه‌ریزی درست جهادگران و با حمایت مطلوب مسئولان توسعه عرصه‌های مختلف به‌ویژه کشاورزی محقق خواهد شد.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۴:۱۷

معاون استاندار خراسان رضوی :
۸۰ میلیارد ریال به رفع آسیبهای اجتماعی استان اختصاص یافت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: برای رفع آسیب های اجتماعی در این استان سال گذشته ۸۰ میلیارد ریال هزینه شد که امسال نیز با همه محدودیتها به همین مبلغ اعتبار برای این بخش در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۱:۳۶

همراهی با مردم از وظایف اصلی مسئولین است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: همراهی وهم گامی با مردم از وظایف اصلی مسئولین است.

۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۱۶:۱۵

راه اندازی قرارگاه پدافند زیستی در شهرهای مرزی و بزرگ خراسان رضوی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: با هدف هماهنگی حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران های زیستی، قرارگاه پدافند زیستی در شهرهای بزرگ استان و ۶ شهر مرزی راه اندازی خواهد شد.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۶:۵۹

خانواده و فرزندان شهدا سرمایه های نظام هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: قشری که بیشترین رنج را در انقلاب متحمل شدند خانواده و فرزندان شهدا هستند و آنان سرمایه های نظام هستند.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۷:۳۱

امروز نیاز به انسجام، اتحاد و آرامش بیشتری داریم
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت : امروز با توجه به شرایط پیچیده کشور و استان برای فائق آمدن نیاز به انسجام، اتحاد و آرامش بیشتری داریم.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۳:۲۹

باید از ظرفیت نخبگان جوان در دستگاه های اجرایی استفاده شود
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: هزار و ۴۰۰ نخبه زیر پوشش بنیاد نخبگان استان هستند که دستگاههای اجرایی باید از این ظرفیت به عنوان مشاوران جوان استفاده کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۲ - ۱۲:۳۹

پیوند مرز و متن موجب توسعه و امنیت پایدار است
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: پیوند مرز و متن موجب توسعه و امنیت پایدار خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۴

طرح جامع تعاملات گرم در استان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح جامع تعاملات گرم با هدف کاهش گسست بین نسلی اجرای می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۱

مسجد، خانواده و مدرسه نقشی اساسی در تولید ارزش های فرهنگی دارند
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۵ هزار و ۸۰۰ مسجد در استان وجود دارد، گفت: مسجد، خانواده و مدرسه نقشی اساسی در تولید ارزش های فرهنگی دارند.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۸:۵۴

همیاران پلیس در ایجاد نظم به پلیس کمک می کنند
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: همیار پلیس و فرهنگیار معلمین در ایجاد نظم به پلیس کمک می کنند.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴:۰۴

معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی؛
رویکرد استان در خصوص اقوام و مذاهب وحدت آفرین است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: رویکرد استان در خصوص اقوام و مذاهب تقریبی و وحدت آفرین است.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۲:۴۳