خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
دیدار نماینده ولی فقیه در استان کرمان با جانبازان قطع نخاع
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، همزمان با روز جانباز، با تعدادی از جانبازان قطع نخاع دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۳:۳۴

حب و بغض ها باید برای خدا باشد/موشک باران سوریه، همچون واقعه طبس، محکوم به شکست است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبیین قساوت قلب از منظر آیات و روایات، به مناسبت های روز هم اشاره کرد و موشک باران سوریه را چون واقعه طبس، محکوم به شکست دانست.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۴:۲۵

برنامه جدی در تولید، عرضه و توزیع کالا لازم است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به مدل های اقتصادی در دنیا که بیشتر هم شکست خورده است، مولفه های اقتصاد اسلامی را بیان کرد و افزود: برای حمایت از کالای ایرانی برنامه جدی در تولید، عرضه و توزیع لازم است.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۰:۰۸

بعضی ها غیرمنصفانه به خدمات قوه قضائیه حمله می کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به هجمه ها علیه دستگاه قضا، آن را ناجوانمردانه و غیرمنصفانه دانست و تصریح کرد: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم و اثر گذار نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۳:۲۴

شعار سال ۹۷ به یکی از مهمترین ملزومات اقتصادمقاومتی گره خورد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمان در پیام نوروزی، با تصریح به این مطلب که همراه شدن تحویل سال ۹۷ با شهادت امام هادی علیه السلام، ثمرات پربهجتی برای ملت ایران دارد؛ فسلفه شعار سال را تبیین و نکاتی درباره آن بیان کرد. 

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۴

دو توصیه مهم امام جمعه کرمان به مدیران فرهنگی/بعضی ها از جایگاه حقوقی ولی فقیه غفلت کردند
خبرگزاری شبستان: نشست صمیمانه تعدادی از مجموعه های فرهنگی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، برگزار و دغدغه ها و پیشنهادات مدیران این مجموعه ها بیان شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۲

لزوم سعه صدر و روی گشاده در کارهای فرهنگی/جریان رسانه ای باید منصف، متقی و پویا باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در نشست با اصحاب رسانه نکاتی متذکر شد و بر لزوم عدالت، انصاف، تقوا و... در جریان رسانه تأکید کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۳

دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان/ راه شهدا، راه روشن و واضح صراط مستقیم است
خبرگزاری شبستان:  دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان با حضور قابل توجه مسئولین و اقشار مختلف مردم در حسینیه ثارالله علیه السلام کرمان همراه با ضیافت شام برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۲۰:۵۹

تأکید امام جمعه کرمان بر توجه ویژه معاونت ریاست جمهوری به زنان سرپرست خانوار
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تصریح به اینکه در نگاه دینی زن و مردم مکمل هستند؛ بر لزوم توجه ویژه به زنان سرپرست خانه تأکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۴

خواست عمومیِ مردم امنیت و معیشت همراه با عدالت است/ دشمن چشم دوخته که مردم در ۲۲ بهمن چه می کنند
خبرگزاری شبستان:  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نکات مهمی در رابطه با اهمیت اجرای عدالت بیان کرد و با اشاره به ایام سالگرد پیروزی انقلاب، دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی را فهرست کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۵

سه اقدام امام جمعه کرمان برای ساماندهی وضعیت مساجد/موافقت نماینده ولی فقیه در استان برای راه اندازی کانون فرهنگی هنری مصلی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید بر اینکه باید در مساجد جریان سازی قوی انجام دهیم بدون اینکه بر کسی ریاست کنیم؛ افزود: همه نهادهایِ درون مسجد باید همراه و همدل باشند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۴

دوران پهلوی، دوره غربت اسلام/ امام(ره)در بعضی حوزه ها نزدیک به مقام عصمت بود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به جایگاه انقلاب اسلامی در تاریخ متمدن ایران، تصریح کرد: امام(ره)در بعضی حوزه ها نزدیک به عصمت است که توانست انقلابی را با این عظمت رهبری کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۱

توسط فرهاد رهبر؛
امام جمعه کرمان به عنوان عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان منصوب شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، امام جمعه مرکز استان کرمان به عنوان عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان منصوب شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۰

اسلام، همه را با سه ارزش مهم می سنجد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بیان داشت: در نگاه اسلام، سه ارزش تقوا و خداترسی، علم و معرفت و جهاد در راه خدا خیلی مهم است و همه را با این سه ارزش می سنجد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۱

دیدگاه امام جمعه کرمان درباره هدایتگری جامعه/ اقامه نماز باید ساماندهی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه چند اتفاق برای هدایت جامعه باید بیفتد و روحانیت در طول تاریخ هدایتگریِ خود این چند مورد را باید مراقب باشد؛ بر تولید اندیشه بر مبنای کتاب و سنت برای هدایت مردم تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۴

بسیج رسانه باید در همه عرصه ها الگو باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تصریح کرد: هر چه نگاه مؤمنانه تر شود انسان ها به هم نزدیک تر می شوند و بسیج رسانه باید در همه عرصه ها الگو و چهره برتر در عرصه رسانه باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۳:۱۳

نیروی انسانی با انگیزه، از مهمترین مباحث در مدیریت اسلامی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان از بحث های مهم در مدیریت اسلامی را نیروی انسانی با انگیزه نام برد و افزود: مدیریت اسلامی، مدیریتِ از درون است و از همه ابزارهایی{دوربین، کارت ساعت و...} که می خواهد مدیر را کنترل کند قوی تر است.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۰:۵۵

دفاع مقدس، سپاه را تبدیل به نیرویی مجهز و هوشمند کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان تصریح کرد: ۸ سال دفاع مقدس برای ما تبدیل به فرصتی شد که شخصیت سپاه به گونه ای شکل گرفت که تبدیل به نیرویی مجهز، آگاه، بصیر و هوشمند شد و این هوشمندی و بصیرت در حوزه های مختلف تداوم دارد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۹:۱۴

آیت الله جعفری در دوران سخت انقلاب و پس از آن، همواره در صحنه بودند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان استان کرمان با برشمردن ویژگی های اخلاقی و رفتاری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سابق کرمان، صمیمانه از ۴ دهه امامت جمعه وی قدردانی کردند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۳:۰۹

اقامه آخرین نماز جمعه حجت الاسلام و المسلمین سید یحیی جعفری در کرمان
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان پس از ۳۸ سال اقامه نماز جمعه در کرمان که چندی پیش به دلیل کهولت سن از این سمت استعفا داد ، امروز آخرین نماز جمعه را در مصلی امام علی (ع) اقامه کرد .

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۴:۴۷