خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

الاثنين ٢٤ جمادى الأولى ١٤٤١

Monday, January 20, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
امام جمعه کرمان:
سردار سلیمانی برنامه چندساله مقاومت را تدوین و در اختیار این جبهه قرار داد
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با تبیین سه معیار برتری سردار سلیمانی بر اساس جهان بینی اسلامی، گفت: در آخرین سفرها حتی برنامه چندساله مقاومت را تدوین کرد و در اختیار جبهه مقاومت قرار داده بود که این حاکی از نبوغ آن شهید است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷

امام جمعه کرمان: 
سردار سلیمانی زینت فرماندهی جبهه مقاومت و سپاه قدس است
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی گفت: برای برخی از مسئولین جایگاه و مسئولیت زینت است که بدون این مسئولیت در بین مردم جایگاهی ندارند اما سردار سلیمانی زینت فرماندهی جبهه مقاومت و سپاه قدس است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۸

پیام امام جمعه کرمان در پی انتصاب سردار قاآنی/مجاهدت مضاعف سربازان ولایت و مقاومت در سراسر جهان ادامه می یابد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پیامی آورده است: با روح پاک آن اسطوره مقاومت؛ مجاهدت مضاعف سربازان ولایت و مقاومت در سراسر جهان اسلامی تا نابودی استکبار جهانی و صهیونیسم پلید ادامه خواهد یافت.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۹

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
سردار سلیمانی نقش برجسته ای در پرطرفدار کردن نگاه انقلابی و اسلامی در دنیا دارد
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه امروز در رأس فرماندهان، شخصیتی جهانی از عشایر قرار دارد؛ گفت: سردار سلیمانی در خدمت رهبری، اسلام را در جهان حمایت و پشتیبانی می کند تا نگاه اسلامی و انقلابی در جهان پرطرفدار و در برابر استکبار موفق شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۸

برنامه های غیرمرتبط با دهه فجر را نباید به نام این ایام تمام کرد
امام جمعه کرمان گفت: یک سری کارهایی در جشن های دهه فجر اتفاق می افتد که هم سنخ ایام پیروزی انقلاب نیست اما چون در این ایام انجام می دهیم اسم دهه فجر روی آن می گذاریم.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۲

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان از حضور جانانه مردم در سالگرد حماسه ۹ دی
امام جمعه کرمان در پیامی آورده است: از صمیم جان به این مردم بصیر و انقلابی درود میفرستم و در برابر بزرگ منشی ایشان سر تعظیم فرود می آورم.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۸:۳۳

قرارگاه فرهنگی استان کرمان پیشرفت حوزه فرهنگ را دنبال می کند
امام جمعه کرمان با بیان اینکه ما در این قرارگاه به دنبال این هستیم پیشرفت خوبی بوجود بیاوریم؛ گفت: هر کس طرح بهتری داد برای او بودجه می گذاریم.

۱۳۹۸/۱۰/۷ - ۱۱:۱۳

جوان گرایی در ستادنمازجمعه کرمان در دستور کار قرار گرفت
امام جمعه کرمان ابرازامیدواری کرد: نسل جدید در کنار نسلی که سالها برای انقلاب زحمت کشیده تغییر جدی برای ستادهای نمازجمعه بوجود آورد.

۱۳۹۸/۹/۲۸ - ۰۹:۱۰

امام جمعه کرمان به‌عنوان رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان منصوب شد
طی حکمی از سوی رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی به‌عنوان عضو و رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان منصوب شد.

۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۱۴:۱۰

مأموریت سازمان تبلیغات در گام دوم انقلاب حساس تر است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: در گام دوم مأموریت سازمان تبلیغات حساس تر، دقیق تر و هوشمندتر است و در حوزه تبلیغ و رساندن احکام دین با همه ظرفیت تبلیغی رسالتی بس بزرگ بر عهده دارد.

