خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢

Thursday, October 1, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون شهید گرائیلی خرماکلا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:
مازندرانی‌ها بیش از ۲ میلیون امتیاز از «فهما» کسب کردند
زارع به فعالیت یک هزار و ۱۶۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد استان مازندران اشاره کرد و گفت: این کانون‌ها تاکنون ۲‌میلیون و ۶۶۰ هزار و ۳۲۴ امتیاز از سامانه بچه‌های مسجد کسب کردند و امیدواریم کانون‌های مساجد استان از برترین‌های رویداد ملی فهما باشند.

۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۱:۳۵

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد
پیوستن بیش از ۱۱۹ هزار مازندرانی به فهما/کانون اخلاص در یک‌قدمی کانون برتر فهما
زارع بابیان اینکه تاکنون ۱۱۹ هزار و ۶۹۲ مازندرانی به طرح فهما پیوستند، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری اخلاص با ۱۴ هزار و ۷۴ امتیاز و شهید علی گرائیلی با امتیاز ۱۳ هزار و ۸۵۰، هر دو از قائم‌شهر در رتبه‌های اول و دوم کسب عنوان کانون برتر فهما قرار دارند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۵

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان مازندران مطرح کرد:
عقب‌ماندگی مساجد ساری در اجرای فهما/کانون شهید گرائیلی خرماکلا می‌تواند منتخب فهما باشد
حجت‌الاسلام علیخانی بابیان اینکه شهرستان‌های بابل، آمل، قائمشهر و گلوگاه در اجرای این طرح پیشتاز هستند، گفت: شهرستان ساری مرکز استان مازندران در اجرای این طرح وضعیت مطلوبی ندارد چراکه بیشتر مساجد این شهر به‌صورت سنتی اداره می‌شوند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۵

مدیر کانون شهید گرائیلی خبر داد:
مردم یک میلیون تومان در تاسوعای حسینی به موکب فاطمه الزهرا(س) قائم شهر کمک کردند
نادعلیزاده با اشاره به آمادگی موکب فاطمه الزهرا(س) قائم شهر جهت دریافت نذورات اعم از وجوهات نقدی و اقلام غیر نقدی از کمک یک میلیون تومانی مردم در تاسوعای حسینی به این موکب، خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۳:۲۲

مدیر کانون شهید گرائیلی:
موکب فاطمه الزهرا(س) قائمشهر آماده دریافت کمک های مردمی است
نادعلیزاده گفت: موکب فاطمه الزهرا(س) قائمشهر به همت کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی خرماکلا این شهر، آماده دریافت کمک های مردمی اعم از وجوهات نقدی و اقلام غیر نقدی است.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۲:۵۳

مدیر مسئول کانون شهید گرائیلی خبر داد:
برگزاری پنجمین جشنواره کتاب در خرماکلا قائمشهر
نادعلیزاده از برگزاری پنجمین جشنواره کتاب به همت کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی، عصر (پنج شنبه ۳۱ مرداد) با اجرای برنامه های متعدد در روستای خرماکلا قائمشهر خبر داد.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۱:۳۹

مدیر اردوگاه شهدای خرماکلا :
طرح ملی «هوای تازه» در اردوگاه شهدای خرماکلا مازندران برگزار می شود
نادعلیزاده گفت: طرح ملی «هوای تازه» بامحوریت آموزش و توانمندسازی مربیان سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ۱۳-۱۷مردادماه جاری در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهدای خرماکلا سوادکوه مازندران برگزار می شود.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۲:۴۸

مدیرستادهماهنگی کانون های مساجد مازندران:
اعلام فراخوان ششمین جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در کانون های مساجد مازندران
حجت الاسلام علیخانی از انتشار فراخوان ششمین دوره جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در کانون های فرهنگی هنری مساجداستان مازندران خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۲:۳۹

