خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
بیش از ۱۰۰ اثر به جشنواره کرامت انسانی از منظر رضوی ارسال شده است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: جشنواره کرامت انسانی از منظر رضوی از سلسله همایش های فرهنگی و هنری امام رضا(علیه السلام) است که به میزبانی استان زنجان اجرا می شود.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۰۸:۵۱

سومین کارگروه های تخصصی فرهنگ و هنر در زنجان کلید خورد
خبرگزاری شبستان:سومین کارگروه تخصصی فرهنگ و هنر با حضور امام جمعه و استاندار زنجان و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و اعضای این کارگروه ها آغاز شد.

۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۲:۲۶

مهلت ارسال آثار به جشنواره کرامت انسانی از منظر رضوی در زنجان تمدید شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره کرامت انسانی از منظر رضوی خبر داد و گفت: پژوهشگران و محققان می توانند تا(۱۹ تیر) آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در زنجان ارسال کنند.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۰۸:۲۲

طرح تابستانه کتاب در استان زنجان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اجرای طرح تابستانه کتاب از (١٦ تیر تا ١٥ مرداد) در استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۸ - ۰۹:۴۴

مفاهیم قرآنی در سبک زندگی افراد جاری شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به جایگاه قرآن در زندگی افراد اشاره کرد و گفت: مفاهیم قرآنی در سبک زندگی مردم جاری شود.

۱۳۹۵/۴/۳ - ۰۹:۵۳

دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به مقوله فرهنگی در مناطق محروم روستایی دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: همایش نادیان ماندگار در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در توجه به مقوله فرهنگی در مناطق محروم روستایی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۰۸:۴۹

نزول قرآن و پیامبران در راستای کرامت انسانی بوده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان فلسفه نزول قرآن و رسولان الهی را کرامت انسانی عنوان کرد و گفت: انسان اشرف مخلوقات می باشد و تمایز انسان از سایر مخلوقات در کرامت انسانی است.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۳:۳۷

۳۰ تن از پیشکسوتان قرآنی و موذن روستایی در اولین همایش منادیان نور در زنجان تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: برگزاری همایش منادیان نور یکی از برنامه های ابتکاری این اداره کل است که طی آن از ۳۰ تن از پیشکسوتان قرآنی و موذن روستایی تجلیل می شود.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۰۹:۲۹

نخستین جشنواره ادبی غزل در زنجان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: نخستین جشنواره ادبی غزل شهریور امسال به صورت ملی در بخش های ترکی و فارسی در استان زنجان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۳/۱۷ - ۰۹:۴۹

نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان زنجان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۱۶ - ۱۱:۳۰

اجرای ۲۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت سالگرد ارتحال امام در استان زنجان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب ۲۰ عنوان برنامه از سوی این اداره برگزار می شود.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۲:۵۱

برپایی سومین جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی«رمضان» در زنجان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان سومین جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی رمضان در استان زنجان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۳:۳۹

اجرای ۴۰۰ عنوان برنامه در جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی«رمضان»
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری و قرآنی رمضان در استان خبر داد و گفت: ۴۰۰ عنوان برنامه در این جشنواره اجرا می شود.

۱۳۹۵/۲/۳۰ - ۱۱:۴۴

جانبازان الگوهای ارزشمندی برای اهداف انقلاب هستند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به نقش تاثیرگذار جانبازان و ایثارگران در اقتدار نظام جمهوری اسلامی گفت: جانبازان الگوهای ارزشمندی برای جوانان و اهداف انقلاب هستند.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۶:۲۸

ابراز نگرانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از کمبود سینما در زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در استان زنجان سه سینما وجود داشت که به دلیل بی تدبیری دولت گذشته با تخریب ۲ سینما، ضربه مهلکی به بدنه سینمای استان وارد شد.

۱۳۹۵/۲/۲۳ - ۰۸:۳۴

کتاب«دومان» مرحوم حسین منزوی در زنجان رونمایی شد
خبرگزاری شبستان:مراسم رونمایی از کتاب«دومان»  مرحوم منزوی که با گرامیداشت سالروز درگذشت این هنرمند فرزانه همراه بود، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و جمعی از شعرای زنجان شب گذشته(۱۱ اردیبهشت) در فرهنگسرای امام برگزار شد.

۱۳۹۵/۲/۱۲ - ۰۸:۴۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان دبیر منطقه پنج کشور شد
خبرگزاری شبستان:بنا به صلاحدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تقسیم بندی کشور به هشت منطقه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به عنوان دبیر منطقه پنج کشور معرفی شد.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۰۸:۱۳

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در دستور کار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان قرار می گیرد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه تنها راه نجات اقتصاد، اقتصاد مقاومتی است، افزود: برای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب، گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در دستور کار این مجموعه قرار می گیرد.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۴:۰۱

تقویم اجرایی جشنواره «کرامت انسانی از منظر رضوی» در زنجان تغییر کرد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از تغییر تقویم اجرایی جشنواره «کرامت انسانی از منظر رضوی» در زنجان خبر داد و گفت: این جشنواره (۱۴ مرداد) برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۳:۰۰

پوستر همایش کرامت انسانی از منظر رضوی در زنجان رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از طراحی و انتشار پوستر همایش کرامت انسانی از منظر رضوی در استان زنجان خبر داد و گفت: بزودی در مراسمی این پوستر با حضور مقامات استانی رونمایی می شود.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۲:۱۰