خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
اهتمام دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور جهت ثبت اطلاعات کانون ها در سامانه سجا، اقدامی اثرگذار و قابل تقدیر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، اهتمام دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور در ایجاد سامانه سجا و ثبت اطلاعات کانون های مساجد را اقدامی اثرگذار و قابل تقدیر خواند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۱۴

نود و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: نود و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان با دستور جلسه بررسی نقاط قوت و ضعف فرهنگ عمومی استان و ارائه راهکار و بررسی طرح پایش سطح توسعه یافتگی استان درحوزه فرهنگ عمومی امروز(۳۱ خرداد)در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۳:۰۶

بودجه فرهنگی از محل برنامه های عملیاتی اختصاص می یابد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به حذف بودجه فصل پنجم دستگاه های فرهنگی گفت: از امسال بودجه دستگاه هایی از محل برنامه های عملیاتی محقق می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۴:۰۱

ضرورت بهره گیری از ادبیات کهن و غنی ایرانی- اسلامی در هنر تئاتر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خطاب به جامعه هنر تئاتر گفت: پرداختن به موضوعاتی که به ایجاد نشاط و امید در جامعه منجر می شود در اولویت نمایش ها قرار گیرد.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۰:۳۷

تقدیر از ۵۱ برگزیده آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در این مراسم از ۵۱ برگزیده آزمون سراسری خفظ و مفاهیم قرآن کریم و ۲۳ مدیر برتر موسسه قرآنی تقدیر می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۷:۱۳

فرهنگ زنجانی ها از مردمِ بساز به مردم سازنده تغییر کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت:عمده ترین نقاط ضعف بخش فرهنگ مردم استان زنجان، فرهنگ و ارزش های محوری رفتاری است و باید از مردم بساز به مردم سازنده تغییر پیدا کند.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۹:۲۴

ناشران و نویسندگان کتاب هایی با موضوع حمایت از کالای ایرانی حمایت می شوند
خبرگزاری شبستان: به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، این نهاد در تلاش است برای تحقق شعال سال از ناشران و نویسندگان کتاب هایی با موضوع حمایت از کالای ایرانی حمایت کند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۱:۵۲

تعامل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با پليس موجب كاهش آسيب‌های اجتماعی می شود
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي استان به اهميت رابطه امنیت و فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت: تعامل اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پليس باعث كاهش آسيب‌های اجتماعی در جامعه می شود.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۷:۴۸

شاخص های حمایت از کالای ایرانی مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی شاخص های مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر تدوین می شود.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۱:۱۹

برروی نقاط قوت یکدیگر تمرکز کنید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به حضور زنان در عرصه های مدیریتی اشاره کرد و گفت: لازم است تا برروی نقاط قوت یکدیگر در سازمان تمرکز کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵

تمرکز زدایی فرهنگی و حمایت از هنرمندان و نام آوران فرهنگی از رئوس برنامه های فرهنگی استان زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان حمایت از خلاقیت ها و آفرینش های هنری، مردمی کردن فرهنگ و هنر، تقویت آموزش های هنری و کتابخوانی، حمایت از هنرمندان، تمرکز زدایی فرهنگی و سهیم کردن مقامات محلی را از رئوس برنامه های فرهنگی خواند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۸

استفاده از توانمندی های بانوان در حوزه مدیریت از رویکردهای دولت تدبیر و امید است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان انتخاب فاطمه کرباسی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان را در راستای رویکرد دولت تدبیر و امید در استفاده از توانمندی های بانوان در حوزه مدیریتی خواند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۴

فاطمه کرباسی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان شد
خبرگزاری شبستان: با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فاطمه كرباسی به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان منصوب شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۸

اکران فیلم‌های سی و ششمین جشنواره فجر در زنجان همزمان با سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با اکران ٢٢ فیلم و یک انیمیشن در زنجان برگزار شده و طی مراسم ویژه‌ای در روز ١٢ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۸:۲۴

در حکمی از سوی وزیر؛
ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر مقدم به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۶

زمینه سازی برای حضور گسترده مردم در برنامه های دهه فجر لازم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بر ضرورت زمینه سازی برای حضور گسترده مردم در برنامه های دهه فجر واجرای خودجوش برنامه ها تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۸

سالن چند منظوره یادگار در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: سالن چند منظوره یادگار در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و به منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری، در کمتر از دو ماه افتتاح شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۱

تقدیر از علما به مثابه تکریم علم و اخلاق است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان پیروزی انقلاب اسلامی را مرهون فداکاری علما و روحانیون خواند و گفت: تکریم از علما به مثابه تکریم علم و اخلاق است.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۲:۰۱

تاکنون۳۵۰ اثر به جشنواره شکوه شکیبایی در زنجان ارسال شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره ملی حضرت زینب(سلام الله علیها) خبر داد و گفت: تاکنون ۳۵۰ اثر به این جشنواره ارسال شده است

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۱:۲۷

سالن چندمنظوره یادگار زنجان به بهره برداری می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: سالن چندمنظوره توسعه فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان با عنوان "سالن یادگار" طی کمتر از دو ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۰۸:۵۶