خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی اصغر مونسان
خانه پدری فروغ فرخ‌زاد ثبت ملی شد
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ثبت ملی خانه پدری فروغ فرخ‌زاد خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۱:۵۰

افتتاح ۱۹۳ پرورژه میراث فرهنگی همزمان با هفته دولت
۱۹۳ پروژه سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون رییس جمهوری و شماری از نمایندگان مجلس به صورت ویدئو کنفرانس در ۹ استان کشور، افتتاح شد.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۶:۴۸

رشد ۶۶ درصدی فروش صنایع دستی
معاون رییس جمهوری از رشد ۶۶ درصدی فروش صنایع دستی خبر داد و گفت: امیدواریم با حمایت های بیشتر دولت، فروش صنایع دستی در داخل و صادرات آن به خارج در آینده نه چندان دور به مرز دو میلیارد دلار در سال برسد.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۰:۰۴

آغاز به کار سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی
سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی بعدازظهر امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور معاون رییس جمهوری آغاز به کار می کند.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۰۹:۳۰

گذرنامه گردشگران ورودی به ایران مهر نمی خورد
رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: درخواستی با امضای وی و وزیر صنعت با موافقت ناجا و وزارت امور خارجه به دولت ارایه شده که برای مقابله با تحریم های آمریکا و دغدغه برخی از گردشگران خارجی گذرنامه آنها برای ورود به ایران مهر نخورد.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۷:۲۸

مونسان در جمع خبرنگاران:
ایجاد اختلال در گردشگری کشور با نوسان ارز
رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به نوسان ایجاد شده در بازار ارز طی دو ماه گذشته اشاره کرد و گفت: این امر موجب ایجاد اختلال در صنعت گردشگری شد.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۷:۲۹

مونسان:
گردشگری ارزآوری و درآمد مستقیم برای کشور دارد
رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اینکه سرعت ایجاد شغل و پایداری مشاغل در صنعت گردشگری بیش از سایر صنایع کشور است. گفت: صنعت گردشگری در ایران ارز آوری و درآمد مستقیم برای اقتصاد ایران دارد.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۶:۵۱

تلاش برای ثبت جهانی دماوند از سوی ایران
معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تهیه پرونده‌ای با موضوع دماوند خبر داد و گفت: مطالعات پرونده ثبت جهانی دماوند به پایان رسیده است.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۲۸

حمایت نظام بانکی کشور از گردشگری و صنایع‌دستی
خبرگزاری شبستان: در نشست رئیس‌کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌های کشور با معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری راهکارهای تقویت ظرفیت سفرهای داخلی کشور بررسی شد.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۴:۳۱

۲۵۰ میلیون دلار صادرات چمدانی صنایع دستی
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور با اشاره به ۲۸۱ میلیون دلار صادرات صنایع دستی بدون محاسبه فرش و زیورآلات و ۲۵۰ میلیون دلار صادرات چمدانی گفت: باید ارزش ریالی صادرات در این بخش را به ۲ میلیارد دلار افزایش دهیم.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۰:۳۲

مونسان در گفتگو با شبستان:
برنامه ای برای استفاده از مساجد برای اقامت مسافران نداریم
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی با تاکید بر لزوم استفاده از هتل ها و اقامتگاه های رسمی در بحث اقامت مسافران گفت: برنامه ای برای استفاده از مساجد برای اقامت مسافران نداریم.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۸:۱۵

مونسان در جمع خبرنگاران:
گفتگو با رییس بانک مرکزی برای حل مشکل ارز گردشگران خارجی
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی در خصوص وضعیت ارز و تاثیر آن بر گردشگری خارجی گفت: مشکلاتی در این زمینه ایجاد شده که با صحبت هایی که با آقای سیف شده آن ها هم مرتفع شود تا برای گردشگران خارجی مشکلی ایجاد نشود.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۵۵

ایجاد ۱۴۵ هزار شغل با اجرای طرح اشتغال فراگیر/موزه ها دیپلماسی و ارتباطات بین المللی را پشتیبانی کنند
خبرگزاری شبستان:معاون رییس جمهور با اشاره به نقش موزه ها در ارتقای ارتباطات بین المللی کشور و پشتیبانی از دیپلماسی گفت: ما اجرای طرح اشتغال فراگیر ۱۴۵ هزار شغل ایجاد می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۲:۴۶

حفاظت از داشته‌های تاریخی با جلب مشارکت مردم/ نقش مهم یگان حفاظت در امر میراث‌فرهنگی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اشاره به نقش مهم یگان حفاظت در امر میراث‌فرهنگی بر حفاظت از داشته‌های تاریخی با جلب مشارکت مردم تأکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۷:۴۷

مونسان در همایش بین‌المللی خلیج‌فارس در بوشهر:
اجرای طرح تعطیلات زمستانی به رونق گردشگری در استان‌های جنوبی کمک می‌کند
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت:دولت تدبیر و امید و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای رونق گردشگری در استان‌های جنوبی برنامه‌های مختلفی را در دست دارد که اجرای طرح تعطیلات زمستانی یکی ازاین برنامه‌هاست.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۵:۵۸

تأمین ارز مسافران از طریق دفاتر خدمات مسافرتی/ کاهش مالیات بر ارزش افزوده هتل‌ها به ۳درصد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «خدماتی که در حوزه صنعت گردشگری در طول پنج سال اخیر و در دولت آقای روحانی ارائه شده، بی‌نظیر است.»

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۳۸

همزمان با سفر رییس جمهور؛
نخستین خانه ایرانی در تبریز افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: نخستین خانه ایرانی به دستور رییس جمهور و با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در تبریز افتتاح شد.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۰۹:۲۳

دریافت مجوز فعالیت شبانه‌روزی اسناد مرتبط با رویداد تبریز ۲۰۱۸/تبریز ۲۰۱۸ فرصت طلایی برای توسعه گردشگری ایران
خبرگزاری شبستان: معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اعطای مجوز فعالیت شبانه‌روزی به صنوف مرتبط با رویداد گرد شگری تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۴:۲۷

مازنداران رتبه اول حضور مسافران نوروزی
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی رشد سفر در نوروز ۹۷ گفت: ۷۴ میلیون اقامت شب در نوروز امسال داشته ایم که مازندران با ۱۴.۹ میلیون اقامت شب رتبه اول را کسب کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۱:۲۸

 برنامه‌ریزی برای برپایی ۷ رویداد بزرگ تابستانی در ۷ محور گردشگری
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از رشد ۲۱ درصدی سفرهای نوروزی تا یازدهم فروردین‌ماه جاری نسبت به سال قبل خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۱۰:۴۰