۱۳۹۸/۹/۲۴ - ۱۶:۱۱

امام جمعه کرمان:
نامزدهای انتخابات حق نفی و تخریب رقیب خود را ندارند/ از چارچوب اخلاق و دین خارج نشوید
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به در پیش بودن انتخابات و بیان تذکراتی در این باره گفت: هر کسی حق دارد وقتی اسم او اعلام شد به لیاقت و صلاحیت خود در تبلیغات پرداخته و خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهد اما حق نفی و تخریب رقیب خود را ندارد.

۱۳۹۸/۹/۲۴ - ۰۹:۳۵

امام جمعه کرمان:
بالا بردن سطح معرفتی جامعه نیازمند وحدت حوزه و دانشگاه است
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با برشمردن وجوه مشترک حوزه و دانشگاه و اشاره به این نکته که هر دو دشمن واحد دارند؛ گفت: بالا بردن سطح معرفتی جامعه نیازمند وحدت حوزه و دانشگاه است.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۴:۴۷

نمانیده ولی فقیه در استان کرمان:
نمازجمعه باید شناخت افراد از زمانه خویش را افزایش دهد/خطیب جمعه در قامت یک معلم است
امام جمعه کرمان نمازجمعه ها را قلب تپنده فرهنگی یک شهر و محل اجتماع مسلمین در هر هفته دانست و به رسالت های مهم نماز جمعه اشاره و تصریح کرد: انسان با حضور در نمازجمعه باید بتواند شناخت خود را نسبت به زمان افزایش دهد تا فتنه ها را بشناسد.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۴:۵۷

ویژگی های بسیج مانع از آن است که جریانات منفی، کشور را دچار چالش کند
امام جمعه کرمان با بیان اینکه بسیج هر کجا ورود کرده موفق است؛ گفت: تا در این کشور با این ویژگی ها بسیج وجود دارد هیچ جریان منفی نمی تواند این کشور را دچار چالش کند و بسیج به خوبی توانسته مأموریت صدور انقلاب را در جغرافیای وسیع تر از ایران انجام دهد.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۰:۲۲

دستگاه های فرهنگی باید برای افزایش مطالعه، ایجاد انگیزه کنند
امام جمعه کرمان تأکید کرد: مراکز فرهنگی با تشکیل هیئت های اندیشه ورز و برگزاری جلسات به دنبال افزایش سرانه مطالعه باشند.

۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۳:۰۷

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
کیفیت و کمیت در اقامه نماز دچار اشکال است/ فعال بودن مساجد در کرمان قابل دفاع نیست
علی دادی سلیمانی بیان کرد: همه ی مسئولین باید دست به دست یکدیگر دهند و به کمک ستاد اقامه نماز بیایند تا مشکلات نماز استان کرمان حل شود.

۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۴:۳۸

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
سرانه مساجد استان کرمان قابل دفاع است اما در اقامه نماز دچار مشکل جدی هستیم
امام جمعه کرمان گفت: سرانه مسجد در استان ما قابل دفاع است اما فعال بودن مسجد قابل دفاع نیست لذا باید بستر برای نماز فراهم و از بستر فراهم شده استفاده کنیم.

۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۴:۰۴

در جلسه شورای اداری:
امام جمعه کرمان مهمترین مسائل استان را به رییس جمهوری منعکس کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با برشمردن مهمترین مسائل، چالش ها، نیازها و دغدغه های مردم استان، این موارد را به رییس جمهوری منعکس کرد.

۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۱۳:۵۹

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
سردار سلیمانی، دفاع مقدس را به مقاومت در صحنه بین المللی و جهانی متصل کرد
امام جمعه کرمان گفت: امتیاز دیگر استان کرمان که خدای تبارک و تعالی عنایت کرده هشت سال جنگ تحمیلی را با تقدیم یک فرمانده رشید و شجاع و مخلص و خداترس دارد که دفاع مقدس را به مقاومت در صحنه بین المللی و جهانی وصل کرد.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۳:۴۷

امام جمعه کرمان از نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای بازدید کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای در دانشگاه شهید باهنر بازدید کرد.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۵:۴۵