خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی اصغر مونسان
مونسان در جمع خبرنگاران:
گفتگو با رییس بانک مرکزی برای حل مشکل ارز گردشگران خارجی
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی در خصوص وضعیت ارز و تاثیر آن بر گردشگری خارجی گفت: مشکلاتی در این زمینه ایجاد شده که با صحبت هایی که با آقای سیف شده آن ها هم مرتفع شود تا برای گردشگران خارجی مشکلی ایجاد نشود.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۵۵

ایجاد ۱۴۵ هزار شغل با اجرای طرح اشتغال فراگیر/موزه ها دیپلماسی و ارتباطات بین المللی را پشتیبانی کنند
خبرگزاری شبستان:معاون رییس جمهور با اشاره به نقش موزه ها در ارتقای ارتباطات بین المللی کشور و پشتیبانی از دیپلماسی گفت: ما اجرای طرح اشتغال فراگیر ۱۴۵ هزار شغل ایجاد می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۲:۴۶

حفاظت از داشته‌های تاریخی با جلب مشارکت مردم/ نقش مهم یگان حفاظت در امر میراث‌فرهنگی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اشاره به نقش مهم یگان حفاظت در امر میراث‌فرهنگی بر حفاظت از داشته‌های تاریخی با جلب مشارکت مردم تأکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۷:۴۷

مونسان در همایش بین‌المللی خلیج‌فارس در بوشهر:
اجرای طرح تعطیلات زمستانی به رونق گردشگری در استان‌های جنوبی کمک می‌کند
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت:دولت تدبیر و امید و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای رونق گردشگری در استان‌های جنوبی برنامه‌های مختلفی را در دست دارد که اجرای طرح تعطیلات زمستانی یکی ازاین برنامه‌هاست.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۵:۵۸

تأمین ارز مسافران از طریق دفاتر خدمات مسافرتی/ کاهش مالیات بر ارزش افزوده هتل‌ها به ۳درصد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «خدماتی که در حوزه صنعت گردشگری در طول پنج سال اخیر و در دولت آقای روحانی ارائه شده، بی‌نظیر است.»

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۳۸

همزمان با سفر رییس جمهور؛
نخستین خانه ایرانی در تبریز افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: نخستین خانه ایرانی به دستور رییس جمهور و با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در تبریز افتتاح شد.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۰۹:۲۳

دریافت مجوز فعالیت شبانه‌روزی اسناد مرتبط با رویداد تبریز ۲۰۱۸/تبریز ۲۰۱۸ فرصت طلایی برای توسعه گردشگری ایران
خبرگزاری شبستان: معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اعطای مجوز فعالیت شبانه‌روزی به صنوف مرتبط با رویداد گرد شگری تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۴:۲۷

مازنداران رتبه اول حضور مسافران نوروزی
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی رشد سفر در نوروز ۹۷ گفت: ۷۴ میلیون اقامت شب در نوروز امسال داشته ایم که مازندران با ۱۴.۹ میلیون اقامت شب رتبه اول را کسب کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۱:۲۸

 برنامه‌ریزی برای برپایی ۷ رویداد بزرگ تابستانی در ۷ محور گردشگری
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از رشد ۲۱ درصدی سفرهای نوروزی تا یازدهم فروردین‌ماه جاری نسبت به سال قبل خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۱۰:۴۰

معاون رئیس جمهور:
خوزستان جزء پنج استان اول کشور از لحاظ جذب گردشگر است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اظهار داشت: در روزهای فعالیت ستاد خدمات سفر نوروز ۹۷، خوزستان جزء پنج استان اول کشور از لحاظ گردشگران ورودی بوده است.

۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۴:۱۲

بازگشایی کاخ‌موزه سبز سعدآباد در آستانه نوروز ۹۷ / رونمایی از سامانه فروش بلیت الکترونیک
خبرگزاری شبستان: در مراسمی با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری کاخ‌موزه سبز مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازگشایی شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۹

در سطح کشور انجام می شود؛
خدمت رسانی ۱۹ دستگاه اجرایی کشور با همراهی ۵۰۰ هزار نفر به مسافران نوروزی
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور در جریان بازدید از مراکز گردشگری استان البرز در کارونسرای ینگه امام از خدمت رسانی ۱۹ دستگاه اجرایی و ۵۰۰ هزار نفر به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: البرز یکی از بالاترین ظرفیت های گردشگری کشور است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۲:۴۲

بازدید معاون رییس جمهور از پناهگاه حیات وحش سلکه
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی صبح امروز (۲۶ اسفند) با حضور در روستای هنده خاله شهرستان صومعه سرا از پناهگاه حیات وحش سلکه بازدید کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶

ایجاد بیش از ۳۰۰ هزار شغل در طرح اشتغال فراگیر/ضرورت توجه به اقتصاد شب و گردشگری شب
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اجرای طرح اشتغال فراگیر در سال ۹۷ خبر داد و گفت: در قالب این طرح ۳۷۰ هزار شغل در بخش مسکن و بافت‌های فرسوده و گردشگری ایجاد می‌شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۲

گسترش طرح اشتغال روستایی در قالب کسب و کارهای کوچک/اظهار تاسف مونسان از راه‌اندازی فروشگاه صنایع دستی چینی
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از گسترش کسب و کارهای کوچک با رویکرد صنایع دستی و در قالب طرح اشتغال روستایی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۸

سازمان میراث‌فرهنگی خود را در قبال بیمه هنرمندان مسئول می‌داند
خبرگزاری شبستان: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قبال بیمه هنرمندان خود را مسئول می‌داند اما مسئولیتی در این حوزه ندارد.»

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۳

درآمد یک میلیارد دلاری از صادرات صنایع دستی در افق ۱۴۰۴
خبرگزاری شبستان:معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در سال ۱۴۰۴ باید یک میلیارد دلار صادرات صنایع دستی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۰

قطارهای گردشگری و بوم‌گردی به ایجاد سفر ارزان‌قیمت کمک می‌کند
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: قطارهای گردشگری و اقامتگاه‌های بوم‌گردی به ایجاد سفر ارزان‌قیمت کمک می‌کنند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۲

پیشنهاد سازمان میراث‌فرهنگی به وزارت راه وشهرسازی:
طرح کمربندی شهر باستانی شوش در دستور کارقرار گیرد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از ارائه پیشنهاد این سازمان مبنی بر اجرای طرح کمربندی شهر تاریخی شوش خطاب به وزیر راه‌وشهرسازی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۶:۳۹

سازمان میراث فرهنگی مکلف به ایجاد ۱۳۷ هزار شغل در سال ۹۷ است
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از گردشگری به عنوان راه چاره عبور از اقتصاد متکی به نفت یاد کرد و گفت: ایجاد ۱۳۷ هزار شغل در سال ۹۷ برعهده سازمان میراث فرهنگی گذاشته شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱:۱۰