خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
کرمان، فقهای عالی مقامی دارد/ اثبات مرجعیت امام(ره)در دوران مبارزه کار دشواری بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه و استاندار کرمان، نقش فقها و روحانیون استان را در گسترش مبارزات انقلابی مورد تأکید قرار دادند.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۴:۰۹

به بهانه رونمائی از کتاب« آیت الله جعفری به روایت اسناد ساواک»
تصاویری از حضور امام جمعه کرمان در میان رزمندگان و انقلابیون، مربوط به سال های نخست انقلاب
خبرگزاری شبستان: به بهانه رونمائی از کتاب« آیت الله جعفری به روایت اسناد ساواک» تعدادی از تصاویر حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان مربوط به سال های نخست انقلاب، منتشر می شود.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۵:۴۳

اگر بصیرت و تقوا در همه ما باشد می توان امور را اداره کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه اگر بصیرت و تقوا در همه ما باشد می توان امور را اداره کرد؛ گفت:  اگر برای خدا، کار و مسئولیت قبول کنیم فرقی نمی کند در رأس باشیم یا نباشیم.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۰:۵۸

امام جمعه و استاندار کرمان، رأی خود را به صندوق انداختند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار در نخستین ساعات آغاز رسمی انتخابات، رأی خود را به صندوق انداختند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۰:۲۱

ساحت نورانی پیامبر اکرم،  منبع همه فیوضات و کمالات و مهر و عطوفت و رأفت و رحمت است
خبرگزاری شبستان:  ساحت نورانی پاک ترین و مقدس ترین چهره تاریخ بشریت، منبع همه فیوضات و کمالات و مهر و عطوفت و رأفت و رحمت است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۰:۰۲

تأکید امام جمعه کرمان بر جلوگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید بر جلوگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، فتوای آیت الله مکارم شیرازی مبنی بر حرمت خرید و فروش مواد محترقه را خاطرنشان کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۷:۴۰

در آستانه ۱۸ اسفند؛
اعضای دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان با امام جمعه دیدار و گفتگو کردند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ارشاد و اعضای دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و جمعی از ائمه جماعات و مدیران مسئول کانون ها با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۱

اگر خدا را در همه سکنات و رفتار خود در نظر بگیریم همه مشکلات حل می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان گفت: دانستن قدرِ جمهوری اسلامی به این است که باید وظیفه اخلاقی و اجتماعی را به خوبی انجام داده و به تکلیف خود عمل کنیم و اگر خدا را در همه سکنات و رفتار در نظر بگیریم همه مشکلات حل می شود گرچه کار سختی است.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۲:۲۵

نقش آیات عظام مجتهد و صالحی کرمانی در احیای مدرسه علمیه معصومیه و پرورش طلاب
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان گفت: میرزامحمدرضا مجتهد کرمانی، مرحوم شیخ علی اصغر صالحی کرمانی را به عنوان عالم درجه یک در کرمان معرفی کرد؛ اگر صالحی کرمانی نبود روحانیت پا نمی گرفت و طلبه ای در کرمان پرورش پیدا نمی کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۱

بصیرت ملت ایران نسبت به در خطر بودن نظام و هجمه به ولایت فقیه، ۹ دی را رقم زد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان تصریح کرد: اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران خطر را درک می کردند در یک راهپیمایی عظیم همه فتنه ها را خاموش کردند و بعد از اینکه ضد انقلاب با کمک خارجی کار را به اینجا رساند؛ ملت به میدان آمدند.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۵۷

حجت الاسلام قرائتی، از مروجان دین به معنای صحیح کلمه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان با آرزوی شفای عاجل برای حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: ایشان حق بزرگی در رابطه با مسئله اقامه نماز دارد و از مروجین دین به معنای صحیح کلمه محسوب می شود.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۰:۱۳

شیاطین قصد برهم زدن وحدت حوزه و دانشگاه را دارند/ عده‌ای در کشور هنوز خطر آمریکا را درک نمی‌کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان، عدم درک خطر آمریکا را نشانه بی بصیرتی دانست و با اشاره به روز وحدت حوزه و دانشگاه، تصریح کرد: شیاطین قصد برهم زدن وحدت را دارند.

۱۳۹۵/۹/۲۶ - ۱۳:۳۵

شناخت نیازمندی ها برای ایجاد وقف های جدید ضروری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان تأکید کرد: مهمتر از اصل وقف این است که مردم بدانند برای چه وقف کنند و باید در این زمینه مردم راهنمایی شوند زیرا به رغم همه مشکلات اما متمولین دوست دارند بخشی از مال خود را وقف کنند.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۰۹:۱۱

مطالعه رهبری باید برای همه ما سرمشق باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان بیان داشت: رهبری می فرمودند هر چه بیشتر مطالعه کنم بهتر می توانم جوانان را هدایت کنم؛ حقیقتاً مطالعه ایشان اعجاب انگیز است و می تواند برای همه ما سرمشق باشد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۲:۳۰

فرهنگ مکتوب، عصاره و جان مایه فرهنگی کشور
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۲:۲۵

تقویت فرهنگ عمومی، حلّال بسیاری از مشکلات/زائرین اربعین، مقررات را رعایت کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان راجع به فرهنگ عمومی و همچنین پیادوه روی اربعین، نکاتی یادآوری کرد.

۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۱۳:۴۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
فریب دشمن غدار را نخوریم/رژیم های صددرصد نوکر آمریکا هم مشکلات شان حل نشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید بر اینکه مردم باید مراقب باشند که فریب ترفندهای دشمن غدار را نخورند؛ خاطرنشان کرد: رژیم هایی که صددرصد نوکر آمریکا بودند مشکلشان حل نشد و آمریکا با آنها همکاری نکرد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۱:۱۰

دیدار فعالان مسجدی به مناسبت ۱۹ مهر با امام جمعه کرمان
مدیرکل ارشاد ، سرپرست دبیرخانه کانونهای مساجد و جمعی از فعالان مسجدی کرمان به مناسبت ۱۹ مهر سالروز بیانات رهبری درباره کانون های مساجد با امام جمعه استان کرمان دیدار کردند.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۸:۴۳

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
رونق مساجد؛ ذوق و سلیقه می خواهد/منشأ همه اختلاف ها، جهل یا هوای نفس است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بر اهمیت رونق مساجد از جوانب مختلف تأکید کرد و گفت: برخورد دافعانه با کسانی که به مسجد می آیند، باعث بدبینی نسبت به دین و مکتب می شود.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۰:۲۴

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
خانواده شهدا باعث افتخار ملت ما هستند/ زیر بار ذلت آمریکا نرفته و نخواهیم رفت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبیین ارزش و منزلت کاری که ایثارگران می کنند؛ تصریح کرد: برای رسیدن به هر هدفی راهی وجود دارد و راه ایجاد نظام اسلامی و سرنگونی رژیم نوکر آمریکا، شهید دادن بود.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۶:۱۶