خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

السبت ٢٠ ذو القعدة ١٤٤١

Saturday, July 11, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره تلویزیونی
جشنواره جام جم مورد استقبال مردم قرار گرفته است
مجید مولایی گفت:جشنواره تلویزیونی جام جم با استقبال مردم روبه رو شده و این بسیار برای ما و هنرمندان خوشایند است.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۴:۵۴

زمان اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم تغییر کرد
زمان اختتامیه جشنواره جام جم که پیش از این قرار بود ۷ اسفند باشد، به دلیل حجم بالای آثار ارسالی شبکه ها و مراکز تولید برنامه تغییر کرد و به نیمه دوم اسفند ماه موکول شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۸

امروز:
پوستر اولین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی در همدان رونمایی شد
خبرگزاری شبستان:پوستر نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی امروز (۹ اردیبهشت) با حضور مسوولان استانی در همدان رونمایی شد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۹:۵۴

برگزیدگان جشنواره بیستم مراکز صدا و سیما تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان:در مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، تندیس‌ بهترین‌های هر بخش و مراکز برتر به مدیران و برنامه‌سازان اهدا شد.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۵:۱۰

رئیس رسانه ملی :
هیچ کشوری مثل ایران در مقابل هجوم این تعداد شبکه تلویزیونی قرار ندارد/تولید برنامه های شاخص برای بقای شبکه های داخلی
خبرگزاری شبستان: هیچ کشوری مثل ایران در معرض هجوم این تعداد شبکه ماهواره ای با زبان رسمی خود قرار ندارد، امروز ۲۶۰کانال تلویزیونی علیه فرهنگ و هویت ما کار می کنند و شبکه های ما باید از راه تولید برنامه های ویژه و شاخص به بقای خود کمک کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۴:۳۰

سید حسن قاضی زاده هاشمی:
صداو سیما در فرهنگ سازی خود مراقبتی نقش مهمی دارد/ به جوانان اعتماد کنیم
خبرگزاری شبستان: وزیر بهداشت با بیان اینکه فرماندهان دوران جنگ اغلب جوان بودند، گفت :به جوان ها اعتماد کنیم و باور کنیم که می توانند مانند جوان های دوران جنگ حماسه های بزرگ خلق کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۲:۰۷

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا :
محبت مردم کردستان در قلب من جای گرفته/دشمنان دنبال تجزیه کشورهای مسلمان هستند
خبرگزاری شبستان: ایجاد تجزیه یعنی ایجاد واحدهاي کوچک وابسته به صهيونيست ها ،این خطر و هشدار جدی برای مردم منطقه است و من این هشدار را از سر دلسوزی می دهم.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۱:۲۵