خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

الخميس ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٢

Thursday, November 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام میرصادقی
یک کارشناس مهدوی بیان کرد
هفت «صاد» که باید برای ظهور مهیا شود/استغفار در ماه رجب فرصت مهم دل تکانی
حجت الاسلام میرصادقی با بیان اینکه برای درک ربیع الانام ابتدا باید خود را در معرض نسیم های الهی قرار دهیم، گفت: انسان می تواند با الهام گرفتن از رسم خانه تکانی ویژه بهار طبیعت به دل تکانی برای درک بهتر بهار مردمان بپردازد.

۱۳۹۸/۱/۵ - ۰۹:۴۴

یک کارشناس مهدوی بیان کرد:
رسانه ملی یک هزارم غرب تولید مهدوی ندارد/تبلیغ را به انتظار ترجیح می دهند!
حجت الاسلام میرصادقی گفت: کاش یک هزارمی که در غرب بدون پشتوانه علمی درباره مهدویت در حال تولید محتوا و کار رسانه ای است، در جامعه اسلامی ما با این منابع عظیم اعم از آیات قرآن و روایات درباره امام زمان(عج)، کار رسانه ای صورت می گرفت.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۰:۱۲

کارشناس مهدوی در گفت وگو با شبستان:
حمایت از کالای ایرانی وظیفه منتظر است/ارتباط انتظار با صبر در بهبود شرایط اشتغال و تولید
خبرگزاری شبستان: بنابر فتوای بسیاری از مراجع تقلید، خرید کالاهای خارجی که به دشمنان سود برساند، حرام است لذا منتظران ظهور باید در تبعیت از مراجع تقلید خرید کالاهای خارجی را تحریم کنند تا حمایتی از تولید داخل و زمینه ساز ایجاد اشتغال برای جوانان باشد.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۰۹:۰۲

مسئول اجرایی معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
کدام دیدوبازدیدها دل امام زمان(عج) را شاد می کند؟!/صله رحم های نوروز؛ فرصت یارگیری در صف انتظار
خبرگزاری شبستان: صله رحم در سر زدن به اقوام خلاصه نمی شود بلکه یک منتظر باید از این فرصت برای یارگیری و منتظرپروری استفاده کند؛ توجه به امام زمان(عج) در دیدوبازدیدهای نوروزی می تواند برکات را برای یک سال آدمی رقم بزند.

۱۳۹۷/۱/۱ - ۰۸:۴۹

مطالبات مهدوی مردم از رسانه ملی؛
مهدویت را مهمان فیلم و سریال ها کنیم/چرا پاسخ رسانه ای به ادعاهای آخرالزمانی غرب نمی دهیم؟!
خبرگزاری شبستان: رسانه باید به مرتبط بودن نیاز روز جامعه با پیام مهدوی، توجه کند زیرا روش های تحمیلی و اجباری اثربخش نیست؛ همچنین، باید از منابع معتبر مهدوی استفاده و با اتخاذ منابع مناسب به نشر هدفمند آنها اقدام شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۴

مسئول اجرایی معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
جهان با «ظهور» عاری از خشونت می شود/معنای پُر شدن جهان از ظلم و جور در آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام میرصادقی گفت: امروزه به دلیل حکمفرما بودن انگیزه های دنیایی، خشونت زیاد است اما در عصر ظهور با از بین رفتن انگیزه های دنیایی و بروز انگیزه های خدایی، دنیا مملو از عدالت و عاری از خشونت می شود.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۲:۳۹

مسئول اجرایی معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
ایجاد رغبت عمومی به امام زمان(عج) و مهدویت رسالت دولت زمینه ساز است
خبرگزاری شبستان: مسئول اجرایی معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت گفت: ایجاد رغبت عمومی، رسالت یک دولت زمینه ساز است، یعنی باید به گونه ای جایگاه امام(عج) را تببین کند که مردم به یقین برسند که هرچه برکت و رحمت داریم، ناشی از امام زمان(عج) است.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۹:۰۹