خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩

Friday, August 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مبارزه با مفاسد اقتصادی
لزوم برخورد با احتکارگران/ ملت ایران از تهدیدها نمی هراسد
امام جمعه رودسر با بیان اینکه ملت ایران از تهدیدها نمی هراسد اذعان کرد: آمریکا می داند اگر ضربه ایی بزند ضربه ایی محکم تر خواهد خورد.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶:۰۹

قارون؛ سمبل ثروت نامشروع/ برخورد با مفسدان اقتصادی باید فرا جناحی باشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب که قرآن کریم به ثروت دو نگاه دارد یکی موجب برکات می شود و دیگری باعث گناه و معصیت، افزود: مصادیق هر دو نگاه در قرآن آمده است.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۵:۴۴

مناطق آزاد کانون اصلی توسعه/ باید با مفسدان اقتصادی با قاطعیت برخورد کرد
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور بابیان اینکه مناطق آزاد کانون اصلی توسعه کشور و منطقه هستند گفت: باید با برنامه ریزی و نظارت جدی زمینه های بروز فساد در برهه کنونی را از میان برده و با مفسدان اقتصادی با قاطعیت برخورد کرد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵:۳۳

رییس کل دادگستری گیلان؛
عزم قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد اقتصادی مدیران دولتی
خبرگزاری شبستان: رییس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد اقتصادی مدیران دولتی هیچگاه شتاب زده عمل نخواهد کرد، گفت: عزم قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد اقتصادی مدیران دولتی جزم است.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۷:۳۸

با حضور عزت الله ضرغامی؛
اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: قائم‌ مقام جشنواره ملی مطبوعات با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی از ارسال یک هزار و ۲۰۷ اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی مطبوعات با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد و گفت: اختتامیه این جشنواره شنبه (۱۶ دی ) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۳

خجسته مطرح کرد:
رونمایی از چند پرونده جدید قاچاق/ ورود ۷۰ تا ۹۰ درصد قاچاق از طریق مبادی رسمی
خبرگزاری شبستان: رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس در خصوص قاچاق کالا از مبادی رسمی کشور توضیحاتی ارائه کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۴۲

احکام شورای قشر بسیج رسانه گیلان اعطا شد
خبرگزاری شبستان: احکام شورای قشر بسیج رسانه گیلان امروز(۲۸ مرداد) طی نشستی به اعضا اعطا شد.

۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۱۴