خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

الاثنين ٠ رجب ١٤٤١

Monday, February 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
همزمان با هفته حجاب و عفاف؛
نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی- اسلامی در زنجان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با هفته حجاب و عفاف، نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی- اسلامی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان شب گذشته(۲۱ تیر) در فرهنگسرای امام خمینی زنجان افتتاح شد.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۰۸:۲۸

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیرکل ارشاد استان زنجان تقدیر کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوحی، از ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان قدردانی کرد.

۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۰:۵۶

همزمان با هفته حجاب و عفاف؛
نخستین جشنواره و نمایشگاه مد و لباس ایرانی در زنجان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: همزمان با هفته حجاب و عفاف، نخستین جشنواره و نمایشگاه مد و لباس ایرانی در زنجان برگزار می‌شود تا کسانی که به دنبال پوشش مناسب در جامعه هستند، بتوانند به الگوهای مناسب دسترسی داشته باشند.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۸:۰۸

اختصاص ۳۰ میلیون تومان اعتبار برای تعمیر و تجهیز کانون های مساجد زنجان/ اولویت با کانون های فعال است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اختصاص ۳۰ میلیون تومان اعتبار برای تعمیر و تجهیز کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: این اعتبار با اولویت کانون های فعال اختصاص پیدا می کند.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۰:۱۷

بسط آموزه های قرآنی بهترین راهکار توسعه فضایل اخلاقی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بهترین روش برای توسعه فضائل اخلاقی در جامعه، بسط و گسترش آموزه های قرآنی در بین عموم مردم است.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۸:۱۷

چهارمین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری رمضان در استان زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری چهارمین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری رمضان از (۱۳ تا ۲۲ خرداد) در استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۲:۴۳

هفته فرهنگی فرصت مناسبی برای معرفی سبقه تاریخی استان زنجان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان پیشینه فرهنگی بسیار طولانی دارد و اجرای هفته فرهنگی فرصت مناسبی برای معرفی این فرهنگ است.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۳:۲۵

رسانه ها در دعوت از مردم برای حضور در انتخابات خوب عمل کردند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به حضور پرشور مردم در نخستین ساعات انتخابات در زنجان گفت: رسانه ها به رسالت خود در دعوت از مردم برای حضور در انتخابات خوب عمل کردند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۷:۴۷

تئاتر زنجان علیرغم تنگناهای مالی در چهار سال گذشته به پویایی رسید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به وضعیت تئاتر استان اشاره کرد و گفت: این هنر در زنجان علیرغم تنگناهای مالی در دولت یازدهم به پویایی رسید.

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۰:۲۹

فصلنامه فرهنگ زنجان، دایره المعارف جامعی برای محققان و پژوهشگران است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: فصلنامه فرهنگ زنجان که به همت پژوهشگران و محققان زنجانی گردآوری شده است، مرجع و دایره المعارفی برای زنجان است.

۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۱:۲۲

برگزاری ٤٧٠ برنامه در حوزه دینی و قرآنی در استان زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: سال گذشته ٤٧٠ برنامه در حوزه دینی و قرآنی در استان زنجان برگزار شد که این آمار در نوع خود کم‌نظیر یا بی‌نظیر است.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۰۸:۱۵

مراکز فرهنگی دولتی به بخش خصوصی واگذار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: اولویت برنامه های دولت مبتنی بر سیاست های نظام و تحقق اقتصاد مقاومتی و اتمام پروژه های نیمه تمام است.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۰۹:۳۶

نقش اثرگذار رسانه ها در دعوت از مردم برای حضور در پای صندوق های رای
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به وظیفه رسانه ها در دعوت مردم به حضور حداکثری در پای صندوق های رای گفت: دشمنان داخلی و خارجی از انقلاب اسلامی و مردم به جهت حضور گسترده در انتخابات مایوس می شوند.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۸:۲۸

اجرای بیش از ۴۵ برنامه ملی، منطقه ای و استانی در زنجان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اجرای بیش از ۴۵ برنامه ملی، منطقه ای و استانی در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۱:۰۶

اعزام اهالی فرهنگ و هنر زنجان به نمایشگاه کتاب تهران
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: طبق برنامه سالانه اعزام اهالی فرهنگ و هنر استان زنجان به نمایشگاه کتاب، امسال نیز در یکی از روزهای برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی، گروهی از زنجان عازم تهران می‌شوند.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۸:۲۰

هزینه‌کرد ٦٣ میلیون تومان برای تجهیز سالن آمفی‌تئاتر فرهنگسرای نور ابهر
خبرگزاری شبستان:فرهنگسرای نور ابهر با تجهیز سیستم نور، صوت، گرمایش و سرمایش سالن آمفی‌تئاتر، آماده برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری این شهرستان می‌شود.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۴:۰۷

اولین جلسه شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان:اولین جلسه شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تاکید بر مشارکت شهرستان ها در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری برگزار شد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۰۷:۵۰

دومین دارالقرآن مردمی کشور در صائین قلعه استان زنجان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان:دومین دارالقرآن مردمی کشور در شهر صائین‌قلعه افتتاح شد تا پس از دارالقرآن زنجان، عنوان بزرگ‌ترین دارالقرآن مردمی کشور به این شهر تعلق گیرد.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۰۹:۴۹

توسعه کیفی کانون های مساجد در کنار رشد کمی مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بهره مندی از ظرفیت مساجد و نیروی انسانی را هدف اصلی تشکیل کانون های مساجد عنوان و برتوسعه کمی و کیفی آن تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۳

۳ هزار هنرمند از استان زنجان در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به برخی از مشکلات حوزه فرهنگ و هنر استان اشاره کرد و گفت: در استان ۳ هزار هنرمند فعالیت می کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۵