خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

الأحد ١٧ رجب ١٤٤٠

Sunday, March 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
عربستان، مزدور استکبار است/حمایت ایران از محور مقاومت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: . رهبران آمریکا مستکبر واقعی هستند و در کشورهای عراق و سوریه از طریق مزدورانی مانند برخی کشورهای مسلمان از جمله عربستان اهداف خود را پیش می برند.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۲:۴۸

توجه مسئولان به نیازسنجی و آینده نگری، مشکلات آتی را کم می کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بحث نیازسنجی را مطرح فرموده اند؛ اظهار داشت: اگر نیازسنجی به طور دقیق مورد توجه مسولان کشور قرار بگیرد، با مشکلات زیادی مواجه نخواهیم بود.

۱۳۹۴/۹/۴ - ۱۶:۰۸

نماینده ولی فقیه در استان کرمان تأکید کرد:
"معرفی اسلام ناب" مهمترین وظیفه/ کشورهای اسلامی هنوز متنبه نشده اند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، مهمترین وظیفه کنونی را معرفی اسلام ناب محمدی صلی الله علیه وآله به جامعه دانست و تأکید کرد: آنچه دل ما را به درد می آورد از همین کشورهای اسلامی است که هنوز متنبه نشده اند .

۱۳۹۴/۷/۷ - ۱۱:۲۲

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان خواستار شد: 
مدیریت حج باید به دست کنفرانس اسلامی بیفتد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان حادثه منا را اثبات کننده عدم لیاقت سعودی ها دانست و گفت: مرتجع ترین نظام همین نظام سعودی است و امیدواریم مدیریت حج به دست کنفرانس اسلامی بیفتد.

۱۳۹۴/۷/۴ - ۱۱:۱۸

گزارش تصویری/ جشن عاطفه ها
جشن بزرگ عاطفه ها با حضور نماینده ولی فقیه در استان کرمان و مسئولین کمیته امداد آغاز به کار کرد.

۱۳۹۴/۶/۲۶ - ۱۶:۰۰

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از تلاش های سردار چناریان
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، گفت: مراتب تشکر شخص خودم و روحانیت و ائمه جمعه استان را از این برادر اعلام و توفیق خدمت گذاری خوب و مؤثر برای فرمانده جدید دارم.

۱۳۹۴/۶/۱۰ - ۱۸:۵۳

امروز جامعه بیش از هر زمانی نیازمند نماز است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان  با اشاره به برنامه های دشمنان و تبلیغات گمراه کننده برای به انحراف کشاندن جوانان کشورمان تصریح کرد: امروز جامعه بیش از هر زمانی نیازمند نماز است.

۱۳۹۴/۶/۲ - ۱۳:۵۶

ملت ها بدون جهاد و شهادت به اهداف بلند دست پیدا نمی کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه بدون جهاد و بدون شهید دادن هیچ جامعه و ملتی به اهداف بلندی دست پیدا کند؛ افزود: اگر این جهاد محقق شد نتیچه آن خداوند همه گناهان و لغزش های آن ملت را می بخشد.

۱۳۹۴/۵/۳۰ - ۱۴:۵۲

تهدیدات آمریکا بعد از برجام نشاندهنده دروغگویی همه استعمارگران است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه همه استعمارگران دروغ می گویند و مسبب جنگ های منطقه ۵+۱ است؛ افزود: دنیا بدون دین و ایمان واقعی روی سعادت را نمی بیند.

۱۳۹۴/۵/۲۶ - ۱۲:۵۷

انتقاد امام جمعه کرمان به تعیین مبلغ توسط بعضی از وعاظ برای سخنرانی در استان ها
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: شنیده ام بعضی از سخنرانان برای حضور در استان شرط تعیین می کنند که مثلاً فلان مبلغ را دریافت می کنند؛  به همین دلیل آن اثری که باید بر این سخنرانی ها مترتب باشد؛ نیست.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۱:۱۰

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
آزادی قدس، همچون پیروزی انقلاب به شرط ایثار و فداکاری، امکان پذیر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بیان داشت: همانگونه که امام خمینی (رحمت الله علیه ) توانست شاه را از مملکت جمهوری اسلامی بیرون براند و مسئله قدس میسر است به شرط اینکه مسئولان کشورهای عربی و اسلامی از خواب غفلت بیدار شوند و آماده ایثار و فدارکاری باشند.

