خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه کرمان
نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
اربعین؛ جمع شدن مردم از همه بلاد اسلامی به دور کانون امامت را عملاً نشان داد
امام جمعه کرمان اظهار داشت: اربعین عملاً نشان داد می شود در کانون امامت، مردم فوج فوج از کل بلاد اسلامی جمع شوند و دور یک کانون؛ یک حرکت هماهنگ و هم جهتی شروع کنند و به بهترین وجه ممکن به پایان برسانند.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۳:۱۸

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
تصمیم گیری های پراکنده نمی گذارد مسجد قد عَلَم کند
امام جمعه کرمان به حضور نهادهای مختلف از جمله پایگاه بسیج، کانون مسجد، هیئت امنا، امام جماعت و... در مسجد اشاره و ابراز کرد: مساجد دچار تقسیم قدرت و تقسیم تصمیم گیری شدند و عمق تصمیم گیری های پراکنده نمی گذارد مسجد قد عَلَم کند.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۱:۳۲

نماینده ولی فقیه در استان کرمان در جمع مردم راین:
اسلام با هیچ ظالمی سر سازش ندارد/رفتار یک مسلمان باید بر مبنای اعتقاد به دین اسلام باشد
امام جمعه کرمان گفت: آنچه امام حسین علیه السلام در سال ۶۱ هجری برای جامعه بعد از خود پیام دادند این است که اسلام دین ظلم ستیز است و با ظالم و تجاوزکار و کسی که حق و حقوق مردم و اخلاق و معنویت را رعایت نمی کند و با اهل گناه و معصیت سازشکاری ندارد.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۵:۵۶

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
انقلاب اسلامی پای شعارهای خود ایستاده/برای خدمت به نظام گرایش های سیاسی را کنار بگذاریم
امام جمعه کرمان گفت: مخالف و دشمن زیاد داریم که علیه ما صف کشیدند اما یک اعتقاد داریم و آن اینکه می خواهیم آزاد باشیم؛ نه به کسی ظلم کنیم و نه کسی به ما ظلم کند و جمهوری اسلامی ایران موفق شده تحت ولایت پای شعارهای خود بایستد.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۴:۳۱

ششمین سفر امام جمعه کرمان/ نماینده ولی فقیه در استان وارد راین شد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در ادامه سفرهای درون استانی، به شهر مذهبی تاریخی راین سفر کرد.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۰۷:۵۱

گزارش پنجمین سفر شهرستانی امام جمعه کرمان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پنجمین سفر شهرستانی خود از زمان انتصاب تاکنون؛ به شهرستان زرند رفت و با اقشار مختلف دیدار کرد.

۱۳۹۸/۷/۶ - ۲۱:۳۷

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
نجات مظلومان جهان و ایجاد بستر برای ظهور، هدفی والاتر از انقلاب که ملت ایران دنبال می کند
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با تبیین محرومیت هایی که باعث شد ملت ایران انقلاب کند؛ اظهار داشت: هدف والاتر ملت ما این بود که جهان مظلوم را نجات بدهیم و بستر را برای ظهور حضرت ولی عصرعجل الله تعالی فراهم کنیم.

۱۳۹۸/۷/۳ - ۱۲:۵۶

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان
جمهوری اسلامی ایران مرکز جریان مقاومت است
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی گفت: جریان مقاومت در سراسر دنیای امروز، فرماندهی رهبر عالیقدر نظام جمهوری اسلامی را به صراحت بیان کردند و نشان دادند مرکز مقاومت جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۰۹:۱۶

امام جمعه کرمان:
عنان جامعه نباید به دست نامحرمان بیفتد/ مذاکره زمانی اتفاق می افتد که توبه در قول و عمل باشد
امام جمعه کرمان با بیان نکاتی کاربردی در خصوص اقدامات مهم پیامبر پس از تشکیل حکومت اسلامی، گفت: پیامبر از همان آغاز سعی داشت مقام و منصب ها با صاحب مقام تناسب داشته باشد و این از برنامه های مهم اسلام است.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۳:۵۵

امام جمعه کرمان:
جریان کفر و نفاق ضربه های زیادی به اسلام زد/مذاکره با اروپایی ها گرهی را باز نمی کند
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به ریشه ها و بسترهای حادثه عاشورا، نکاتی بیان کرد و سپس درباره مسائل جاری کشور تذکراتی داد.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۴:۱۳

