خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
محمود علیمحمدی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان شد
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، محمود علیمحمدی به عنوان معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان منصوب شد.

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۱:۰۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
اصحاب فرهنگ و هنر هم می توانند با وقف آثار خود واقف باشند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر هم می توانند با وقف آثار خود که موجب ماندگاری آثارشان می شود، واقف باشند.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۸:۵۹

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
مجموعه شعر«هرقدم بزرگ بشم کوچیکتم» رونمایی شد
مجموعه شعر جدید مصدق آقاجانلو با عنوان«هرقدم بزرگ بشم کوچیکتم» با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان شامگاه دیروز دوشنبه(۱۴ آبان ماه) در عصر شعر رضوی «ارادات» رونمایی شد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۹:۰۰

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
مساجد، مراکز مناسبی برای اجرای فعالیت‌های هنری هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه ارزشمندی هنر در تبلیغ دین و ارزش ها را نمی توان انکار کرد، افزود: کانون های مساجد مکان خوبی برای اجرای فعالیت های هنری است.

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۸:۳۰

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
تعامل و هم‌افزایی دستگاه‌های فرهنگی بر ارتقای فرهنگ عمومی شهر می‌افزاید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بر ضرورت تعامل و هم افزایی دستگاه های فرهنگی تاکید کرد و گفت: این هم‌افزایی بر ارتقای فرهنگ عمومی شهر می‌افزاید.

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۴:۱۳

دومین دوره آموزشی اخلاق فردی، اجتماعی و اداری «اخلاق» در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد
دومین دوره آموزشی اخلاق فردی، اجتماعی و اداری «اخلاق» امروز (پنج‌شنبه ۱۰ آبان) با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در جمع کارکنان اداره کل برگزار شد.

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۰۹:۵۹

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
بی اعتمادی، فقر سرمایه اجتماعی را به دنبال دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه اعتماد به یکدیگر و مشارکت کردن به معنای سرمایه اجتماعی است، گفت: بی اعتمادی، فقر سرمایه اجتماعی را به دنبال دارد.

۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۱:۴۱

هشت کلان برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان زنجان تشریح شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هشت کلان برنامه مورد تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است که باید در برنامه های پیشرو به آن توجه شود.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۴:۱۵

با حضور امام جمعه و استاندار زنجان؛
نودوششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان تشکیل شد
نودوششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان با حضور امام جمعه، استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان امروز(پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه) در دفتر امام جمعه زنجان تشکیل شد.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۳:۰۲

تقدیرمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از رسانه های حاضر در سومین نمایشگاه مطبوعات استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در ساعات پایانی سومین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان از رسانه های حاضر در نمایشگاه با اهدای لوحی تقدیر کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۱:۰۸

مردم زنجان عدالت فرهنگی ناشی از برپایی نمایشگاه کتاب را پاس بدارند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بر ضرورت توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی در استان تاکید کرد و گفت: امیدواریم مردم زنجان عدالت فرهنگی که از طریق برپایی نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور جاری شده است را پاس بدارند.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۶:۳۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
اهتمام چاپخانه داران به صنعت بسته بندی و چاپ کتب با کیفیت
به گفته‌ی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان این استان در حوزه بسته بندی محصولات و صنایع دستی با مشکلاتی مواجه است که حوزه چاپ می تواند در این خصوص تجدید نظرهای داشته باشد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۸:۵۱

نودوپنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان برگزار شد
نودو پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با دستور جلسه نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور در زنجان و دستاوردهای سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان زنجان امروز ۱۷ شهریور در دفتر امام جمعه زنجان برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۲:۲۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
قدردان فرهنگ مردم زنجان باشیم/ نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان در کاسپین برپا می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در زنجان را یکی از دستاوردهای سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان زنجان خواند و گفت: این نمایشگاه مهرماه سال جاری و در محل نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۱:۱۳

کمبود فضای فرهنگی و هنری در کشور/ جریان فرهنگ و هنر ایران زمین از حالت مرکز‌گرا به سمت ایران‌گرا حرکت می کند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به رویکردهای وزارتخانه متبوع در یکسال اخیر اشاره کرد و گفت: جریان فرهنگ و هنر ایران زمین از حالت مرکز‌گرا به سمت ایران‌گرا حرکت می کند.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۳:۳۰

تدوین ۱۲ برنامه راهبردی فرهنگ عمومی استان زنجان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: ۱۲ برنامه راهبردی در بخش های اصلاح سبک زندگی اسلامی، تقویت جنبه های مثبت فرهنگ بومی و رویکردهای علمی و فرهنگی جامعه در راستای تقویت فرهنگ عمومی استان زنجان تدوین شده است.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۴۹

بانوان شاغل در ادارات نیازمند تمرین برای کسب قدرت تصمیم‌گیری هستند
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، بانوان در سیستم های اداری در کنار کارهای بزرگی که انجام می دهند قدرت تصمیم‌گیری ندارند و نیازمند تمرین و ممارست برای کسب قدرت تصمیم‌گیری هستند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۸:۲۲

خانه مطبوعات زنجان صاحب زمین شد/ ۱۵۰ نفر عضو خانه مطبوعات هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ۱۵۰ نفر عضو خانه مطبوعات هستند، گفت: همزمان با روز خبرنگار، خانه مطبوعات صاحب زمین شد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۰:۴۰

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛
حمایت از انجمن ها منوط به ثبت نام در سامانه جامع انجمن های ادبی کشور است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بر تعامل انجمن های ادبی با یکدیگر تاکید کرد و گفت: لازمه حمایت از این موسسات، ثبت نام در سامانه جامع انجمن های ادبی کشور است.

۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۳۱

در کارگاه نقش دستگاه های اجرایی در توسعه مطرح شد؛
ضعف مستندسازی فرهنگی/ پیوند فرهنگ با اقتصاد برای دستیابی به توسعه پایدار
کارگاه آموزشی نقش دستگاه های اجرایی در توسعه با تاکید بر پیوند توسعه فرهنگی و توسعه اقتصادی برای دستیابی به توسعه پایدار امروز(۱۱ مرداد) در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۰۹