خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خوزستان
ضرورت توجه به اماکن ورزشی در مناطق حاشیه و کمتر توسعه یافته خوزستان
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، بر ضرورت توجه به اماکن ورزشی در مناطق حاشیه و کمتر توسعه یافته خوزستان تاکید کرد و اظهار داشت: همچنین باید شرایط لازم جهت ورزش بانوان فراهم شود.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۴:۵۵

گزیده‌ای از آثار «داستان ماه» در قالب کتاب منتشر می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری خوزستان، اظهار داشت: تا پایان سال جاری گزیده‌ای از آثار «داستان ماه» در قالب کتاب منتشر و در دسترس علاقه‌مندان به ادبیات داستانی قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۱۶

خوزستان دبیرخانه ویژه‌برنامه دل سازه‌های حسینی در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، از انتخاب کانون استان به‌ عنوان دبیرخانه ویژه‌برنامه «دل سازه‌های حسینی» در کشور خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۲۵

تمام تلاش خود را جهت سرعت بخشیدن به کار ساخت باغ موزه دفاع مقدس خوزستان بکار گیریم
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، با بیان اینکه احداث باغ موزه دفاع مقدس استان بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ريال اعتبار نیاز دارد، اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را جهت سرعت بخشیدن به کار این پروژه بکار گیریم.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۰۹:۰۵

اعضای هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی خوزستان معرفی شدند
خبرگزاری شبستان: معاون قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از معرفی اعضای هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی خوزستان خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۴:۱۰

دانش آموزان می توانند مبلغ فرهنگ خیر در خانواده و جامعه باشند
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، اظهار داشت: دانش آموزان می تواند مبلغ فرهنگ خیر در خانواده و جامعه باشید تا بتوانیم فرهنگ نوع دوستی و مهربانی را در جامعه جاری و ساری کنیم.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۳۸

در مرحله اول جشن عاطفه ها صورت گرفت؛
جمع آوری ۴۰ میلیارد ريال کمک های مردمی در خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد خوزستان، اظهار داشت: در مرحله اول جشن عاطفه ها مبلغی بالغ بر ۴۰ میلیارد ريال جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۰۳

بیستمین جشنواره قصه‌گویی استان خوزستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، از برگزاری بیستمین جشنواره قصه گویی مرحله استانی از فردا در اهواز خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۳:۰۹

با هدف ترویج امر به معروف و نهی از منکر؛
مسابقه مقاله نویسی در خوزستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با هدف ترویج فرهنگ احیای امر به معروف و نهی از منکر در استان مسابقه مقاله نویسی برگزار می کند.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۴:۱۶

اعلام فراخوان دومین جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران
خبرگزاری شبستان: فراخوان شرکت در دومین جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران اعلام شد.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۱:۳۵

ایجاد وحدت در مؤسسات قرآنی چهش خوب و مثبتی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مؤسسات قرآنی را بزرگترین ساختار مدنی موجود در کشور دانست و اظهار داشت: ایجاد وحدت در اتحادیه ها اتفاق خوبی است که جهش مثبتی را به دنبال خواهد داشت.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۲۰:۰۱

عضو فعال کانون فرهنگی هنری طیار دزفول، جوان نمونه خوزستان شناخته شد
خبرگزاری شبستان: ابراهیم سلامی فر یکی از اعضای فعال کانون فرهنگی هنری طیار دزفول به عنوان جوان فرهیخته و نمونه استان خوزستان شناخته شد.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۰:۵۰

حوزه هنری خوزستان باید توانمندی های خود را بیش از پیش فعال کند
خبرگزاری شبستان: مشاور هنری استانداری خوزستان، اظهار داشت: حوزه هنری استان با توجه به شناخت دقیق و جامع از هنر و هنرمندان استان باید توانمندی های خود را بیش از پیش فعال کند.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۲:۲۵

حمايت اداره كل تبليغات خوزستان از برگزاري ١٥٠ مراسم محوري دعاي عرفه
خبرگزاری شبستان: اداره كل تبليغات اسلامي خوزستان از برگزاري بيش از ۱۵۰ مراسم محوري دعاي عرفه در سطح استان حمايت مي كند.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۰۲:۳۲

مدیران دستگاه های اجرایی در جهت ارائه فکر و ساختار جدید و نو گام بردارند
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی فعالیت ها و کارهای زائد را حذف کنند و در جهت ارائه فکر و ساختار جدید و نو گام بردارند.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۴:۴۰

برپایی نمایشگاه هفته دولت با حضور ۳۰ دستگاه اجرایی در اهواز
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه هفته دولت با حضور ۳۰ دستگاه اجرایی خوزستان که عملکرد شاخصی در طول سال داشتند، شب گذشته (۴ شهریور) در محل نمایشگاه های دائمی استان دراهواز افتتاح شد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۹:۵۴

حضور خواهران کانون های مساجد خوزستان در دوره آموزشی اندیشه های آسمانی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، از برگزاری دوره آموزشی اندیشه های آسمانی در مشهدمقدس خبر داد و اظهار داشت: سهمیه خوزستان در این دوره ۲۶ نفر است.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۴:۳۲

اعلام نمایش های راه یافته به جشنواره تئاتر خوزستان
خبرگزاری شبستان: نمایش های راه یافته به بیست و نهمین جشنواره تئارت خوزستان که ۸ تا ۱۱ شهریور در اهواز برگزار می شود، اعلام شد.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۰۹:۲۱

ویژگی بیست و نهمین جشنواره تئاتر خوزستان، تنوع موضوعی و جغرافیایی آن است
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اظهار داشت: ویژگی بیست و نهمین جشنواره تئاتر خوزستان تنوع موضوعی و جغرافیایی آن است به طوری که آثار دریافتی و پذیرفته شده از شهرهای مختلف استان ارسال شده است.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۰۹:۱۱

راهیابی نمایش «پل سیاه» و «زیر زمین» به جشنواره تئاتر استان خوزستان
خبرگزاری شبستان: مسئول واحد نمایش حوزه هنری خوزستان گفت: دو نمایش «پل سیاه» و «زیر زمین» از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری استان به بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان خوزستان راه پیدا کردند.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۱:۲۶