خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرهنگ کتاب و کتابخوانی
سرپرست اداره فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی شهرداری شیراز عنوان کرد:
مسابقه کتاب «یار مهربان» در فرهنگسراهای شهرداری شیراز برگزار می شود
دهقان گفت: مسابقه کتاب «یار مهربان» در فرهنگسراهای شهرداری شیراز برگزار می شود و در این جشنواره ۲۴ کتاب از ناشران شیراز خریداری و به عنوان کتاب مسابقه معرفی می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۲:۰۰

معاون فرهنگی، هنری و ورزشی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز عنوان کرد:
برپایی دبیرخانه دائمی «ترویج کتاب شیراز»، در فرهنگسرای «کتاب» شیراز
رضایی با اشاره به اینکه بخش فرهنگی و هنری در کنار بخش اوقات فراغت در فرهنگسراهای شهرداری شیراز، گسترش می یابد، گفت: برپایی دبیرخانه دائمی «ترویج کتاب شیراز» را در فرهنگسرای «کتاب» در بلوار گلستان شاهد هستیم.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۴۴

پویش فصل گرم کتاب در لرستان برگزار می شود
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان، از اجرای طرح پویش فصل گرم کتاب با رویکرد تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان لرستان خبرداد و گفت: این طرح در بوستاهان ها و تفرجگاه های استان برگزار می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۳:۰۹

ترویج فرهنگ کتابخوانی بهترین راهکار برای آگاهی بخشی جامعه است
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلخال همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب در پارک ارم خلخال، گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی بهترین راهکار برای آگاهی بخشی جامعه است.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۲:۳۵

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان:
جشنواره کتابخوانی رضوی گامی مهم در ترویج فرهنگ کتابخوانی است
کرمی با اشاره به برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، برگزاری این جشنواره را فرصتی مغتنم برای ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان آحاد مختلف مردم دانست.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۱:۴۲

بایبوردی به شبستان خبر داد:
ادارات آران و بیدگل صاحب کتابخانه می شوند
فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان صاحب کتابخانه می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۱:۵۲

با همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
تخصیص ۴۷ میلیارد تومان برای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی
مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نهمین نمایشگاه کتاب البرز از تخصیص ۴۷ میلیارد تومان برای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد و گفت: نگاه وزارت فرهنگ و ارشاد به امر کتاب، یک فضیلت و برند است.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۴:۵۶

شفیعی:
فعالیت سمن ها در عرصه ترویج کتابخوانی به ارتقا فرهنگی جامعه کمک می کند
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: فعالیت سمن ها در عرصه ترویج کتاب و کتابخوانی به ارتقا فرهنگی و سلامت اجتماعی جامعه کمک می کند.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۲:۴۲

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل:
کتابخوانی کودکان توانمندی های این قشر را شکوفا می کند
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: کتابخوانی کودکان توانمندی های این قشر را شکوفا و آموزش های علمی و مهارتی در گروه های سنی مختلف کودکان بیشتر می کند.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۴:۰۴

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
کتابخوانی کودکان آینده روشن را برای آنها رقم خواهد زد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: کتابخوانی کودکان آینده روشن را برای آنها رقم خواهد زد و سرمایه گذاری برای توسعه فرهنگی نسل های آینده است.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۳۴

توسعه کتابخانه ها به موازات ایجاد انگیزه و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی باشد
گفت: این استان با ۶۵ باب کتابخانه عمومی و شش باب در دست اجرا و ۶۰۰ هزار جلد کتاب نسبت به جمعیت از میانگین کشوری بسیار بالاتر است.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۱:۲۲

نمایشگاه کتاب بستر مناسبی را برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی فراهم کرده است
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه کتاب را در شمار زیرساخت های فرهنگی موثر در جامعه خواند و گفت: نمایشگاه کتاب بستر مناسبی را برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی فراهم کرده است.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۴:۰۲

از ظرفیت افراد صاحب نظر در اتاق فکر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کنیم
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نشست های تخصصی با موضوع کتاب و کتابخوانی داشته باشیم، گفت: از ظرفیت افراد صاحب نظر در اتاق فکر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۰:۴۵

رونمایی از ۶ عنوان کتاب گویا در استان مرکزی
۶عنوان کتاب گویا با موضوع دوران هشت سال دفاع مقدس از نویسندگان بومی استان مرکزی رونمایی می شود.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۴:۰۹

ارتقای جایگاه چهارمحال و بختیاری اولویت مسئولان باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: معرفی توانمندی ها، محرومیت زدایی و ارتقای جایگاه استان به عنوان یک برنامه مهم مورد توجه مسئولان مربوطه قرار گیرد.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۷:۱۰

به همت اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس انجام می شود:
اجرای طرح «عید خوب، کتاب خوب» در پایگاه های فرهنگی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، فعالیت مراکز این کانون را در ایام تعطیل و روزهای نوروز را بیانگر اهمیت کتاب و کتابخوانی دانست و اجرای طرح «عید خوب، کتاب خوب» در پایگاه های فرهنگی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۸

مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل:
کتاب محور دانایی جامعه است / نشست های کتابخوانی کار ارزنده ترویج کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل گفت: کتاب به عنوان محور دانایی جامعه شناخته شده و باید در زمینه ترویج کتابخوانی تلاش مضاعف صورت گیرد تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی باشیم.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۸

بیست و پنجمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری بیست و پنجمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در اصفهان همراه با برنامه های مختلف فرهنگی خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۰:۱۴

اطلاع رسانی مطلوب نمایشگاه کتاب گلستان/برپایی نمایشگاه کتاب، موجب ارتقاء فرهنگ کتابخوانی می شود
خبرگزاری شبستان:مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اطلاع رسانی مطلوب نمایشگاه سراسری کتاب استان خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۰:۰۳

تبلیغ و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ارزش و ضرورت اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه و حوزه با حضور در هشتمین نمایشگاه کتاب در استان البرز گفت: تبلیغ و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ارزش و ضرورت اجتماعی است.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۱:۴۵