خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدجواد آذری جهرمی
آذری جهرمی در شورای اداری اصفهان:
برخورد جدی دولت با دستگاه های اجرایی دارای دفاتر پیشخوان
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی دولتی به هیچ عنوان حق ایجاد دفاتر پیشخوان را ندارند، بر لزوم برون سپاری خدمات این دستگاه ها بر اساس آیین نامه جدید به دفاتر پیشخوان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۴:۴۷

آمار دروغین به مردم ندهید/ مردم را فساد موجود عصبانی می کند نه قطعی اینترنت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه مردم را فساد موجود عصبانی می کند نه قطعی اینترنت، گفت: مسئولین آمار دروغین به مردم ندهند.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۵:۰۷

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:
حضور ۶۲۱ نرم‌افزار گیلانی در بازار اپلیکیشن‌ها
خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به رشد استان گیلان در شاخصه های توسعه فناوری اطلاعات، گفت: ۶۲۱ نرم‌افزار موبایلی از گیلان در بازار اپلیکشن ها حضور دارند.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۳:۰۲

فاز اول پروژه مخابراتی U.S.O در دزفول افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: فاز اول پروژه مخابراتی U.S.O امروز (۲۸ اسفند) با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در بخش شهیون دزفول افتتاح شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۸

وزیر ارتباطات وارد خوزستان شد
خبرگزاری شبستان: محمد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز (۲۸ اسفند) از طریق فرودگاه دزفول وارد خوزستان شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۰

بازدید وزیر ارتباطات از پایانه مرزی شلمچه
جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز دوشنبه به همراه جمعی از مسئولان استان از پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۳:۰۷

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به خوزستان سفر کرد
خبرگزاری شبستان: محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به منظور بازدید از مرزهای شلمچه و چذابه به خوزستان سفر کرد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۱۲

کهگیلویه و بویراحمد نیاز به نگاه ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول یکی از پایگاه‌ های خبری کهگیلویه و بویراحمد در انجام بخشی از وظایف رسانه ‌ای با اشاره به مشکلات و وضعیت موجود ارتباطات، این استان را نیازمند نگاه ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۰:۴۳

مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات
مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۲:۵۸

اولین همایش ملی فناوری کوانتومی
اولین همایش ملی فناوری کوانتومی صبح امروز یکشنبه با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و مسئولان علمی کشور در محل سازمان انرژی اتمی برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۳:۲۷