خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
انتقاد امام جمعه کرمان از روزه خواری در سطح شهر و کم رنگ بودن نقش دستگاه های نظارتی
امام جمعه کرمان گفت:  گزارش های رسیده حاکی از آن است در سطح شهر و مراکزی که باید به مردم سرویس دهند روزه خواری وجود دارد و دستگاه هایی که باید برخورد جدی کنند کم کاری دارند که باید موضوع را جدی تر بگیرند.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۱:۲۸

متولیان موقوفات مسئولیت سنگین شرعی به عهده دارند
امام جمعه کرمان افزود: مدیریت اموال و امکاناتی که در دست ما قرار می گیرد مهم است لذا مسئولیت متولیان وقف سنگین است و آنان امین موقوفات هستند.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۰۰:۰۶

امام جمعه کرمان:
عربده کشی، جزئی از جنگ روانی دشمن است/ مردم را باید معتقد به دفاع نگه داشت
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه ترس دشمن مانع جنگ نظامی او علیه ایران است؛ بر اهمیت توجه به جنگ اقتصادی، روانی و فرهنگی دشمن تاکید کرد و گفت: مردم را باید معتقد به دفاع نگه داشت.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۴:۰۸

قطعا'' استکبار وارد جنگ نظامی با ایران نمی شود/وظایف رهبری در قانون اساسی مشخص است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به شرایط جاری کشور، پاسخی اجمالی به بعضی از شبهات مطرح شده داد.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۲۱:۴۵

امام جمعه کرمان:
مسئولین به فکر مشکلات مالی مردم باشند/ اقدام متقابل ایران در خصوص برجام جدی و شجاعانه است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه همه گرانی ها ریشه خارجی ندارد و بعضی مشکلات بازار از بی عرضگی مسئولان است، درباره اقدام متقابل ایران در خصوص برجام، موضع کشورمان را جدی و شجاعانه اعلام کرد.

۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۳:۵۶

معلمان روحیه انقلابی را ترویج کنند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، ترویج روحیه انقلابی توسط معلمان در مواجهه به سندهای بی سنخیت با مبانی دینی تاکید کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۴:۰۵

امام جمعه کرمان:
مداقه ای در شخصیت شهید مطهری/ کسی که عالم به زمان خود باشد مورد هجوم اشتباهات قرار نمی گیرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبیین بخشی از ویژگی های شخصیتی شهید مطهری، او را عالم به زمان خود دانست که در جریانات زمانه هضم نشد بلکه با بهترین شیوه آن را مدیریت کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۰۹:۱۳

توصیه های مهم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در خصوص جشن های نیمه شعبان
امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه یک بخش جشن های نیمه شعبان شادی و نشاط و بخش دیگر ذکر و دعا است که باید آن را جدی بگیریم و به همین دلیل دعا و احیا دارد؛ توصیه های مهمی را بیان کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۲:۴۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از مناطق سیل زده در استان خوزستان بازدید کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در سفر به استان خوزستان به منظور حضور و بازدید از مناطق سیل زده به ویژه شهرستان حمیدیه که استان کرمان مسئولیت بازسازی آن را به عهده دارد، در جریان آخرین وضعیت این مناطق قرار گرفت.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۵:۵۱

اولویت های مهم فرهنگی استان کرمان از دیدگاه نماینده ولی فقیه و امام جمعه
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تصریح کرد: ۵ مسئله کلان باید در اولویت قرار گیرد تا ارتقاء فرهنگی در استان زودتر اتفاق بیفتد.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۴:۱۷

سپاه پاسداران بزرگترین قربانی تروریست/ تحقیر آمریکا، از دلایل مخالفت با این نهاد مقدس است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان تذکراتی اخلاقی درباره اقدام سخیف آمریکایی ها علیه سپاه پاسداران نیز تحلیل هایی ارائه داد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۴:۰۰

اخلاق محوری و اخلاص از ویژگی های بارز زندگی شهید صیاد شیرازی است
با بیان اینکه از بخش های برجسته زندگی آن شهید اخلاق محوری و اخلاص دانست و تصریح کرد: هر گاه فرصت می یافت خود را به علمای اخلاق در قم می رساند و دستورالعمل اخلاقی می گرفت.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۱:۳۵

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
سپاه مخلص‌ترین و مجاهدترین افراد را در خود جای داده است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان سپاه را برخوردار از مخلص ترین، مؤمن ترین و مجاهدترین انسان ها در ۴ دهه انقلاب دانست و گفت: در هنر هم همین است وقتی مؤثر شوید به جای استقبال از شما، موضع می گیرند.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۵۱

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
موضع دشمن در مقابل سپاه کاملا احمقانه و ناجوانمردانه است
نماینده ولی فقیه در استان کرمان، اقدام آمریکا در مقابل سپاه را نشان از عصبانیت دشمن در روزهای اخیر از نظام اسلامی و نهادهای مؤثر در آن بیان کرد و گفت: موضع دشمن در مقابل سپاه کاملا احمقانه و ناجوانمردانه است.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۳:۴۸

داشتن انگیزه و اراده همراه با ثبات مدیریت در مجموعه های علمی، کشور را دچار تحول جدی می کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اراده و ثبات مدیریت در مجموعه های علمی کشور را مهم خواند و رونق تولید را بسته به تبدیل علم به ثروت و ایجاد بستر برای بروز خلاقیت ها دانست.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۸:۲۳

ماه های رجب و شعبان، باند پرواز برای ماه رمضان است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان توصیه کرد: هر کس می خواهد بهره لازم و حظّ رمضان را درک کند باید رجب و شعبان را دریابد و الا مستقیم سراغ رمضان رفتن مانند هواپیمایی است که بدون قرار گرفتن بر بستر مناسب بخواهد پرواز کند.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۱:۰۶

تأکید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بر کاهش وابستگی تولیدکنندگان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در دیدار اقشار مختلف نکاتی بیان کرد و رهنمودهایی نیز ارائه داد.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۳:۴۹

امام جمعه کرمان
لزوم ترمیم مسئله هسته ای کشور/ اروپا هم نمی تواند پیشرفت های ایران را ببیند
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با بیان مسائلی اعتقادی، اجتماعی و سیاسی بر ایجاد بستر مناسب برای ورود و پیشرفت جوانان در عرصه هسته ای تاکید کرد.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۳۶

پیام های نوروزی امام جمعه و استاندار کرمان/ تاکید بر تجمیع همه ظرفیت ها در راستای گام دوم انقلاب
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار با تبریک سال نو، تلاش همگان در راستای گام دوم انقلاب را مورد تاکید قرار دادند.

۱۳۹۸/۱/۱ - ۰۳:۴۴

شأن و جایگاه مردم باید حفظ شود/ گرانی های کمر شکن آنان را اذیت می کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تاکید کرد: در سال ۹۸ همه باید در کنار هم باشیم کمک کنیم برخی از گرانی های کمرشکن که مردم را اذیت می کند و ریشه داخلی دارد دولتمردان آن را رفع کنند مردم عزیز باید شأن و جایگاه شان حفظ شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۷