خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

الخميس ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤٠

Thursday, August 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره ملی موسیقی جوان
دف نوازان در جشنواره ملی موسیقی جوان نواختند
پانزدهمین روز از سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در تاریخ بیست و دوم مردادماه در تالار رودکی به نوازندگان ساز دف در بخش موسیقی دستگاهی اختصاص داشت.

۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۱۴:۳۹

مهرداد پاکباز:
جشنواره موسیقی جوان همانند نفت سرمایه ملی است
عضو هیئت داوران بخش موسیقی کلاسیک سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان این جشنواره را مثل نفت یک سرمایه ملی بزرگ دانست و گفت: باید با برنامه ریزی و هدف مشخص با جشنواره موسیقی جوان برخورد شود و گرنه یک چیز مخرب خواهد شد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۵:۱۸

فراخوان جشنواره ملی موسیقی جوان منتشر شد
«سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان» در سه بخش اصلی (موسیقی دستگاهی ایران، موسیقی نواحی ایران و موسیقی کلاسیک) برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۷

هومان اسعدی در نشست جشنواره ملی موسیقی جوان:
تهران بیش از هر شهر دیگری امکان برگزاری جشنواره موسیقی جوان را دارد
دبیر دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی با بیان اینکه در شرایط فعلی منطقی ترین راه برگزاری جشنواره موسیقی جوان در تهران است،گفت:در هر جایی جشنواره موسیقی جوان برگزار شود همین مشکلات وجود دارد تهران بهتر از هر شهری امکانات برگزاری جشنواره موسیقی را دارد.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۵:۳۰

هومان اسعدی در نشست یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
حضور جوانان در جشنواره ملی موسیقی جوان ۲۵ درصد افزایش داشته است
خبرگزاری شبستان:دبیر یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با ابراز امیدواری از رشد ۲۵ درصدی حضور جوانان در جشنواره ملی موسیقی جوان نسبت به دوره های قبل گفت: در تمامی مراحل تیمی از اساتید بنام کنار جشنواره هستند.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۴:۰۸