خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
تکمیل خدمات روبنایی مسکن مهر نیازمند ۸۴ میلیارد تومان اعتبار است
جعفری با بیان اینکه عمده مشکل سایت‌های مسکن مهر خراسان جنوبی در بحث کمبود فضای آموزشی، فاضلاب، کمبود فضای سبز و آسفالت است، گفت: در مجموع تکمیل خدمات روبنایی در سایت‌های مسکن مهر استان نیازمند ۸۴ میلیارد تومان اعتبار است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۲

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی خبر داد:
اخذ مجوز ماده ۵۶ برای تأمین اعتبار مورد نیاز پروژه محور بیرجند- قاین
جعفری گفت: فراخوان برای جذب سرمایه‌گذار برای تأمین اعتبار پروژه محور بیرجند-قاین انجام شده که تاکنون به نتیجه نرسیده و پیگیری تأمین اعتبار برای این پروژه با اخذ مجوز ماده ۵۶ برای جذب اعتبار از بانک ملی صورت گرفته است.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۶:۰۶

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
نیاز به احداث ۵۰۰ كيلومتر باند دوم در خراسان جنوبی/ ردیف اعتباری پروژه راه آهن ضعیف است
جعفری با بیان اینکه خراسان جنوبي در برخورداری از باندهای دوم راه ها با میانگین کشوری ۵۰۰ کیلومتر فاصله دارد، گفت: پروژه راه آهن بیرجند- زاهدان از سال ۹۳ در ردیف بودجه قرار گرفته اما متأسفانه اعتبارات آن بسیار ضعیف است.

۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۴:۵۸

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
مطالبات پیمانکاران خراسان جنوبی۱۶۰ میلیارد تومان است
جعفری با بیان اینکه مطالبات پیمانکاران در سطح استان ۱۶۰ میلیارد تومان است، گفت: باندهای دوم در دست اجرا یک هزار و ۸۶۵ کیلومتر در استان است که معادل ۲۷ درصد آن به بهره برداری رسیده است.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۲:۴۰

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
تبدیل بزرگراه بیرجند- قاین به آزادراه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه برای تبدیل بزرگراه بیرجند- قاین به آزادراه ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: از این میزان ۱۰۰ میلیارد تومان توسط وزرات راه و شهرسازی و مابقی توسط سرمایه گذار تامین می‌شود.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۶:۲۱

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اعلام کرد:
طلب۱۵۰ میلیاردی پیمانکاران محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر مطالبات پیمانکاران پروژه دوبانده‌سازی محورهای مواصلاتی دیهوک- فردوس- بجستان و بیرجند - قاین و گناباد ۱۵۰ میلیارد تومان است.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۴

همزمان با دهه فجر؛
۶۷ کیلومتر راه روستایی در خراسان جنوبی بهره‌برداری می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از افتتاح ۱۴ پروژه راه روستایی به طول ۶۷ کیلومتر با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: در حال حاضر ۹۶ روستای خراسان جنوبی فاقد راه آسفالته هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۱

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
بازنگری در طرح تفصیلی اراضی پادگان ۰۴ بیرجند /۹۵۰ واحد مسکن مهر از تعهد خراسان جنوبی باقی مانده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه تعهد استان برای ساخت مسکن مهر ۳۱ هزار و ۲۴۷ واحد بوده، گفت: تاکنون ۹۰ درصد این واحدهای مسکن مهر به اتمام رسیده و ساخت و تکمیل ۹۵۰ واحد باقی مانده است.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۲:۳۵

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
جانمایی ۱۸۵۰ آبادی استان در سامانه کاداستر/ ۷ بافت قدیمی بیرجند بازآفرینی می شوند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه هفت بافت قدیمی بیرجند بازآفرینی می شوند، گفت: برای نگهداری کمربند سبز بیرجند- زابل به اعتباری حدود یکصد میلیون تومان در هر سال نیازمند هستیم.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۴:۰۳

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
پروژه های اقتصاد مقاومتی راهسازی خراسان جنوبی به طول ۱۶۴ کیلومتر اجرا شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به اجرای ۱۶ پروژه راهسازی اقتصاد مقاومتی در سال گذشته در استان، گفت: تاکنون ۱۶۴ کیلومتر این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده و عملیات اجرایی ۳۵ کیلومتر دیگر در دست اجرا است.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۵:۵۱

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
۱۵۶ کیلومتر از پروژه های باند دوم استان آماده آسفالت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۵۶ کیلومتر از پروژه های باند دوم استان آماده آسفالت است گفت: تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها نیازمند یک هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال اعتبار است.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۶:۴۰

تا پایان نیمه نخست امسال؛
۱۵۶ کیلومتر از راه‌های باند دوم خراسان جنوبی تکمیل می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۷ نقطه حادثه خیز در راه های استان شناسایی شده است، گفت: امسال تکمیل ۱۵۶ کیلومتر باندهای دوم جاده های استان در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۴:۳۴

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
بیرجند در محاصره گسل ها/ برخی مالکین ناظرگریز هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مجموعه گسلهای باقران، بجد، امیرآباد و شکراب در اطراف شهر، بیرجند را بصورت جدی تهدید می کند،گفت:بیشترین تعداد زلزله بزرگتر از ۷ ریشتر کشور در صدسال اخیر در خراسان جنوبی رخ داده است.

۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۲:۵۷

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
۱۸۰ کيلومتر راه روستايي تا پايان امسال به بهره برداري مي رسد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در سال جاری یکصد و ۸۰ کيلومتر راه روستايي در استان به بهره برداری مي رسد.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۶:۴۳

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اعلام کرد:
۲۰ نقطه استان در اولویت ایمن سازی/ بهره برداری از ۱۰۰ کیلومتر باند دوم جاده‌های استان در هفته دولت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال ۲۰ نقطه استان در اولویت ایمن‌سازی قرار گرفت، گفت: ۲۲۰ کیلومتر از باندهای دوم بزرگراه‌های خراسان جنوبی آماده آسفالت است.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۲:۵۴

محور بیرجند- قائن روزی ۳۰ نفر کشته می دهد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ۷ كيلومتر از محور بیرجند- قائن برای آسفالت شدن آماده است، گفت: بیشترین تصادفات استان در راه‌های دوطرفه اتفاق می افتد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۶

۱۸۰ هکتار سکونتگاه غیر رسمی در خراسان جنوبي وجود دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از وجود ۱۸۰ هکتار سکونتگاه غیر رسمی در استان خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۷

با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی؛
۹۷۴ واحد مسکن مهر در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
خبرگزاری شبستان: ۹۷۴ واحد مسکن مهر خراسان جنوبی امروز (۱۷ بهمن) با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی،استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۸

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خبر داد:
افتتاح ۱۰۰ کیلومتر راه در دهه فجر/کاهش ۳۰ درصدی تصادفات و تلفات جاده‌ای استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از افتتاح ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی و فرعی در دهه فجر امسال خبر داد که ۳۵ کیلومتر آن به صورت مشارکتی انجام شده است.

۱۳۹۴/۹/۲۹ - ۱۲:۵۷

طرح راهداری و ترافیک زمستانی خراسان جنوبی آغاز شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی از آغاز طرح راهداری و ترافیک زمستانی در استان خبر داد و گفت: این طرح تا ۲۵ اسفند ادامه دارد.

۱۳۹۴/۹/۲۳ - ۱۴:۲۵