خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
چهارمین جشنواره موسیقی آوای امید در زنجان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اجرای چهارمین جشنواره موسیقی آوای امید همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۱:۵۴

جشنواره ملی حضرت زینب(سلام الله علیها )شکوه شکیبایی در زنجان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری جشنواره ملی حضرت زینب(سلام الله علیها) شکوه شکیبایی در زنجان خبر داد و گفت: این جشنواره در چهار رشته و ۶ محور اجرا می شود.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۴:۴۸

بیش از ۴۳ هزار نفر از هشتیمن نمایشگاه کتاب زنجان بازدید کردند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: براساس آمارگیری دقیق از هشتیمن نمایشگاه کتاب زنجان، بیش از ۴۳ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۱۲:۵۶

۱۰۹ چاپخانه در استان زنجان فعال است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان با بیان اینکه ۱۰۹ چاپخانه در استان فعال است، گفت: این تعداد ۳۴ مورد افست، ۳۷ مورد دیجیتال، ۱۶ مورد سیلیک اسکرین، ۴ مورد صحافی، ۱۰ مورد بنر، هفت مورد لیتوگرافی و یک مورد در جعبه سازی فعالیت می کنند.

۱۳۹۵/۶/۲۸ - ۰۹:۰۰

کنگره نخبگان روستایی، زمینه شناسایی جوانان مستعد را فراهم کرده است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: نخستین کنگره فرهنگ و هنر روستا و عشایر زمینه شناسایی و استعدادیابی نخبگان روستایی را فراهم کرده است.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۰:۳۰

۶۰ نشریه مکتوب و سایت خبری در استان زنجان فعال است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به رابطه رسانه ها و دستگاه های اجرایی استان در سه سال اخیر اشاره کرد و گفت: در استان ۶۰ نشریه مکتوب و سایت خبری فعال است.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۰۹:۲۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از عملکرد بانک شهر در نمایشگاه کتاب تقدیر کرد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: با همراهی جمعی از دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان تمام شرایط برای حضور مردم در هشتیمن نمایشگاه کتاب زنجان فراهم شده است.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۰۹:۵۲

افزایش ۲۰ درصدی اعتبار خرید کتاب از ناشران در زنجان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه سال گذشته ۸۰ میلیون تومان برای خرید کتاب از ناشران هزینه شد، گفت: امسال این رقم افزایش ۲۰ درصدی خواهد داشت.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۳:۰۲

ارائه ۳۸ هزار عنوان کتاب در هشتمین نمایشگاه کتاب زنجان/ بانک شهر عاملیت توزیع بن کارت در نمایشگاه است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از حضور ۳۴۷ ناشر در هشتیمن نمایشگاه کتاب زنجان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه ۳۸ هزار عنوان کتاب ارائه می‌شود و بانک شهر عاملیت توزیع بن کارت‌ها را برعهده دارد.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۰۱:۴۹

۱۹ ناشر در استان زنجان فعال است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: از ۲۹ ناشر استان زنجان، تنها ۱۹ ناشر فعال هستند.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۱۴:۲۰

هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب ناشران کشور در زنجان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هشتمین نمایشگاه بزرگ ناشران کشور از(۲ تا ۸ شهریور) در مصلای نماز زنجان برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۲۸ - ۱۲:۳۶

تقدیر از افراد تاثیرگذار فرهنگی در زنجان از اهداف برگزاری جشن شایستگان است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان هدف از برگزاری جشن شایستگان را تقدیر از افراد اثرگذار فرهنگی در جامعه عنوان کرد.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۰۸:۳۲

نشریات، تحلیل سطحی از اوضاع شهر و جامعه دارند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به رسالت خطیر خبرنگاران و اصحاب مطبوعات اشاره کرد و گفت: متاسفانه نشریات تحلیل سطحی از اوضاع شهر و جامعه دارند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۰۹:۲۷

کرامت انسانی مقوله مورد تاکید مکتب ناب محمدی است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در دین مبین اسلام و احادیث ائمه معصومین( علیه السلام) به مقوله کرامت انسانی اهمیت ویژه ای قائل شده است.

۱۳۹۵/۵/۱۴ - ۲۳:۵۱

همایش کرامت انسانی از منظر رضوی برگرفته از احادیث ائمه معصومین(علیه السلام) است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح اقدامات انجام شده در همایش علمی و پژوهشی کرامت انسانی از منظر رضوی گفت: این همایش برگرفته از احادیث ائمه معصومین(علیه السلام)، فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست جمهوری است.

۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۱۱:۰۵

معرفی هشت اثر برتر در جشنواره کرامت انسانی از منظر رضوی
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: پس از بررسی آثار رسیده به جشنواره کرامت انسانی از منظر رضوی، توسط هیات داروان، هشت اثر به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۲:۴۵

رویکردهای ده‌گانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تشریح رویکردهای ده‌گانه این اداره گفت: این رویکردها در راستای تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید است.

۱۳۹۵/۴/۳۱ - ۱۱:۴۶

حمایت اهالی فرهنگ و هنر موجب فعالیت‎‌های چشمگیر این حوزه در استان زنجان شده است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مشکل اعتبارات در تخصیص به انجمن های فرهنگی و ادبی استان زنجان اشاره کرد و گفت: به جهت حمایتی که اهالی فرهنگ و هنر دارند فعالیت‌های این حوزه در زنجان چشمگیر است.

۱۳۹۵/۴/۳۱ - ۰۷:۵۴

تنوع برنامه‌های تابستانی کانون‌های مساجد، جوانان را برای حضور در مسجد ترغیب می‌کند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در فصل تابستان برنامه‌های متنوع و جذابی برگزار کنند تا جوانان و نوجوانان برای حضور در مساجد ترغیب شوند.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۲:۵۰

سفر دو روزه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد به استان زنجان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از سفر دو روزه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه این هفته به استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۱۹:۳۷