رئیس کمیته امداد امام خمینی:
کمیته امداد به دنبال مدل‌های جدید توانمندسازی است/ لزوم حذف هر چه سریع‌تر یارانه پردرآمدها
بختیاری در دیدار با امام جمعه کرمان گفت: کمیته امداد تجربه ۴۰ ساله دارد و کارهای ارزشمندی در توانمندسازی انجام شده است اما باید حتماً از مدل‌های جدید، فناوری و شرکت‌های دانش بنیان استفاه کنیم.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۶:۴۰

مدیران باید فرصت لازم برای پاسخگویی به درخواست‌های مردم را داشته باشند
امام جمعه کرمان خدمت رسانی به مردم را بسیار مهم خواند و با تأکید بر اینکه جلسات متعددی که معمولاً جلوی خدمت‌رسانی به مردم را می‌گیرد در اول یا آخر وقت اداری برگزار شود؛ افزود: مدیران باید فرصت لازم برای پاسخگویی به درخواست‌های مردم را داشته باشند.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۰۹:۳۳

امام جمعه کرمان:
خبرنگار باید با شجاعت همراه با حفظ دیانت، واقعیت را منتقل کند
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی، دیانت را نخستین شرط خبرنگاری دانست و تصریح کرد: پس از تدین، خبرنگار باید شجاعت و جرأت نقل یک خبر واقعی را داشته باشد.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۲۲:۲۰

امام جمعه کرمان:
وثاقت در اطلاع رسانی مورد تأکید شرع مقدس است
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی خبرنگاری را مسئولیتی سنگین و مهم خواند و تصریح کرد: در شرع مقدس اسلام خیلی تاکید شده که کسی خبری را منتشر می کند باید مورد وثوق و مورد اعتماد باشد.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۵:۰۴

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
سلسله جلیله روحانیت و در رأس آن امام(ره)بشریت را در دنیای امروز بیدار کرد
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی تصریح کرد: سلسله جلیله روحانیت و در رأس آن امام عزیز با مجاهدت و قدرت الهی خود بشریت را در دنیای امروز بیدار و آدمی را از اسارت، آزاد و قلداران قرن را سرکوب و سنت و سیره علوی را احیا کرد.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۳:۲۹

امام جمعه کرمان:
آمران به معروف باید مورد حمایت باشند
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به سالگرد اقامه اولین نمازجمعه در تهران دستاوردهای این نماز را بیان کرد و گفت: ۴۰ سال از اقامه نماز جمعه گذشت که از سال ۵۸ به صورت رسمی به وسیله مرحوم طالقانی اقامه و آرام آرام تبدیل به شبکه ای شد.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۴:۲۴

خطیب جمعه کرمان:
لزوم ایستادگی جوان مسلمان در برابر حربه دلزدگی از دین/ خون های مقدسی پای حجاب ریخته شده است
حجت الاسلام عربپور با بیان نکات اخلاقی، مطالب متنوعی در حوزه های مختلف از جمله مناسبت ها و مسائل روز کشور بیان کرد.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۴:۲۶

شبستان گزارش می دهد:
بازدید امام جمعه کرمان از مراکز وابسته به بهزیستی/ ۲۵ درصد مأموریت این سازمان متوجه حمایت از اقشار آسیب پذیر است
مدیرکل بهزیستی استان کرمان در جریان بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از مراکز وابسته به این نهاد؛ اظهار داشت: ۲۵ درصد مأموریت های ما متوجه حمایت از خانواده ها و اقشار آسیب پذیر است.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۱:۰۱

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
مردم باید احساس کنند کالای قاچاق به زندگی آنان ضربه می زند
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی با برشمردن پیش فرض های لازم برای موفقیت در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اظهار کرد: مردم باید احساس کنند کالای قاچاق به زندگی آنان ضربه می زند.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۳:۳۵

امام جمعه کرمان:
مدیریتی که خود را در پیشگاه خدا مسئول بداند موفق است
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی سه مقوله در رابطه با کار موفق و مدیریت پیشتاز مؤثر دانست و تصریح کرد: مدیریتی که خود را در پیشگاه خدا مسئول بداند موفق است.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۴:۰۶