خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی اصغر مونسان
پیشنهاد سازمان میراث‌فرهنگی به وزارت راه وشهرسازی:
طرح کمربندی شهر باستانی شوش در دستور کارقرار گیرد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از ارائه پیشنهاد این سازمان مبنی بر اجرای طرح کمربندی شهر تاریخی شوش خطاب به وزیر راه‌وشهرسازی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۶:۳۹

سازمان میراث فرهنگی مکلف به ایجاد ۱۳۷ هزار شغل در سال ۹۷ است
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از گردشگری به عنوان راه چاره عبور از اقتصاد متکی به نفت یاد کرد و گفت: ایجاد ۱۳۷ هزار شغل در سال ۹۷ برعهده سازمان میراث فرهنگی گذاشته شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱:۱۰

دستور مونسان به معاون میراث‌فرهنگی برای رسیدگی به وضعیت خانه نیما یوشیج
خبرگزاری شبستان: علی‌اصغر مونسان در نامه‌ای به معاون میراث‌فرهنگی کشور خواستار سامان‌دهی و رسیدگی به وضعیت خانه نیما یوشیج شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۵:۰۶

تحقق جذب ۲۰میلیون گردشگر نیازمند هم افزایی بخشهای دولتی وخصوصی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزایش جذب تعداد گردشگران تا۲۰میلیون نفر در هشت سال آینده را از برنامه های کشورمان بیان کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد
بررسی موانع فعالان گردشگری اسپانیا برای ورود تورهای گردشگری به ایران
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در حاشیه نمایشگاه فیتور با بخش‌های غیردولتی اسپانیا که در حوزه گردشگری فعال هستند نشست خواهیم داشت تا بتوانیم با آنها همکاری کنیم، مشکلات را احصا، بررسی و رفع کنیم.»

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۰

تبریز ۲۰۱۸، فرصتی برای توسعه گردشگری
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در ایجاد اشتغال گفت: تبریز ۲۰۱۸، فرصتی برای توسعه گردشگری است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۶

آغاز طرح توراپراتور مجازی از هفته آینده
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان و دانشجویان تمام رشته‌های دانشگاهی کشور به عنوان توراپراتور مجازی برای محصولات گردشگری از هفته آینده آغاز می‌شود.»

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۳

صدور پلاک ویژه برای خودروهای تاریخی/عضویت نمایندگان کانون اتومبیلرانی در کمیسیون‌های FIA
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از آغاز ارائه پلاک تاریخی به وسایل نقلیه تاریخی و عضویت نمایندگان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در کمیسیون‌های FIA خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۴:۲۰

کمک به توسعه گردشگری با راه‌اندازی «اسنپ‌توریسم»
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با مدیرعامل اسنپ دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۰۸:۵۷

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد
لزوم توجه پژوهشگاه میراث‌فرهنگی به حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی امروز در مراسم هفته پژوهش تأکید کرد: پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری باید علاوه بر میراث‌فرهنگی به حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی نیز توجه ویژه داشته باشد.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۲۸

در دیدار با اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی مونسان:
توسعه گردشگری؛ راه میان‌بر رونق اقتصادی/ تغییر نام سازمان به وزارتخانه مشکلی را حل نمی‌کند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «راه میان‌بر رونق اقتصادی توسعه گردشگری است و در این خصوص نیازمند همکاری بخش‌های مختلف از جمله مجلس شورای اسلامی هستیم.»

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۴:۴۶

گردشگری حلال باید جایگاه خود را بیاید/پنج میلیون ایرانی بازاریاب گردشگران خارجی می‌شوند
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تدوین شیوه‌نامه اجرایی صدور گردشگری حلال خبر داد و گفت: گردشگری حلال در ایران باید جایگاه خود را بیابد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶:۲۸

کمانچه و چوگان در فهرست آثار میراث جهانی یونسکو قرار گرفت
خبرگزاری شبستان: «چوگان‌بازی سوار بر اسب همراه با روایتگری و موسیقی» و «هنر ساختن و نواختن کمانچه»، در دوازدهمین نشست کمیته بین دول یونسکو برای پاسداری از میراث فرهنگی ناملموس جزیره ججو کره جنوبی به ثبت رسید.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۹:۴۵

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با سفیر اندونزی پیشنهاد کرد
حجاج اندونزی از مسیر ایران به حج بروند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با سفیر اندونزی در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۵:۰۱

آسیب ۲۰‌درصدی آثار تاریخی شاخص استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با عرض تسلیت به مردم استان کرمانشاه و بازماندگان حادثه تأسف‌بار زلزله شب گذشته این استان و ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان از تخریب ۲۰‌درصدی بناهای تاریخی شاخص این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۹:۳۱

آسیب برخی آثار و بناهای تاریخی کرمانشاه و ایلام در حادثه زلزله
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری از آسیب برخی آثار و بناهای تاریخی در استان های کرمانشاه و ایلام در جریان زلزله شب گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۵:۱۰

اختصاص درصدی از مالیات بر ارزش افزوده به توسعه گردشگری و مرمت
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با چند‌ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار اختصاص درصدی از مالیات بر ارزش افزوده در بودجه سال ۹۷ برای مرمت، حفظ و احیای بناهای تاریخی ثبت‌شده و توسعه گردشگری شد.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷:۵۹

سرمایه گذاری در گردشگری تفریحی/ بخش اقامتی صنعت گردشگری سامان‌دهی می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه باید در گردشگری افریحی سرمایه گذاری کنیم، افزود: با استفاده از ظرفیت جامعه هتلداران کشور بخش اقامتی صنعت گردشگری سامان‌دهی می‌شود.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۸:۱۱

مونسان در چهارمین جلسه ستاد ملی سیاستگذاری رویداد «تبریز‌۲۰۱۸»:
دستگاه‌ها برنامه خود را درباره «تبریز۲۰۱۸» ظرف یک هفته به سازمان میراث‌فرهنگی اعلام کنند
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث‌فرهنگی در چهارمین جلسه ستاد ملی سیاستگذاری رویداد تبریز‌۲۰۱۸ تأکید کرد که باید دستگاه‌های مختلف برنامه‌های خود را به‌صورت مشخص ظرف یک هفته به این سازمان اعلام کنند.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۹:۲۳

یادداشت مهمان؛
گردشگری و صنایع دستی، خلاق و خوش آتیه در حوزه صادرات
خبرگزاری شبستان: بیست و یکمین سالروز ملی صادرات را در حالی گرامی می داریم که گردشگری و صنایع دستی به عنوان دو بخش مهم در حوزه صنایع خلاق، خوش آتیه و روبه رشد، گام های تحول را با شتاب طی نموده و جایگاه خود را در صادرات غیر نفتی تثبیت می کنند.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۴۱