خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی اصغر مونسان
لزوم توجه به صنایع‌دستی و گردشگری برای توسعه صادرات
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در مراسم بیست‌ویکمین سالروز ملی صادرات، بر لزوم توجه به صنایع‌دستی و گردشگری برای توسعه صادرات تأکید کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۵:۳۷

ایران و ارمنستان روابط متعهدانه از تاریخ دو ملت نشان دادند
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران و ارمنستان روابط متعهدانه از تاریخ دو ملت نشان دادند.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۱۶

مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی
مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی، امشب ۱۹ مهر در جوار آرامگاه خواجه اهل راز برگزار شد، در این مراسم دکتر سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم حضور داشت.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۳:۵۷

یادداشت مهمان؛
گردشگری ابزار توسعه پايدار
خبرگزاری شبستان: رشد و توسعه صنعت گردشگری در ایران به عنوان یكی از راهكارهای مهم در رهایی از اقتصاد تك‌محصولی مبتنی بر نفت و كمك به توزیع عادلانه درآمدها در كشور باید بیش از پیش مورد توجه برنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران قرار گیرد.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۵:۲۱

سهم گردشگری ایران در سال ۲۰۱۶ میلادی ۲.۹ درصد تولید ناخالص ملی بوده
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان گردشگری و صنایع دستی روز سه‌شنبه در گرامیداشت روز گردشگری گفت: در سال ۲۰۱۶ سهم گردشگری کشور فقط ۲.۹ درصد تولید ناخالص ملی بوده که ما تا سال ۲۰۲۷ باید آن را به ۷.۵ درصد برسانیم.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۵:۴۲

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در جلسه امضای تفاهم‌نامه با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
باید از فضای مجازی برای معرفی و تبلیغ ظرفیت‌ها استفاده شود
خبرگزاری شبستان: متمم سوم تفاهم‌نامه بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید، امروز به امضای علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اصغر نورالله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴:۵۶

امکانات جدید دولت برای صنایع‌دستی/ تلاش برای تجاری‌سازی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: دولت امکانات تازه‌ای را به اشتغال و کسب و کارهای کوچک تزریق می‌کند که امید می‌رود موجب ارتقا و تجاری‌سازی صنایع دستی شود.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۸:۴۸

برگزیدگان بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: در مراسمی با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزیدگان بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تجلیل شدند.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۸:۴۲

دستاوردهای ملی و بین‌المللی سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به چین
خبرگزاری شبستان: سفر سه‌روزه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به چین، که طی هفته گذشته انجام شد، دستاوردهای قابل‌توجهی در سطح ملی و بین‌المللی حوزه گردشگری به‌دنبال داشت.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۵:۲۵

توسعه اکوسیستم گردشگری مبتنی بر نوآوری و کارآفرینی
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری كه برای شرکت در بیست‌ودومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور چین سفر کرده است، با مقامات و مسئولان حوزه گردشگری کشورهای مختلف دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۵:۱۲

توسعه اکوسیستم گردشگری مبتنی بر نوآوری و کارآفرینی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «موضوع روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۱۸ "گردشگری و تحول دیجیتال" است.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۶:۵۰

تجاری سازی اولویت صنایع دستی است/ رونق صنایع دستی به توزیع عادلانه ثروت منجر می شود
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تجاری سازی صنایع دستی موضوعی است که بخش خصوصی باید به آن توجه داشته باشد.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵:۱۹

گردشگری برخلاف نفت یک صنعت پایدار است
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: صنعت نفت دارای مشکلاتی مانند تغییر قیمت است اما گردشگری، یک صنعت پایدار محسوب می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۴:۲۳

نمایشگاه آثار برگزیده نگارگران معاصر ایران
مراسم اختتامیه نمایشگاه آثار برگزیده نگارگران معاصر ایران ۱۸ شهریور همزمان با عید سعید غدیر خم با حضور استاد محمود فرشچیان و علی اصغر مونسان رییس سازمان میراث فرهنگی در مجموعه فرهنگی‌ سعدآباد برگزارشد.

۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲:۳۱

معاون رئیس جمهور:
پرونده ثبت جهانی جنگل هیرکان آماده می شود/ هر گردشگر به اندازه ۳۰ بشکه نفت شغل ایجاد می کند
خبرگزاری شبستان:معاون رئیس جمهور گردشگری را یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در اقتصاد کشور دانست و گفت: پرونده ثبت جهانی جنگل های هیرکان تا ۱۰ بهمن امسال آماده می شود که این موضوع باعث توسعه گردشگری استان می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۹:۲۰

معاون رئیس جمهور:
ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری می تواند به توزیع عدالت اجتماعی منتج شود
خبرگزاری شبستان:معاون رئیس جمهوربا اشاره به اینکه در حوزه گردشگری و صنایع دستی کشور می توان درآمد پایدار وایجاد کرد و آن را به روستاها تسریع داد، گفت: در حوزه گردشگری و صنایع دستی ایجاد اشتغال می تواند به توزیع ثروت و عدالت اجتماعی تبدیل شود.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۹:۱۴

رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری در جمع خبرنگاران:
نتیجه لغو روادید گردشگری در وزارت خارجه مشخص می شود
خبرگزاری شبستان: در مورد لغو روادید گردشگری اظهار کرد: صحبتها و همکاری های خوبی را با جناب ظریف داشته ایم و وزارت خارجه اعلام آمادگی کرده است تا کشورهای هدف را مشخص کنیم و روادید را بررسی کنیم و نتیجه لغو روادید در وزارت خارجه مشخص می شود.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۲:۱۶

محمد محب‌ خدایی معاون گردشگری سازمان میراث ‌فرهنگی شد
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری با صدور حکمی، محمد محب ‌خدایی را به ‌عنوان معاون گردشگری این سازمان منصوب کرد.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۰:۱۹

تکالیف برنامه ششم توسعه برای جذب گردشگر خارجی
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تعیین تکلیف جذب گردشگر در برنامه ششم توسعه گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس برای همکاری با سازمان میراث فرهنگی آماده است.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۵:۴۳

مونسان رییس جدید سازمان میراث فرهنگی شد
خبرگزاری شبستان: با حکم رییس جمهور، علی اصغر مونسان به عنوان معاون رییس‌جمهور و رییس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۸:۴۴