خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمد علیخانی
خسارت ۳۵۰ میلیارد تومانی از عدم اجرای پارک حاشیه ای
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: ۳۵۰ میلیارد تومان از محل عدم اجرای پارک حاشیه ای خسارت دیده ایم.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۵:۳۷

علیخانی در گفت و گو با شبستان:
به زودی تحویل اتوبوس ها به ناوگان اتوبوسرانی تهران آغاز می شود
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: تسهیلات به برخی شرکت ها داده شده است و اقدام عملی در این خصوص در حال انجام است و به زودی تحویل اتوبوس ها به ناوگان اتوبوسرانی تهران آغاز می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۰۹:۰۰

علیخانی در گفت و گو با شبستان:
طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت به شورا می رود
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: پس از تکمیل مطالعات و تا مهر ماه طرح جامع حمل و نقل ریلی به شورای شهر ارائه می شود و پس از تصویب شورا، در شورای عالی ترافیک نیز باید به تصویب برسد تا توسعه خطوط ریلی تهران براساس آن باشد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۹:۱۲

رییس کمیسیون عمران شورای شهر تهران در گفت و گو با شبستان مطرح کرد
فعالیت ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تاکسی اینترنتی در تهران/تدوین آیین نامه نظارت بر تاکسی های اینترنتی
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل عمومی شورای اسلامی شهر تهران از تدوین آیین نامه نظارت بر تاکسی های اینترنتی در وزارت کشور خبر داد و گفت: حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تاکسی اینترنتی در تهران فعالیت می کنند.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۹:۰۷

پس از سه ماه؛
نتیجه اجرای طرح ترافیک جدید به شورا ارائه می شود
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران از تهیه طرح جداگانه اخذ عوارض از بزرگراه‌ها در شورا خبر داد و گفت: نتیجه اجرای طرح ترافیک جدید پس از سه ماه به شورای ترافیک و شورای شهر ارایه می‌شود.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۲:۲۳

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران:
توجه به موضوعات محیط زیستی رکن اصلی برنامه ریزی های شهری قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای پرهیز از پراکندگی فعالیت های مختلف و برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است نمونه ای از اقدامات اساسی با رعایت همه موارد محیط زیستی به صورت پایلوت در شهر تهران انجام شود.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۹:۵۴

عدم پرداخت و تخصیص اعتبار به شرکت مترو/تسهیلات مترو در سایر بخش‌ها هزینه می‌شود
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت:متاسفانه پس از گذشت سه ماه از آغاز مسئولیت شهردار هنوز هیچگونه اعتباری به شرکت متروی تهران برای تکمیل خطوط نیمه تمام مترو پرداخت نشده است.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۳:۲۳

انتقاد علیخانی از شهردار تهران/به رأی مردم احترام بگذارید
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در خصوص انتصابات شهردار تهران تذکر داد و گفت: آقای نجفی به بند ۴ سوگندنامه و رأی مردم احترام بگذارید.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۳:۳۷

علیخانی با حضور در غرفه شبستان:
فعالیت رسانه های دینی در فضای مطبوعات نیاز امروز جامعه است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر تهران با تاکید بر حضور رسانه های دینی در فضای مطبوعاتی کشور گفت: امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی رسانه ها در کشور باشیم.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۰۷:۴۳

آمار متناقض از تعداد کارکنان شهرداری تهران/۱۳۵ هزار نفر از شهرداری تهران حقوق می‌گیرند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران از ارایه آمار متناقض از تعداد کارکنان شهرداری تهران گفت: در حال حاضر شهرداری تهران برای ۱۳۵ هزار نفر فیش حقوقی صادر می‌کند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۳:۱۰

علیخانی به شبستان خبر داد:
افزایش ۳۰ درصدی ترافیک پایتخت در مهر ماه
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه بازگشایی مدارس و تردد هفته اول مهر ماه ۳۰ درصد حجم ترافیک تهران را افزایش می دهد، گفت: با پیش بینی های صورت گرفته و همکاری بین دستگاه ها، امیدواریم حجم ترافیک روان تر شود.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۲:۱۹

تقویت حمل و نقل ریلی، اولویت شورای پنجم/ استفاده از فاینانس برای توسعه مترو
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: با توجه محدودیت منابع مالی در شهرداری تهران، بهترین راه، استفاده از فاینانس ۲۰ ساله است بنابراین باید موانع موجود برای تحقق آن را حل کنیم.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۲:۱۵

امروز؛
ایمنی خطوط ۷ و ۸ مترو در کمیسیون عمران و حمل و نقل بررسی می شود
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش از بررسی ایمنی خطوط ۷ و ۸ مترو تهران در این کمیسیون خبر داد و گفت: هفته آینده اعضای شورای پنجم از این خطوط بازدید می کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۶:۰۵

۲۶۰۰ اتوبوس فرسوده، بمب‌های متحرک در پایتخت
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، ۲۶۰۰ اتوبوس فرسوده را بمب های متحرکی عنوان کرد که در پایتخت در حال تردد هستند.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۵۶