در میزگرد شبستان مازندران مطرح شد:
غنی سازی اوقات فراغت شاخص استحکام ساختار تربیتی جامعه/رونق فعالیت های مسجدی نیازمند همدلی هیئت امنا است
غني سازي بهينه اوقات فراغت شاخص مناسبي جهت ارتقاء سلامت جسمي و رواني و نيز استحكام ساختار تربيتي جامعه است كه اگر اين سلامت روح و جسم با آموزه هاي ديني و روحيه مسجدي عجين شود خروجي خوبي خواهد داشت.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۴۰

امروز:
کمک های مردمی کانون شهید گرائیلی خرماکلا قائمشهر به آق قلا ارسال می شود
کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی خرماکلا قائمشهر با استقرار موکب و کمک های مورد نیاز به کمک آسیب دیدگان از سیل در شهرستان ها و روستاهای مازندران شتافت و این یاری رسانی همچنان تداوم دارد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۲:۰۵

۲۲دی پایان مهلت نام نویسی در سجا/کلام امام جماعت فصل الخطاب امور مسجد است
حجت الاسلام علیخانی با اشاره به نام نویسی ۹۹ هزار و ۴۷۰در سامانه سجا و تمدید مهلت ثبت نام تا ۲۲دی ماه جاری، گفت: ثبت اعضا در این سامانه، میزان کمک به کانون های مساجد را در آینده مشخص می کند که این امربا راستی آزمایی همراه است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۴

دوره آموزشی مدیران جدیدالتاسیس کانون های مساجد مازندران برگزارمی شود
دوره آموزشی مدیران جدیدالتاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مازندران ۲۰دی ماه جاری درمحل کانون فرهنگی هنری شهید گرائیلی خرماکلا برگزارمی شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۶

سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران خبر داد
برپایی ۵ موکب توسط کانون های مساجد مازندران دراربعین/ نگاه سنتی هیئت امنا مساجد را خالی از شور جوانی می کند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران به نگاه ویژه پیامبر اسلام درخصوص کوتاه و طولانی نمودن نماز برای احترام به کودکان اشاره کرد و گفت: باید بصورت جدی به سراغ تغییر نگرش هیئت امنا رفت تا مسجد محل مسئولیت پذیری نوجوانان و کودکان شود.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۴:۰۴

مدیر کانون شهید گرائیلی برگزیده همایش ملی اوقات فراغت/برپایی سه موکب در عراق/نگاه سنتی آفت کارفرهنگی در مساجد
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران با بیان اینکه نگاه سنتی و هزینه ای به کانون فرهنگی هنری، مانع کار فرهنگی نسل جوان می شود، گفت: مجوز تاسیس کانون صادر می شود تا مسجدی ها با ماهیت فرهنگی هنری و بصورت هدفمند فعالیت نمایند.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۱:۳۷

کمک های مردمی برای اربعین از مسجد صاحب الزمان(عج) خرماکلا قائمشهر ارسال شد
فرمانده سپاه ناحیه قائمشهر از ارسال ۱۰ کامیون کمک مردمی، صبح امروز (۱۸ مهر) برای زائران اربعین از مسجد صاحب الزمان(عج) خرماکلا قائمشهر خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۳۳

لزوم اقامه نماز اول وقت درپیاده روی اربعین/ قصه گویی و پرده خوانی در موکب کانون مساجد انجام می شود
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران گفت: به اعضای کانون های مساجد تاکید شده که در مدت حضور در پیاده روی اربعین در صفوف نماز اول وقت حاضر شوند چراکه احیا واقامه این واجب دینی یکی از اهداف قیام عاشورا بوده است.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۰۲

موکب کانون شهید گرائیلی قائمشهر در عراق مستقر می شود
موکب کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی قائمشهر به عنوان عمود ۲۸۷همزمان با اربعین حسینی در عراق مستقر می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۲:۰۷

جشنواره من و کتاب در کتابخانه کانون شهید گرائیلی قائمشهربرگزار شد/برترین های اوقات فراغت تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان:جشنواره «من و کتاب» به همراه تجلیل از برترین های طرح اوقات فراغت در كتابخانه كانون فرهنگي و هنري شهيد گرائيلي روستای خرماکلا شهرستان قائمشهر برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۰:۴۲