خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
نشست های هم اندیشی اصحاب رسانه تقویت می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر تقویت نشست های هم اندیشی اصحاب رسانه با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت پیگیری مشکلات خبرنگاران تاکید کرد.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۲:۱۱

تدوین راهبردهای توسعه بخش فرهنگ عمومی در استان زنجان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از شناسایی و تدوین راهبردهای توسعه بخش فرهنگ عمومی در استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۶:۵۵

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه برای غنی سازی اوقات فراغت در استان زنجان
تفاهم نامه های همکاری ستاد اوقات فراغت کانون های مساجد استان زنجان با جمعیت هلال احمر، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان ورزش و جوانان استان زنجان منعقد شد.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۸:۵۶

چاپ آثار برتر جشنواره داستان نویسی رضوی به زبان ترکی در قالب کتاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از چاپ آثار جشنواره داستان نویسی به زبان ترکی در قالب کتاب خبر داد و گفت: این کتاب در اختیار کشورهای ترکی زبان قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۳:۴۷

اهتمام دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور جهت ثبت اطلاعات کانون ها در سامانه سجا، اقدامی اثرگذار و قابل تقدیر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، اهتمام دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور در ایجاد سامانه سجا و ثبت اطلاعات کانون های مساجد را اقدامی اثرگذار و قابل تقدیر خواند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۱۴

نود و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: نود و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان با دستور جلسه بررسی نقاط قوت و ضعف فرهنگ عمومی استان و ارائه راهکار و بررسی طرح پایش سطح توسعه یافتگی استان درحوزه فرهنگ عمومی امروز(۳۱ خرداد)در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۳:۰۶

بودجه فرهنگی از محل برنامه های عملیاتی اختصاص می یابد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به حذف بودجه فصل پنجم دستگاه های فرهنگی گفت: از امسال بودجه دستگاه هایی از محل برنامه های عملیاتی محقق می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۴:۰۱

ضرورت بهره گیری از ادبیات کهن و غنی ایرانی- اسلامی در هنر تئاتر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خطاب به جامعه هنر تئاتر گفت: پرداختن به موضوعاتی که به ایجاد نشاط و امید در جامعه منجر می شود در اولویت نمایش ها قرار گیرد.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۰:۳۷

تقدیر از ۵۱ برگزیده آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در این مراسم از ۵۱ برگزیده آزمون سراسری خفظ و مفاهیم قرآن کریم و ۲۳ مدیر برتر موسسه قرآنی تقدیر می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۷:۱۳

فرهنگ زنجانی ها از مردمِ بساز به مردم سازنده تغییر کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت:عمده ترین نقاط ضعف بخش فرهنگ مردم استان زنجان، فرهنگ و ارزش های محوری رفتاری است و باید از مردم بساز به مردم سازنده تغییر پیدا کند.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۹:۲۴

ناشران و نویسندگان کتاب هایی با موضوع حمایت از کالای ایرانی حمایت می شوند
خبرگزاری شبستان: به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، این نهاد در تلاش است برای تحقق شعال سال از ناشران و نویسندگان کتاب هایی با موضوع حمایت از کالای ایرانی حمایت کند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۱:۵۲

تعامل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با پليس موجب كاهش آسيب‌های اجتماعی می شود
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي استان به اهميت رابطه امنیت و فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت: تعامل اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پليس باعث كاهش آسيب‌های اجتماعی در جامعه می شود.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۷:۴۸

شاخص های حمایت از کالای ایرانی مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی شاخص های مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر تدوین می شود.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۱:۱۹

برروی نقاط قوت یکدیگر تمرکز کنید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به حضور زنان در عرصه های مدیریتی اشاره کرد و گفت: لازم است تا برروی نقاط قوت یکدیگر در سازمان تمرکز کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵

تمرکز زدایی فرهنگی و حمایت از هنرمندان و نام آوران فرهنگی از رئوس برنامه های فرهنگی استان زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان حمایت از خلاقیت ها و آفرینش های هنری، مردمی کردن فرهنگ و هنر، تقویت آموزش های هنری و کتابخوانی، حمایت از هنرمندان، تمرکز زدایی فرهنگی و سهیم کردن مقامات محلی را از رئوس برنامه های فرهنگی خواند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۸

استفاده از توانمندی های بانوان در حوزه مدیریت از رویکردهای دولت تدبیر و امید است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان انتخاب فاطمه کرباسی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان را در راستای رویکرد دولت تدبیر و امید در استفاده از توانمندی های بانوان در حوزه مدیریتی خواند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۴

فاطمه کرباسی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان شد
خبرگزاری شبستان: با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فاطمه كرباسی به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان منصوب شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۸

اکران فیلم‌های سی و ششمین جشنواره فجر در زنجان همزمان با سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با اکران ٢٢ فیلم و یک انیمیشن در زنجان برگزار شده و طی مراسم ویژه‌ای در روز ١٢ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۸:۲۴

در حکمی از سوی وزیر؛
ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر مقدم به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۶

زمینه سازی برای حضور گسترده مردم در برنامه های دهه فجر لازم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بر ضرورت زمینه سازی برای حضور گسترده مردم در برنامه های دهه فجر واجرای خودجوش برنامه ها تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۸