خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

الأربعاء ١١ شوّال ١٤٤١

Wednesday, June 3, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی
شبستان گزارش می دهد؛
ریز و درشت بودجه خراسان جنوبی در سال ۹۹
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی معتقد است که ارقام بودجه سال ۹۹ استان بر روی کاغذ، استان را توسعه نخواهد داد بلکه پروژه های ملی از جمله ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی، ایجاد هزار هکتار گلخانه و ... توسعه استان را به دنبال خواهد داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۲

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی:
فوق العاده خاصی برای ماندگاری نیروهای کارآمد در نظر گرفته شود
پور عیسی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه سازمان امور استخدامی برای ماندگاری نیروهای کارآمد در استان، گفت: وزارتخانه ها در توزیع سهمیه‌های استخدامی به استان خراسان جنوبی نگاه حمایتی داشته باشند.

۱۳۹۸/۵/۳ - ۱۴:۱۸

رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه خراسان جنوبی اعلام کرد:
سرانه درآمد خانوارهای استان پایین تر از متوسط کشور
آرین با اشاره به اینکه درآمد سرانه خانوار شهری در استان ۲۸۰ میلیون ریال است که نُرم کشوری ‌آن ۳۳۶ میلیون ریال است، گفت: همچنین سرانه خانوار روستایی استان ۱۳۸ میلیون ریال است که این سرانه در کشور ۲۰۲ میلیون ریال است.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۱۲

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی:
عملکرد اقتصاد مقاومتی دستگاه های اجرایی ارزیابی می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: ارزیابی عملکرد اقتصاد مقاومتی دستگاه های اجرایی براساس شاخص های کمی و کیفی انجام می شود.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۵:۰۴