خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢

Friday, September 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بلیط سینما
توزیع رایگان بلیط سی و دومین جشنواره فیلم کودک در مناطق محروم استان مرکزی
توزیع بلیط های رایگان سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان دراستان مرکزی، امکان حضور کودکان و نوجوانان کم‌بضاعت در تمامی برنامه‌های جشنواره را فراهم می کند.

۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۰۸:۳۰

از روز نخست ماه مبارک رمضان؛
نیمه بها شدن بلیط سینماهای خراسان جنوبی در ساعات قبل از افطار
معاون امور سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بلیط سینماهای استان در ساعات قبل از افطار در ایام ماه مبارک رمضان نیمه بها می شود.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۰:۱۱

درآمد حاصل از فروش بلیت‌های جشنواره به صاحبان آثار می‌رسد
برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر درآمد حاصل از فروش بلیت‌ها در سینماهای مردمی به صاحبان آثار تعلق خواهد گرفت.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۳

بلیت سینما در گیلان نیم بها شد
معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: امروز (چهارشنبه) بمناسبت روز ملی سینما بلیت سینماها در استان همزمان با سراسر کشور نیم بهاست.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۴:۱۲

بلیت سینماهای کردستان در ماه رمضان نیم بها است
خبرگزاری شبستان: مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کردستان گفت: سینما های حوزه هنری در ماه مبارک رمضان همزمان با کشور در استان کردستان تا ساعت ۱۷ به صورت نیم بهاء ارائه خدمت می کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۵:۱۳

در مساجد شهرستان پیشوا، انجام می‌شود؛
توزیع بلیط رایگان سینما میان نمازگزاران
خبرگزاری شبستان: بلیط سینما رایگان میان نمازگزاران مساجد شهرستان پیشوا توزیع می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۷:۴۹

لزوم جانمایی سینماهای سیار در شهرهای مازندران
خبرگزاری شبستان: برخی از شهرهای مازندران فاقد سینما هستند که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جانمایی سینماهای سیار در سوادکوه، نکا، گلوگاه در دست اقدام است.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۳:۰۵