خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

الأحد ١٠ شوّال ١٤٣٩

Sunday, June 24, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خوزستان
مسائل اخلاقی و فرهنگی نباید به حاشیه رانده شود/ ضرورت بالا بردن سطح فرهنگ عمومی در جامعه
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، بر گسترش مسائل فرهنگی و اخلاقی در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: حساسیت نسبت به جامعه و واکنش خوب است ولی باید در این زمینه سعی شود مسائل اصلی اخلاقی در جامعه حاکم شود.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۲:۰۹

بازه زمانی افزایش میزان اشعه فرابنفش به مردم خوزستان اطلاع ‌رسانی می ‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل مدیریت بحران خوزستان، اظهار داشت: در ساعات پیک افزایش میزان اشعه فرابنفش به مدت کوتاه و برای دقایقی افزایش می‌یابد، از این رو با قرار گرفتن افراد در معرض تابش نور خورشید احتمال افزایش آثار نامطلوب این اشعه بر سلامتی وجود دارد.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۰۸:۱۴

با حضور مدیر کل امور استان ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی؛
دفتر حوزه هنری شهرستان دزفول افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: طی آئینی با حضور مدیر کل امور استان ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی و مسئولان استانی و جمعی از هنرمندان رشته های مختلف، دفتر حوزه هنری شهرستان دزفول افتتاح شد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۲:۵۱

نگاه به دزفول در حوزه هنر باید از نگاه محلی به یک نگاه استانی و کشوری تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار دزفول، اظهار داشت: نگاه به دزفول درحوزه هنر با توجه به ظرفیت های عظیم این شهرستان باید از نگاه محلی به یک نگاه استانی و کشوری تبدیل شود.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۲:۴۴

حوزه هنری باید پاتوقی برای افراد خواهان پیشرفت مبانی نظام و هنرمندان واقعی باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور استان ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی، با بیان اینکه حوزه هنری با هیچ دستگاهی رقابت ندارد، اظهار داشت:این حوزه باید پاتوقی برای افراد خواهان پیشرفت مبانی نظام و هنرمندان واقعی باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۲:۳۳

کسب هشت مقام توسط حوزه هنری خوزستان در بیستمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر
خبرگزاری شبستان: حوزه هنری خوزستان توانست در بیستمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت_ فتح خرمشهر هشت رتبه برتر را کسب کند.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۲:۲۳

خوزستان باید به پایگاه ادبیات پایداری کشور تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور استان ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی، فضا و انسجام درونی حوزه هنری خوزستان را بسیار مطلوب و رو به جلو ارزیابی کرد و اظهار داشت: این استان باید به پایگاه ادبیات پایداری کشور تبدیل شود.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۰:۰۲

همه امکانات برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در خوزستان فراهم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، از فراهم بودن همه امکانات برای تعلیم وتربیت دانش آموزان استان خبر داد و اظهار داشت: تا زمانی که مسائل اقتصادی، فرهنگی و جغرافیایی رفع نشود نمی توان بازماندگان از تحصیل را به چرخه تعلیم و تربیت بازگرداند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۲:۵۱

لزوم رعایت عدالت آمورشی در میان دانش آموزان/نباید هیچ کودکی از تحصیل بازبماند
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، با تاکید بر اینکه نباید هیچ کودکی از به دلیل فقر از تحصیل بازبماند، بر رعایت عدالت آموزشی و تلاش در جهت ایجاد فرصت استفاده از سیستم آموزشی برای این فشر تاکید کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۲:۳۱

کردونی:
وضعیت خوزستان در بسیاری از شاخص های اجتماعی مطلوب است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر آسیب ‌های اجتماعی وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی، با بیان اینکه وضعیت خوزستان در بسیاری از شاخص های اجتماعی مطلوب است، اظهار داشت: در خوزستان باید به گفتگوهای اجتماعی اصالت دهیم تا اختلاف نظرها به خصومت نکشد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۱:۴۳

ضرورت راه ‌اندازی مرکز مطالعات سیاست ‌های اجتماعی در خوزستان
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، بر ضرورت راه ‌اندازی مرکز مطالعات سیاست ‌های اجتماعی در استان و استفاده از نقطه‌ نظرات نخبگان تاکید کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۰:۵۹

مبارزه با مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی فرهنگی و اطلاع رسانی درست به جامعه هدف است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با بیان اینکه برای مبارزه با مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی فرهنگی هستیم، اظهار داشت: نهاد کتابخانه ها موقعیتی مهم در مبارزه با مواد مخدر با توجه به عضویت بیش از ۱۰۰ هزار جوان و نوجوان است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۲۳:۴۹

پیشگیری از اعتیاد نیازمند همکاری و کمک همه دستگاه هاست
خبرگزاری شبستان: رئیس دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر خوزستان، پیشگیری از اعتیاد را نیازمند همکاری و کمک همه دستگاه ها دانست و اظهار داشت: در این راستا طرح های ویژه ای در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۸:۳۵

انجام اقدامات سلبی و ایجابی جهت مبارزه با مواد مخدر خوزستان
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان، از انجام اقدامات سلبی و ایجابی جهت مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و اظهار داشت: طی سه ماهه سال جاری نشیت به مدت مشابه شال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر را داشتیم.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۸:۰۲

امسال ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌ الحسنه به واحدهای نيمه ‌تعطیل خوزستان اختصاص می یابد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، با بیان اینکه از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌ الحسنه به واحدهای نيمه ‌تعطیل در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: در حال آماده‌ سازی بستر برای زیرساخت ‌ها و جذب سرمایه گذاران هستیم.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۰۹:۵۲

دکتر رضایی:
رفع مشکلات خوزستان نیازمند استفاده از توان ملی است/ فرهنگ خودباروی را بالا ببریم
خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان اینکه برای رفع مشکلات خوزستان تنها ظرفیت استانی کافی نیست بلکه باید توان ملی را برای این موضوع بسیج کرد، اظهار داشت: باید در کشور و به ویژه در خوزستان، فرهنگ خودباوری و اعتماد به نفس را بالا ببریم.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۰۸:۳۱

کاهش ۱۲ درصدی پرونده های شورای حل اختلاف خوزستان طی یک سال گذشته/لزوم نهادینه شدن فرهنگ صلح و سازش در جامعه
خبرگزاری شبستان: معاون قضایی دادگستری کل خوزستان، از کاهش ۱۲ درصدی پرونده های شورای حل اختلاف استان طی یک سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: دستگاه قضایی به دنبال کاهش ورودی پرونده ها و پیشگیری از موضوعات غیرضروری به دستگاه قضاست.

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۹:۵۲

وقوع گرد و غبار در خوزستان
خبرگزاری شبستان: مرکز ملی پایش گرد و خاک اداره‌ کل هواشناسی خوزستان با صدور اطلاعیه‌ ای از بروز پدیده گرد و خاک در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۱:۵۳

بیستمین جشنواره تئاتر مقاومت _ فتح خرمشهر برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، از برگزاری بیستمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت _ فتح خرمشهر از ۱۰ تا ۱۴ تیر در خرمشهر خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۸ - ۱۲:۱۷

ادارات برخی شهرهای خوزستان تا ساعت ۱۳ فعال است
خبرگزاری شبستان: بنا به اعلام مدیریت بحران خوزستان، ادارات برخی شهرهای استان به دلیل گرمای ها تا ساعت ۱۳ فعال هستند.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۲:۴۳