خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام دکتر سعیدرضا عاملی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
رونق تولید بدون رونق فرهنگی و اجتماعی به نتیجه نمی رسد
حجت الاسلام عاملی رونق تولید اگر با رونق فرهنگی و اجتماعی همراه و هماهنگ نباشد، موفق نمی شود، گفت: سیاستگذاری‌ها باید واقع بینانه، معطوف به مسائل مهم و چالش های بزرگ در مسیر زندگی مردم و رساندن جامعه به وضعیت مطلوب باشد.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۱:۳۷

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
تدوین سند ملی حمایت از کالای ایرانی به یکپارچه سازی مقررات نیاز دارد
حجت الاسلام عاملی با تاکید بر ضرورت یکپارچه سازی مقررات برای تدوین سند ملی حمایت از کالای ایرانی، گفت: وزارت آموزش و پرورش می‌تواند به عنوان دستگاه اصلی در این زمینه نقش آفرینی کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۵

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
سند ملی «تمدن اسلامی ایرانی» باید مورد توجه قرار بگیرد
حجت الاسلام عاملی با بیان اینکه سند ملی «تمدن اسلامی ایرانی» باید مورد توجه قرار بگیرد، گفت: غرب در موفقیت‌های خود تا حدود زیادی مدیون تمدن اسلام و ایران است و ما می‌توانیم باز هم مرجع علمی و فکری جهان باشیم.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۱:۳۷

سفر دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به قم
حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی با سفر به قم حرم حضرت فاطمه معصومه(س) را زیارت کرد و قرار است با علما و مراجع عظام تقلید در قم نیز دیدار و گفتگو کند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی
تلاش ها باید منتهی به آرامش مردم شود/جای آبادی را تحویل گرفتم امیدوارم خراب نکنم
حجت الاسلام سید سعیدرضا عاملی با تاکید بر اینکه تمامی تلاش ها در شورا و آنچه که در عرصه علم وفرهنگ انجام می شود باید به آرامش مردم منتهی شود، گفت: جای آبادی را تحویل گرفتم، امیدوارم خراب نکنم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۵

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری
تلاش کردیم اسناد و مصوبه های شورای عالی انقلاب فرهنگی روی زمین نماند
سورنا ستاری با اشاره به توجه معاوت علمی و فناوری ریاست جمهوری به اسناد شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تلاش کردیم که تمامی این اسناد و مصوبه ها اجرا شده و روی زمین نماند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۶

وزیر آموزش و پرورش:
ویژگی حجت الاسلام عاملی تحلیل واقع بینانه از اتفاقات دنیای امروز است
بطحایی با اشاره به ابعاد شخصیتی و فعالیت های حجت الاسلام سیدسعیدرضا عاملی، دبیر جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: او از اتفاقات دنیای امروز تحلیل واقع بینانه داشته و نگاه هوشمندی دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۱

زاویه با «پرسش از آینده شورای عالی انقلاب فرهنگی» ورق می خورد
مجله علوم انسانی زاویه این هفته با حضور حجت الاسلام سعیدرضا عاملی «پرسش از آینده شورای عالی انقلاب فرهنگی» را به بحث و بررسی می گذارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۵

رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران:
نامه های رهبری به جوانان اروپا، یعنی پیام الهی در جهان شنیده می شود
خبرگزاری شبستان: بر اتخاذ رویکردی مناسب به فضای مجازی که باعث تقویت اسلام شود، تأکید کرد و گفت: اگر پیام الهی در جهان شنیده نمی شد، رهبری به جوانان غربی و اروپایی نامه نمی دادند؛ این نامه ها یعنی قابلیت دریافت پیام وجود دارد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۲۱

رییس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران:
دانشگاه‌های ما در زمینه سواد رسانه‌ای دچار بحران هستند
خبرگزاری شبستان: عاملی گفت: امروز دانشگاه تهران که دانشگاه طراز اول ماست در حوزه سواد جدید دچار بحران است و خیلی از اساتید ما هنوز مهارت‌های اینترنتی را فرا نگرفته اند.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۱:۰۹