۱۳۹۴/۴/۱۹ - ۱۴:۳۹

منافق، قابل اعتماد نیست/ اول انقلاب به واسطه اعتماد، شخصیت های زیادی را  از دست دادیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان با بیان اینکه منافقین کوردل بسیار جنایت کردند و در حال حاضر در آمریکا مشغول کارهای خودشان هستند، تصریح کرد: روزهای اول پیروزی انقلاب به واسطه اعتماد، شخصیت های زیادی را از دست دادیم.

۱۳۹۴/۴/۵ - ۱۶:۱۶

ملت که در صحنه باشد دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به حضور بیاد ماندنی مردم موقعیت شناس تهران در تشییع شهدا خاطرنشان کرد: تا زمانی که در صحنه باشیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند انجام دهد اما اگر به وظایف عمل نکنیم آن وقت باید منتظر همه چیز باشیم.

۱۳۹۴/۳/۲۹ - ۱۳:۳۲

دیدار دبیر ستاد عالی کانون های مساجد با امام جمعه کرمان
حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی، دبیرستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجدکشور با امام جمعه کرمان دیدار و گفت و گو کرد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۲

پیام نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مناسبت بیست و دومین سالگرد تأسیس کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پیامی به مناسبت بیست و دومین سالگرد تأسیس کانون های مساجد آورده است: باید با تدابیر بلند مدت و کوتاه مدت و تدوین برنامه های منسجم وکار شناسی شده بتوان نیروهای جوان را به سوی مساجد جذب کرد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۴

توصیه های مهم نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مدیرکل جدید صدا وسیما:
رسالت خطیر صدا و سیما در مواجهه با ماهواره و معضلات اجتماعی از دیدگاه امام جمعه کرمان
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در توصیه های مهمی به مدیرکل جدید صدا و سیمای استان، رسالت های این رسانه در مواجهه با شبکه های ماهواره ای و معضلات اجتماعی را مورد توجه قرار داد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۵

وزارت ارشاد باید با تکیه بر عزم جمعی، تحولی در کتابخوانی بوجود آورد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با ابراز تأسف از وضعیت فعلی کتابخوانی در جامعه، جدیت در تحول این امر را از شئون وزارت ارشاد دانست.

۱۳۹۳/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۲

حرکت‌های انقلاب اسلامی از مساجد و اماکن مقدس آغاز شد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به دلایل پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حرکت‌های انقلاب اسلامی از راهپیمایی، مساجد، تکیه‌ها و اماکن مقدس آغاز شد و مردم از هیچ مسئله‌ای ترس نداشتند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۶

امام جمعه کرمان:
مسئولان اهتمام بیشتری برای فرهنگ مردم داشته باشند/ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه همه گیر شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در خطاب به مسئولان؛ تصریح کرد: همانگونه که برای مسائل معیشتی مردم اهتمام می‌ورزیم باید اهتمام بیشتری برای فرهنگ مردم نیز داشته باشیم یکی از مسائل مربوط به فرهنگ جامعه امربه معروف و نهی از منکر است تنها یک عده خاصی در جامعه هستند که شهامت دارند و این اصل اصیل اسلامی را ترک نکرده‌اند.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۸

امام جمعه موقت کرمان:
افراط در بُعد عذاب و بخشش الهی می‌تواند جامعه را به نوعی منحرف کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت کرمان با بیان اینکه افراط در بُعد عذاب و بخشش الهی می‌تواند جامعه را به نوعی منحرف کند، گفت: امروزه در زمینه خداشناسی افراط و تفریط وجود دارد در حالی که خود قرآن آیات تخفیف و بشارت را نازل کرده است که در این راستا باید خداوند را معرفی کنیم.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۰