خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

الاثنين ١١ رجب ١٤٤٠

Monday, March 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ذکر خداوند
حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی:
حقیقت ذکر رعایت حلال و حرام طبق دستورات الهی است
حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی گفت: حقیقت ذکر رعایت حلال و حرام طبق دستورات الهی در خلوت و آشکار و برای کسب رضای او است.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۴:۴۶

امام جمعه موقت تهران:
طلاب خود را از اذکار رسیده توسط ائمه معصومین(ع) محروم نکنند
آیت الله صدیقی گفت: طلاب خود را از اذکار رسیده توسط ائمه معصومین(ع) محروم نکنند ثروت و گنج حقیقی در این اذکار است.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۵:۱۵

آیت‌الله میرباقری:
اولوالالباب با تشخیص حق و باطل مردم را به ایام‌الله تذکر می‌دهند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله میرباقری گفت: شیاطین حق و باطل را به یکدیگر آمیخته و شبهه افکنی می‌کنند اما اولوالالباب حق و باطل را تشخیص داده و مردم را به ایام‌الله یعنی ظهور، رجعت و قیامت تحذیر می‌دهند.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۲۰:۰۱

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
چگونه می توانیم بهترین بنده خدا شویم؟
خبرگزاری شبستان : حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: اشک اولیاء الهی از روی محبت و مهربانی خداوند است حتی اگر از روی خوف هم باشد ناشی از ترس جدایی از خدا است، انسان‌ها ساده به این مقام نمی‌رسند.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۲:۱۸

نماینده مجلس خبرگان رهبری:
ناراحتی غربزده‌ها ناشی توجه مومنان به پیامبر(ص) و اهل‌بیت است
خبرگزاری شبستان:نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند در قرآن موارد متعدد دستور به ذکر داده است همه ذکر در وجود پیامبر(ص) و اهل بیت ایشان است، غربزده‌ها و غربی‌ها ناراحت هستند که چرا مومنان حول محور امام حسین(ع) و امام زمان(عج) جمع هستند.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۵:۴۳

تکالیف شیعیان نسبت به امام زمان(عج)؛
برگزاری مجالس ذکر مناقب و فضایل امام زمان(عج) وظیفه منتظران است
خبرگزاری شبستان: بر پا نمودن مجالسی که مولایمان صاحب الزمان(عج) در آنها یاد شود و مناقب و فضایل آن حضرت(عج) در آنها ترویج و منتشر گردد و در آن مجالس بر آن جناب دعا شود و با جان و مال در راه تشکیل آن مجالس تلاش کردن، وظیفه منتظران است.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۳۶

حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:
دیدگان بینا شب قدر خداوند را مشاهده می‌کنند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: در شب قدر افرادی که دل آنان به حق بینا شده است خداوند را مشاهده کنند.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۳:۲۳

هنر زیباترین ابزار برای بیان ذکر خدا است
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد با اشاره به اینکه همه فعالیت های فرهنگی و قرآنی برای فراگیر شدن ذکر خداوند انجام می شود، افزود: هنر نیز زیباترین ابزار برای بیان ذکر حضرت باری تعالی است.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۰۸:۴۴

استاد حوزه علمیه قم تشریح کرد:
راز شکار شدن حیوانات
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام علم الهدی گفت: هیچ موجودی در این عالم گرفتار سیل نمی شود مگر اینکه لحظه ای از ذکر خدا غفلت کرده باشد.

۱۳۹۳/۸/۸ - ۱۲:۰۱

حجت الاسلام والمسلمین قاسمی تصریح کرد:
نزد ذاکر الهی عرش و فرش فرقی ندارد
خبرگزاری شبستان: استاد و مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع)  با اشاره به اینکه انسان ها در مراتب مختلف معنوی قرار دارند، خاطرنشان کرد: آنچه موجب تعالی نفس می شود، ذکر است لذا انسان در هر مرتبه در جایگاهی قرار دارد باید احترام جدی به ذکر و عبودیت خداوند داشته باشد.

۱۳۹۳/۷/۲۶ - ۱۰:۵۲