خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
حجت الاسلام قرائتی، از مروجان دین به معنای صحیح کلمه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان با آرزوی شفای عاجل برای حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: ایشان حق بزرگی در رابطه با مسئله اقامه نماز دارد و از مروجین دین به معنای صحیح کلمه محسوب می شود.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۰:۱۳

شیاطین قصد برهم زدن وحدت حوزه و دانشگاه را دارند/ عده‌ای در کشور هنوز خطر آمریکا را درک نمی‌کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان، عدم درک خطر آمریکا را نشانه بی بصیرتی دانست و با اشاره به روز وحدت حوزه و دانشگاه، تصریح کرد: شیاطین قصد برهم زدن وحدت را دارند.

۱۳۹۵/۹/۲۶ - ۱۳:۳۵

شناخت نیازمندی ها برای ایجاد وقف های جدید ضروری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان تأکید کرد: مهمتر از اصل وقف این است که مردم بدانند برای چه وقف کنند و باید در این زمینه مردم راهنمایی شوند زیرا به رغم همه مشکلات اما متمولین دوست دارند بخشی از مال خود را وقف کنند.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۰۹:۱۱

مطالعه رهبری باید برای همه ما سرمشق باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان بیان داشت: رهبری می فرمودند هر چه بیشتر مطالعه کنم بهتر می توانم جوانان را هدایت کنم؛ حقیقتاً مطالعه ایشان اعجاب انگیز است و می تواند برای همه ما سرمشق باشد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۲:۳۰

فرهنگ مکتوب، عصاره و جان مایه فرهنگی کشور
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۲:۲۵

تقویت فرهنگ عمومی، حلّال بسیاری از مشکلات/زائرین اربعین، مقررات را رعایت کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان راجع به فرهنگ عمومی و همچنین پیادوه روی اربعین، نکاتی یادآوری کرد.

۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۱۳:۴۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
فریب دشمن غدار را نخوریم/رژیم های صددرصد نوکر آمریکا هم مشکلات شان حل نشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید بر اینکه مردم باید مراقب باشند که فریب ترفندهای دشمن غدار را نخورند؛ خاطرنشان کرد: رژیم هایی که صددرصد نوکر آمریکا بودند مشکلشان حل نشد و آمریکا با آنها همکاری نکرد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۱:۱۰

دیدار فعالان مسجدی به مناسبت ۱۹ مهر با امام جمعه کرمان
مدیرکل ارشاد ، سرپرست دبیرخانه کانونهای مساجد و جمعی از فعالان مسجدی کرمان به مناسبت ۱۹ مهر سالروز بیانات رهبری درباره کانون های مساجد با امام جمعه استان کرمان دیدار کردند.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۸:۴۳

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
رونق مساجد؛ ذوق و سلیقه می خواهد/منشأ همه اختلاف ها، جهل یا هوای نفس است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بر اهمیت رونق مساجد از جوانب مختلف تأکید کرد و گفت: برخورد دافعانه با کسانی که به مسجد می آیند، باعث بدبینی نسبت به دین و مکتب می شود.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۰:۲۴

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
خانواده شهدا باعث افتخار ملت ما هستند/ زیر بار ذلت آمریکا نرفته و نخواهیم رفت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبیین ارزش و منزلت کاری که ایثارگران می کنند؛ تصریح کرد: برای رسیدن به هر هدفی راهی وجود دارد و راه ایجاد نظام اسلامی و سرنگونی رژیم نوکر آمریکا، شهید دادن بود.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۶:۱۶

ترساندن دشمن، از دلایل مهم قرآن بر ضرورت آمادگی دفاعی/ توان نظامی کشور را زیر سایه تلقین منافقین نبریم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با استناد به آیه ۶۰ سوره مبارکه انفال، آمادگی دفاعی در برابر دشمن را دستور قرآن دانست و تأکید کرد: اگر بواسطه تلقین دشمنان و منافقین، شرایط خود را فراموش کنیم، دچار شکست می شویم.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۰:۱۱

امروز، فرصت بسیار ارزنده ای برای طلاب فراهم است/ علمای کرمان، مورد غفلت واقع شدند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان با بیان اینکه بسیاری از بزرگان و علمای ارزشمندی که در این شهر خدمت کردند مورد غفلت واقع شدند؛ تأکید کرد: امروز برای شما طلاب یک فرصت ارزنده وجود دارد.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۰:۲۲

خطر نفاق بیش از کفر/دست منافقین تا مِرفَق به خون ارادتمندان به امام(ره)و روحانیت آغشته شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، به ۱۷ هزار شهید ترور در کشور اشاره و تصریح کرد: آنان توسط منافقینی که دست آنان تا مرفق به خون مردم آغشته بود و به جرم ارادت به روحانیت و امام(ره)ترور شدند.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۲:۲۷

علت اصرار رهبری بر مواضع خود نسبت به آمریکا، دشمنی شیطان بزرگ با مسلمانان و جمهوری اسلامی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان تصریح کرد: عده ای می گویند چرا رهبری تا این حد بر دشمنی آمریکا سماجت دارند و در این مسئله کوتاه نمی آیند؟ باید بدانیم آمریکا دشمن شماره یک مسلمین و کشور جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۱۱:۲۰

بی تفاوتی در امر به معروف و نهی از منکر، باعث سلب برکات الهی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان گفت: اگر مردم نسبت به امر به معروف و نهی از منکر بی تفاوت شدند، خداوند برکات را از آنان می گیرد و عده ای ظالم و ستمگر بر آنها مسلط می شوند.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۱:۰۸

استقامت؛ شرط مهم مصون ماندن نظام جمهوری اسلامی/ملت ایران، آماده فداکاری و شهادت است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به پیروزی معجزه آسای انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم تا آخر خط حرکت کنیم و به نتیجه نهائی نائل شویم باید در این راه استقامت بورزیم.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۴:۴۶

پذیرش شغل خبرنگاری، در حقیقت اعلام آمادگی برای ایثار و فداکاری است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: خبرنگاری کار سختی است و هرکس آن را قبول می کند خود را برای ایثارگری و فداکاری آماده کرده است.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۰:۲۷

گزارش تصویری/دیدار کاروان سفیران کریمه اهل بیت با امام جمعه کرمان
همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها، کاروان سفیران کریمه«خادمین حرم مطهر حضرت معصومه(ص)»،با امام جمعه کرمان دیدار کرد.

۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۴:۵۵

امام جمعه کرمان در دیدار با کاروان سفیران کریمه:
فلسفه زیارت ائمه، تنها حاجت گرفتن نیست/حضور در مشاهد مشرفه باعث افزایش ایمان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان با بیان اینکه جوری در منبر حرف نزنیم که فلسفه زیارت ائمه تنها حاجت گرفتن باشد؛ تصریح کرد: ائمه، برای راهنمایی و هدایت آمدند و حاجت گرفتن مسئله فرع است.

۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۲:۲۱

آشنانبودن با سیره و زندگی اهل بیت(علیهم السلام)یک نقص است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان، عدم آشنایی با سیره و زندگی اهل بیت (علیهم السلام)را یکی از نقص های جامعه دانست و تأکید کرد: باید در این زمینه تلاش و همت بیشتری داشته باشیم و به کسب اطلاع در زمینه زندگی ائمه معصوم بپردازیم.

۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۰:۴۲