خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
انبوه جوانان انقلابی، فداکار و از جان گذشته آماده و مهیا برای عرصه های مختلف هستند
امام جمعه کرمان تصریح کرد: وجود انبود جوانان انقلابی، فداکار و از جان گذشته در کشور در تمام عرصه ها آماده و مهیا هستند و اگر کوچکترین احساسی کنند که کشور به حضور آنها نیاز دارد، پا به عرصه میدان می گذارند و از جان خود می گذرند.

۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۳:۲۸

پردازش واقعیِ عملکرد و خاطرات شهدا، اثر سازنده بر نسل جدید دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: آثار شهدا از خاطره و عملکرد را هرچه واقعی تر به آن بپردازیم و زمان امروز را به دیروز- دوران دفاع مقدس- نزدیک تر کنیم روی نسل جدید اثر سازندگی خود را دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۳

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
عدم توازن میان تولید و توزیع از مشکلات حوزه فرهنگ / کانون های فرهنگی مساجد فعال تر و جدی با ایده های جدید پیش می رود
صالحی با اشاره به مشکل حوزه فرهنگ در عدم توازن میان تولید و توزیع، تاکید کرد:  فرهنگ اگر می خواهد ثبات داشته باشد باید ظرفیت های مردمی مورد توجه باشد؛

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
دستاوردهای انقلاب در سایه اسلام حاصل شد/ مسئولان در شعار و عمل جوابی محکم به بیانیه گستاخانه اروپا بدهند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر حضور پررنگ همگان در ۲۲ بهمن، تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دستاوردها و عزت و افتخار بزرگی در سایه اسلام برای مردم رقم زد و در استکبار ستیزی نمونه ندارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۷

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
اولویت بودجه‌های فرهنگی را باید به مساجد داد
رییس سازمان تبلیغات اسلامی، مسجد را پدیده‌ای پرظرفیت دانست و گفت: باید از این فرصت بی‌بدیل بهره گرفت و اولویت بودجه‌های فرهنگی را به مساجد داد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۲

نسل جوان حتما'' زندگی شیخ عباس قمی را بخواند/به استناد ریشه های دشمنی آمریکا، در یک جنگ تمام عیار هستیم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به نکاتی معرفتی در خصوص حسابرسی اعمال در قیامت، به مناسبت های جاری هم اشاره کرد و درباره دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران نکاتی بیان کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۵

کرمان، استانی فعال و موثر در سیاست های کلان نظام است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر توجه به ظرفیت های مختلف استان  کرد: کرمان در ظرفیت های متعدد حرف برای گفتن در کشور دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
همه وعده ها در خصوص برجام توخالی است/ مسئولان به تبعیت از مردم، تابع رهبری باشند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تحلیلی پیرامون فرمایشات اخیر رهبری، نکات مهمی متذکر شد و تاکید کرد: مسؤولان باید تابع ولی امر باشند و در همه لایه‌های مدیریتی کشور این امر جدی گرفته شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۲

اجرای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به اراده و جدیتی مضاعف در صحن عمومی جامعه دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تاکید کرد: در صحن عمومی جامعه نیاز به اراده و جدیت مضاعف است تا امر به معروف و نهی از منکر را همانگونه که خدا فرموده پیاده کرد و آثار خوب آن را ببینیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۰

پاسداشت بصیرت//(۳)
سه عنصر در شکل گیری فتنه دخیل است/۹ دی کشور را بیمه کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بازخوانی فتنه ۸۸، عوامل مؤثر در شکل گیری فتنه، بسترسازی برای آن و حرکت اصیل مقابله کننده با این جریان باطل را تبیین کرد و گفت: نباید اجازه داد دشمن با یارگیری، نظام را دچار مشکل کند.

۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۰۹:۰۱

آیت الله شاهرودی در عمل به اسلام از هیچ شماتت و توهین و تهدیدی هراسناک نشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تصریح کرد: در عمل به اسلام از هیچ شماتت و توهین و تهدیدی هراسناک نشد.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۹:۰۵

امام جمعه کرمان:
اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، بزرگترین مشترکات احزاب سیاسی است
امام جمعه کرمان با متذکر شدن این نکته که پیرو مکتبی هستیم که اولین شعار آن تقوای الهی است؛ تصریح کرد: خاطرنشان کرد: اسلام و نظام بزرگترین مشترکاتی است که با آن در کنار هم قرار می گیریم،

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۰:۲۰

آینده درخشان ورزشی در انتظار کرمان/ روحیه ورزشکاری مهمتر از اصل ورزش است
وزیر ورزش و جوانان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و راجع به کلیاتی درباره ورزش گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۰:۳۵

عشق به اهل بیت در قلوب مردم، سرمایه ای برای استفاده در تقویت مکتب ولایت است
مدیر موسسه غدیرشناسی اظهار داشت: ما رایگان اهل بیتی نشدیم و ائمه و امامزادگان خرج ما کردند لذا سرمایه ولایت بزرگترین سرمایه عالم است که دشمن تلاش می کند آن را که از چنگ ما بیرون بیاورد.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۰۸

در ششمین اجلاس استانی نماز مطرح شد؛
انتقاد امام جمعه کرمان از تداخل جلسات اداری با وقت نماز/جدیت استانداران، مشکل را حل می کند
امام جمعه کرمان در ششمین اجلاس استانی نماز با موضوع ''شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز''، از تداخل جلسات اداری با وقت نماز گلایه کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۹:۵۷

آغاز بکار قرارگاه فرهنگی استان کرمان با حمایت معین های اقتصادی استان
قرارگاه فرهنگی با همراهی معین های اقتصادی استان کرمان به پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان آغازبکار کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۳:۰۳

جریان امام حسین علیه السلام روز به روز پررنگ تر و قوی تر می شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به استقبال رو به رشد از اجتماع عظیم اربعین، خاطرنشان کرد: جریان امام حسین علیه السلام جریانی است که هر چه جلوتر می رود پررنگ تر، قوی تر و پویاتر می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۵۵

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
شهید مطهری هیچگاه جو زده نشد/امیدوارم بینش مطهر به سرعت در استان کرمان فراگیر شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به ویژگی های شهید مطهری و عواملی که در شخصیت او اثرگذار بوده، طرح بینش مطهر را حاصل اخلاص شهید مطهری در نوشتن دانست و ابراز امیدواری کرد: این طرح به زودی در استان کرمان فراگیر شود.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۴۱

ارزش واقعی اسلامیت نظام در تبعیت همه جانبه از اسلام متجلی می شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب را نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت:  اسلامیت یعنی رأی مردم در زیر سایه اسلام و زمانی این آراء ارزش واقعی خود را نشان می دهد که تبعیت از اسلام در همه زمینه جاری و ساری شود.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۲:۲۹

حکومت هادر طول تاریخ از عدم تخصص و امانت داری مسئولان آسیب دیدند
نماینده ولی فقیه در استان کرمان خاطرنشان کرد: در طول تاریخ همیشه ازعدم رعایت این دو شرط، حکومت ها آسیب دیدند و متخصص ها خیانت کردند؛ یا  اینکه آدم های پاکی که علم لازم را نداشتند و متناسب با مأموریت خود آگاه نبودند.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۱:۰۱