خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی اعطا
سخنگوی شورای شهر تهران:
تصویب فرآیند صدور پروانه ساختمان در شورا
اعطا بر ضرورت تصویب فرآیند صدور پروانه ساختمان در شورا تاکید کرد و گفت: ما نمی دانیم چگونه می توانیم بر این موضوع نظارت کنیم.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۴۷

سخنگوی شورای تهران:
بیشترین جریمه وصولی ماده ۱۰۰ در منطقه ۲۲
اعطا با ارایه گزارشی از جرایم وصولی ماده ۱۰۰ گفت: مناطق ۲۲، یک، پنج، شش و هفت به ترتیب بیشترین جرایم وصولی از محل ماده ۱۰۰ را به خود اختصاص داده اند.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۰۵

سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به شبستان:
باز پس گیری املاک در اختیار نهادهای غیر دولتی بدون مصوبه شورا
اعطا گفت: سازمان املاک شهرداری لایحه ای برای تخلیه املاک در اختیار سازمان های مردم نهاد به شورا نیاورده است.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۴:۵۲

سخنگوی شورای شهر تهران:
تذکر به شهردار تهران در خصوص بلند مرتبه سازی در حریم دریاچه شهدای خلیج فارس
اعطا در خصوص ساخت و سازهای خارج از ضوابط اطراف دریاچه خلیج فارس تذکر داد و گفت: شهرداری تهران ساخت و سازهای بلند مرتبه غیر قانونی در اطراف دریاچه خلیج فارس را پیگیری کند.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۱:۰۱

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران:
طرح حیات شبانه به هیأت مرکزی حل اختلاف رفت
اعطا با اشاره به اعتراض فرمانداری در خصوص زیست شبانه که به شورای شهر تهران ارسال شده، گفت: در هیأت حل اختلاف این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و به اتفاق آرا مقرر شده اتخاذ تصمیم در این خصوص به بررسی‌های بیشتر موکول شود.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۴:۳۷

پاسخ سخنگوی شورای شهر به شکاف میان شورا و شهردار
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به برخی اظهار نظرها در رسانه ها مبنی بر شکاف میان شورای شهر و شهرداری تهران توییت کرد.

۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۶:۵۳

سخنگوی شورای شهر تهران:
وضعیت افزایش عوارض مسکن تشریح شد
اعطا با بیان اینکه افزایش قیمت عوارض نباید به گونه ای باشد که به بازار شوک وارد شود، گفت: به این موضوع هم باید توجه داشته باشیم که از سال ۹۳ تاکنون عوارض افزایش نیافته است.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۰۳

ضرورت پرهیز از موازی کاری در طراحی شهری
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به موازی کاری های موجود در حوزه طراحی شهری گفت: باید هماهنگی های بیشتری در حوزه طراحی شهری پایتخت وجود داشته باشد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۲:۵۵

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران:
۶ میلیارد تومان هزینه برگزاری انتخابات شورایاری هاست
اعطا با اشاره به برگزاری انتخابات شورایاری ها، میزان بودجه مورد نیاز برای برگزاری انتخابات شورایاری ها در تهران را ۶ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اعتبار برگزاری انتخابات در بودجه سال ۹۷ دیده شده بود.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۵:۳۳

سخنگوی شورای شهر تهران:
نباید بگذاریم شفاف سازی به افشاگری تبدیل شود
اعطا اگر لیست اسامی باغات توسط خود شهرداری منتشر شود به معنای شفاف سازی است، گفت: در صورتی که اسامی باغات از کانالی غیر از شهرداری منتشر شود دیگر نمی توان به آن شفاف سازی گفت و افشاگری محسوب می شود.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۵:۲۰

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران:
آیین نامه اجرایی انتخابات شورایاری ها روی میز شورا
اعطا گفت: اساسنامه شورایاری ها و آیین نامه اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها پس از تصویب در شورای شهر برای بررسی به هیات تطبیق می رود.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۰۸:۲۵

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران:
جنگل کاری می تواند مانع ساخت و سازهای غیرقانونی در ارتفاعات شود
اعطا گفت: اجرای پروژه کمربند سبز شهر، جلوی توسعه غیرقانونی تهران را می گیرد و محدوده تهران را مشخص می کند.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۳:۳۴

ساخت درمانگاه هشت طبقه در حریم خانه معمار مغایر مصوبه شورای شهر است
سخنگوی شورای شهر گفت: طبق مصوبه شورای شهر قرار بود خانه لرزاده به عنوان خانه موزه معماری تهران فعالیت نماید ولی شهرداری تهران با ساخت درمانگاهی هشت طبقه در حریم آن خلاف مصوبه شورای شهر عمل کرده است.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۴:۱۰

جریمه ۳۰۰ میلیارد تومانی برای مالک ایران مال
سخنگوی شورای شهر تهران از صدور رأی بدوی پرونده تخلفات ایران مال خبر داد و گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان به عنوان جریمه ایران مال قلع و قمع و تامین پارکینگ صادر شده است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۴:۱۰

سخنگوی شورای شهر تهران:
لایحه تامین منابع مورد نیاز پروژه‌های توسعه و بازسازی تاسیسات آب تهران مسکوت ماند
اعطا گفت: با توجه به اینکه گزارشی از عملکرد یک و سال و نیم گذشته شرکت آب و فاضلاب استان تهران نداشتیم شورا لایحه تامین منابع مورد نیاز پروژه‌های توسعه و بازسازی تاسیسات آب تهران را مسکوت گذاشت تا گزارش اقدامات و میزان پیشرفت کار در صحن ارائه شود.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۶:۴۹

دمیده شدن روح جوان به سیستم مدیریت لازمه کشور است
رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کشور نیازمند دمیده شدن روح جدیدی به سیستم مدیریتی است، گفت: رویکرد اخیر مسئولان بیشتر به جوان فریبی شبیه است نه جوانگرایی.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۲:۲۹

رییس کمیته معماری و طرح‌های شورای شهر تهران:
ایجاد ۵ میدانگاه پیاده در سال اول اجرای برنامه سوم شهر تهران
اعطا با بیان اینکه در سال ابتدایی اجرای برنامه پنج ساله سوم شهر تهران باید ۵ میدانگاه پیاده در شهر تهران ایجاد شود، گفت: به منظورایجاد میدانگاه‌های پیاده باید فضاهای مناسب در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران شناسایی شود.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۵۱

سخنگوی شورای شهر تهران:
صدور پروانه ساخت ‌و ساز در ۶۲ باغ واقعیت ندارد
اعطا با بیان اینکه شورا مجوزی برای ساخت و ساز در همه ۶۲ باغ صادر نکرده، گفت: این مصوبه می‌گوید شهرداری از میان پرونده برج باغی که توسط شورا متوقف شده، صرفا ۶۲ پرونده را بررسی کند و آنهایی را که دارای ارزش های تاریخی و طبیعی هستند هم مستثنا کند.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۲۹

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد:
دلیل تاخیر ارایه بودجه ۹۸
اعطا گفت: بودجه می توانست در صحن با تفصیل بیشتری بررسی شود اما به دلیل اینکه برنامه سوم توسعه دیر ارایه شد و به تبع آن بودجه ۹۸ نیز با تأخیر ارایه شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۳

کیفیت معماری و طرح های شهری مطالبه جدی شهروندان
رییس همایش تهران چهار دهه معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران گفت: مطالبه کیفیت در حوزه معماری و طرح های شهری به یک امر جدی تبدیل شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۵۶